Мікропозики

8-11-2020

not found

Політична еліта в усьому світі віддала перевагу тим прогнозам поширення коронавируса, які дозволяли перетворити епідемію COVID-19 в трансформаційне подія, заявив лідер руху «Суть часу», аналітик і політолог Сергій Кургінян 10 серпня в авторській передачі «Сенс гри». Читати далі

Кургінян підкреслює, що в усьому світі – за рідкісним винятком – влади разом довірилися і жахнулися прогнозом Нілу Фергюсона, сумно відомого саме своїми помилковими прогнозами. Більш того, вони покірно виконали його рекомендації щодо зниження навантаження на системи охорони здоров'я, в тому числі ввели загальний карантин.

Політолог звертає увагу не тільки на цю дивну паніку світових лідерів, а й на повне ігнорування ними іншого прогнозу, який дав набагато більше авторитетний і бездоганно професійний нобелівський лауреат Майкл Левітт.

В кінці травня Левітт розповів журналістам: «Коли я побачив брифінг [професора Фергюсона], я був шокований і відразу сказав, що це абсолютно невірно. Я думаю, що Фергюсон завищив оцінку в 10 або 12 разів ».

Найбільше Левітта вразила відсутність можливості хоч будь-якої дискусії: «Багато що пішло не так, але я думаю, що головне – нам просто потрібно було трохи подумати і обговорити. Я думаю, що справжнім вірусом був вірус паніки. З причин, які мені не були зрозумілі …, лідери запанікували, і люди запанікували, і я думаю, що дуже не вистачило обговорення ».

Нобелівський лауреат особливо підкреслив, що у введенні карантину не було ніякої необхідності. Карантин міг би допомогти, тільки якщо б його ввели набагато раніше – але навіть в цьому випадку «епідемію можна було б зупинити так само ефективно за допомогою інших розумних заходів (таких як маски та інші форми соціального дистанціювання)», додав Левітт.

Найавторитетніший професор Левітт «наполягає на тому, що локдаун не рятував життя, і що, навпаки, він коштував багато життів, принісши величезний соціальний збиток і засудивши до смерті тих, кого не лікували від інших захворювань», зазначає Кургінян.

Підводячи проміжний підсумок, автор передачі «Сенс гри» підкреслює: «Нобелівський лауреат має право сказати, що лідери більшості держав світу запанікували з причин, які йому не зрозумілі. Але тим більше для нас важливо все, що дозволяє хоча б трохи зменшити цю буквально трагічну неясність ».

Також хочемо вам порекомендувати самые новые микрозаймы Украина