Чи можна закласти годинник в ломбард?

8-29-2020

Дорогий годинник, випущені знаменитими швейцарськими брендами – це не тільки стильний аксесуар, але і швидкий спосіб вирішення фінансових проблем. Більшість сучасних ломбардів і спеціалізованих компаній крім коштовностей і дорогих речей готові прийняти і елітні швейцарські годинники. Ви завжди можете закласти наручний годинник в ломбард або здати в скупку, отримавши за це гідну винагороду.

Який годинник приймають в ломбарді

Здача годин під заставу – актуальна послуга. При сучасному розвитку технологій наручний аксесуар більше розцінюється як статусна річ, ніж необхідність: без них спокійно можна обійтися кілька тижнів і навіть місяців, вирішивши за цей час всі фінансові проблеми.

Швейцарські годинникові механізми відомих марок удостоєні особливої уваги. Унікальність таких виробів полягає в постійному зростанні їх цінності з часом. Після придбання настає період тестування хронометра. Якщо за цей час в роботі годинника не будуть виявлені які-небудь дефекти, їх власник вважається володарем якісного примірника з високою точністю роботи, за який можна отримати при продажу навіть більше, ніж було заплачено при покупці.

Особливості оцінки годинникових механізмів

Щоб отримати гідну винагороду і здати годинник в ломбард дорого, необхідно заздалегідь поцікавитися, як проходить оцінка брендових аксесуарів. Достовірно провести оцінку можуть тільки штатні кваліфіковані експерти. Такий фахівець здатний достовірно встановити справжність вироби і призначити за нього адекватну ціну, здатну влаштувати клієнта. Розповісти про організацію, що займається скупкою, допоможе також термін її роботи на ринку – недавно працюючі компанії просто не здатні запропонувати великі гроші за елітні моделі. При проведенні оцінки фахівці звертають увагу як на бренд моделі, так і на її стан, перевіряють працездатність всіх механізмів. Чим краще зовнішній стан вироби, престижніше випустивши його марка, тим більшу вартість можна отримати в якості компенсації.

Хочете здати в ломбард хронометр, який не відноситься до елітних брендовим моделям? Підвищити його вартість можна за допомогою наступних рекомендацій:

  • Почистіть корпус годин. Вироби з дорогоцінних металів краще здати в професійну чистку – невисока оплата цієї послуги сповна окупитися високою вартістю застави.
  • Перевірте працездатність моделі, замініть батарейку в кварцових механізмах.
  • Здавайте годинник разом з документами і заводський упаковкою. Наявність паперів допоможе не тільки підвищити суму позики, а й стане підтвердженням справжності хронометра.