Навряд чи знайдеться багато таких людей, які відмовилися б від можливості отримання свіжих ідей додаткового заробітку. І дійсно, нові джерела доходу ще ніколи не були зайвими. Однак головне завдання полягає в тому, щоб, власне, знайти їх, адже деколи і на звичайну основну роботу влаштуватися не так вже просто.

Благо, сьогодні перед сучасною людиною відкривається маса перспективних можливостей, про яких ще 50-100 років тому і не мріяли. А якраз для тих людей, які хочуть підвищити свій дохід і почати шлях до фінансової незалежності, далі і надані багатообіцяючі ідеї по заробітку. Давайте ж розглянемо їх у всіх подробицях.

Зміст:

 • Хендмейд, виготовлення виробів своїми руками
 • Продаж фото через інтернет
 • Створення та продаж майстер-класів
 • Ремонт старої побутової техніки
 • Надання клінінгових послуг
 • Надання послуг по манікюру та моделювання нігтів
 • Маркетинг в мережі
 • до змісту ↑

  Хендмейд, виготовлення виробів своїми руками

  Якщо ви любите щось створювати, майструвати або ж просто працювати руками, то цей спосіб заробітку відмінно підійде вам. По суті, хендмейд – це ручні вироби. Наприклад, ви можете в’язати теплі шкарпетки, робити всілякі костюми, прикраси для тварин, елементи декору або святкові листівки. Ручна виріб завжди унікальна і їй ніде більше немає аналогів, тому такі вироби користуються особливим попитом і дають можливість добре заробити.

  Найбільш популярні сайти для продажу ваших виробів – це Etsy, ArtFire, Craft Is Art. Також існує багато аналогічних вітчизняних ресурсів, які теж порадують вас чималою кількістю зацікавлених покупців. Завдяки хендмейду ви не тільки зможете зайнятися новою цікавою справою, але і отримайте можливість добре підробляти.

  до змісту ↑

  Продаж фото через інтернет

  Повинно бути, кожна людина хоча б кілька разів у житті робив фотографії себе, своїх близьких або ж яких-небудь визначних пам’яток. А якщо ви любите робити фото постійно і у вас добре виходять знімки, то чому б на цьому не заробляти? Відмінна ідея для додаткового заробітку, чи не так? Зробити це ви можете за допомогою безлічі відповідних сайтів.

  Існує велика кількість найрізноманітніших фотобанків і мікростоков – це сайти, де одні користувачі можуть продавати свої фото роботи, а інші набувати їх за певну плату. Серед таких ресурсів варто зазначити Fotolia, Dreamstime, DepositPhotos, 123RF. Це лише деякі з популярних сайтів, але існує і багато інших сервісів, які, можливо, вам більше підійдуть. Варто зазначити, що абсолютно всі ваші аматорські фотографії не підійдуть. До продажу допускаються лише дійсно якісні і вдалі роботи, які в ідеалі зроблені професійною технікою.

  до змісту ↑

  Створення та продаж майстер-класів

  Якщо ви вмієте добре готувати або ж що-небудь робити своїми руками, то, звичайно ж, теж можете на цьому непогано заробляти. Як правило, майстер-клас являє собою статтю-інструкцію, де всі необхідні дії описуються у вигляді тексту і для наочності доповнюються фото або відео. Наприклад, ви можете послідовно зафіксувати на камеру весь процес приготування шоколадного торта, а потім доповнити кожну з фотографій відповідними текстовими поясненнями. Іноді такі керівництва можна записувати у форматі відео.

  Що стосується пошуку покупців, то зверніть увагу на ті сайти, які могли б зацікавитися вашими роботами. Якщо повернутися до прикладу з тим же шоколадним тортом, то в інтернеті ви знайдете масу тематичних кулінарних ресурсів, які могли б зацікавитися вашим майстер-класом. Зв’яжіться з їх адміністрацією через контакти, вказані на сайті, і домовтеся про ціну. Також готові роботи у вигляді статей з фото можна продавати на таких біржах контенту, як eTXT і Advego.

  до змісту ↑

  Ремонт старої побутової техніки

  Як ви вже здогадалися, цей спосіб додаткового заробітку відмінно підійде тим, хто звертається на «ти» з технікою. Як варіант, можете підготувати рекламні оголошення із пропозицією своїх послуг, роздрукувати текст на папері і розклеїти листівки в громадських місцях вашого міста. Також ви можете виступити в ролі перекупника. Тобто скуповувати поламану або ж застарілу техніку, лагодити і приводити її в презентабельний вигляд, а потім продавати за вдвічі вищою ціною.

  Так, відомий випадок з одним американським блогером, який любив чинити різну техніку та вирішив зробити цей вид діяльності своїм основним джерелом прибутку. Спочатку хлопець брав і працював над усіма замовленнями у себе вдома, а сьогодні вже розширив свою справу до декількох майстерень у різних штатах Америки і має пристойну суму на рахунку свого банку. Але і це ще не всі ідеї додаткового заробітку, про які вам слід знати.

  до змісту ↑

  Надання клінінгових послуг

  Швидше за все, ви вже знайомі з цим визначенням. По суті, клінінг – це прибирання та чистка різних приміщень за допомогою спеціальної техніки та спеціальних засобів. Так, багато успішні люди, занадто зайняті своєю роботою, можуть запросити в своє житло домробітницю, яка буде стежити за чистотою в будинку. Але є і великі професійні фірми, де постійно потрібні досвідчені співробітники.

  Останні організації в основному займаються спільною комплексної прибиранням офісних приміщень, торгових залів, розважальних центрів тощо Також в деяких випадках клінінгові компанії надають послуги і промисловим підприємствам. Якщо ж ви зацікавилися цим видом діяльності, то відмінною ідеєю буде влаштуватися на роботу рядовим співробітником будь-якої успішної фірми з клінінгу, а вже набравшись необхідного досвіду і знань, переходити до приватної практики.

  до змісту ↑

  Надання послуг по манікюру та моделювання нігтів

  Серед усіх ідей додаткового заробітку цей варіант заслуговує особливої уваги. Перш ніж почати добре заробляти в такому напрямку, вам доведеться багато практикуватися, вчитися, а також придбати необхідне обладнання. Але в подальшому такий вид діяльності зможе стати не тільки цікавим і захоплюючим заняттям, але і основним джерелом доходу. Варто зазначити, що моделювання нігтів та манікюр завжди затребувані серед жіночої статі, причому на постійній основі.

  Так, якщо ваші послуги припадуть до вподоби кільком відвідувачкам, то, швидше за все, ви знайдете постійних клієнтів. Причому всі ваші вкладення, як за часом, так і по фінансам, досить швидко окупляться, і ви вже в найближчі кілька місяців зможете вийти на абсолютно новий рівень доходів. Як і у випадку з клінінгом, є сенс влаштуватися у відповідний вам салон краси, де надають послуги, що цікавлять вас, а вже набравшись досвіду, можна буде з упевненістю переходити до приватної практики на дому.

  до змісту ↑

  Маркетинг в мережі

  Напевно ви вже чули про мережевому маркетингу, який є досить популярним і донині. Якщо ж ви від природи товариський і активна людина або ж просто володієте даром переконання, то у вас є всі шанси почати добре заробляти в даній сфері. По суті, ваша головна задача полягає в продажу товарів через рекламні каталоги або ж безпосередньо зацікавленим покупцям. До того ж у даній сфері діяльності у вас є хороша можливість шляхом залучення партнерів зібрати собі команду таких же продавців, які будуть заробляти для вас додаткові кошти без будь-яких зусиль з вашого боку.

  Як бачите, існує досить багато дуже перспективних і вдалих ідей додаткового заробітку. Звичайно ж, одними лише вищеописаними способами джерела доходу не обмежуються. Цілком можливо, завдяки цій статті ви вже визначилися з новими способами підробки, а, може бути, у вас є власні ідеї по організації додаткового прибутку?

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  30 серпня 13:27
  Навчання роботі в інтернеті – де і як краще навчитися фрілансу?
  Навчання роботі в інтернеті та сама перспектива віддалених заробітків для багатьох людей виглядають дуже заманливо. Варто визнати, що фріланс (робота через інтернет) має масу привабливих переваг. Серед них особливо варто відзначити незалежність від будь-якого начальства, можливість працювати прямо у себе вдома, відсутність часових і грошових витрат на дорогу до робочого місця, як у випадку з офісними працівниками, самостійне планування свого робочого часу, відпочинку, у тому…

  27 червня, 12:26
  Найоригінальніші способи заробітку
  Для багатьох людей часто стає досить актуальною проблема з пошуком роботи. Одні незадоволені своєю поточною діяльністю, інші просто намагаються знайти вакантне місце…

  17 червня 16:13
  Як заробити гроші вдома? Розглянемо три варіанти
  З різних причин трапляється так, що людина не має можливості ходити на роботу. Маленький дитина, хворий родич, обмежені можливості, причиною може…
  15 червня 17:10
  Як заробляти на англійській: найбільш популярні способи додаткового доходу для знавців мов
  Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткових, альтернативних видах доходу. Будь-які знання та вміння, отримані протягом…
  15 червня 15:06
  Як заробити студенту? 4 основних варіанти
  Багато молоді громадяни вже під час навчання задаються питанням про те, як заробити студенту, і найзавзятіші з них знаходять можливості поліпшити своє фінансове…
  1 червня 22:24
  7 простих способів, які гарантовано підвищать вашу продуктивність на роботі
  Повинно бути, кожен з нас хотів би розібратися в тому, що таке підвищення продуктивності на роботі. Адже, погодьтеся, що успіх і благополуччя приходять до людини не в…