Як взяти кредит

2-23-2020

Ремонт – справа дорога і клопітка. Недарма кажуть, що його простіше почати, ніж закінчити. У наш час все зазвичай впирається в кошти. Часто навіть накопичень виявляється недостатньо. Доводиться брати кредит. Хочемо порекомендувати взяти кредит на сайті https://banknota.kiev.ua/kredit-pod-zalog-kvartiry

Як взяти кредит на ремонт як взяти кредит на ремонт як взяти кредит на ремонт
Припустимо, вам необхідно відремонтувати квартиру або будинок. Ви склали кошторис, прикинули витрати на покупку нових шпалер та інших комплектуючих, розрахували вартість послуг робочої бригади та інші витрати, і вирішили брати кредит на ремонт. Що робити далі? Потрібно вирішити, який вид позики і кредитних програм вибрати. Для початку дайте відповідь на наступні питання:

Яку суму в кредит ви розраховуєте взяти в банку?
Чи згодні ви надати заставне забезпечення?
Яких робітників ви плануєте найняти? Чи будуть це приватники або ж представники будівельної фірми ?
На який термін плануєте взяти кредит?
Чи зможете ви надати банку звітність по цільовому підтвердженню кредиту і т. д.

Головні види позик, з яких вам доведеться вибирати:

Нецільовий споживчий кредит;
Цільовий споживчий кредит;
Нецільовий кредит на особисті потреби під заставу квартири, будинку або іншого об’єкта нерухомості.

Один з найпростіших і маловитратних за часом методів отримання позики на ремонт – нецільовий споживчий кредит.
Щоб його отримати, позичальникові необхідно знайти банк, що видає кредит на ремонт будинку або квартири і подати заявку на оформлення позики, приклавши пакет документів. Швидше за все, вам знадобляться паспорт, іпн, трудова книжка, довідка про доходи.

Головна перевага такої позики-відсутність контролю з боку банку. Банк не вимагає від клієнта пояснень мети кредиту, а також не наполягає на наданні застави або поруки. Плюс до всього, гроші вам видадуть відразу і готівкою.

Однак є істотний недолік-оформити кредит під ремонт по нецільовому виду кредитної програми, можна лише на невелику суму. Вона варіюється від 30 000 рублів і до 1,5 млн.рублів. До того ж такий вид позики матиме невеликий термін кредитування – до 5 років.

Якщо ж ви хочете взяти кредит на ремонт на велику суму, не обійтися без застави та поруки третіх осіб.Для порівняння – в «Ощадбанку» можна оформити споживчу позику без застави і поручителів на суму до 1,5 млн. рублів, в разі поруки третіх осіб і застави – до 3 000 000 рублів.

Нецільовий вид позики досить ризикований для банку, так що це один з найдорожчих видів кредитування. Як правило, свої ризики банки вкладають у збільшену процентну ставку, або вводять щомісячну комісію.

Другий варіант-оформити цільовий кредит на ремонт.
У цьому випадку позичальникові спочатку необхідно укласти договір з ремонтною компанією, яка на цілком законних підставах зможе надати кредитної організації кошторис на надання послуг і за кількістю необхідного для ремонту матеріалу. Ця сума необхідна банку для складання загального уявлення про те, яка сума позики знадобиться позичальникам в реальності.

Потім клієнту необхідно буде написати заявку на кредит і надати пакет документів: паспорт, ІІН, довідки про доходи за формою банку, договору з робочою бригадою для проведення ремонту, кошторис, а також вказати мету позики. Після закінчення ремонту позичальникові також потрібно буде принести в банк оригінал акта виконаних робіт, який підтвердить цільове використання позикових коштів.

Цей вид банківської позики, видається як із заставою, так і без нього. При цьому варто врахувати, що розмір процентної ставки по кредиту без застави, буде набагато вище, ніж при стандартному оформленні іпотечної позики, але нижче, ніж при оформленні нецільового споживчого кредиту готівкою.

До того ж, оформлення цільової позики вигідно клієнту, тільки якщо він планує зробити в своєму житлі Капітальний ремонт. В іншому випадку, він витратить більше часу і сил на оформлення документів, ніж при стандартній процедурі підписання договору споживчого кредитування. Тому для ремонту квартири цілком підійдуть програми споживчого кредитування.