Сьогодні буквально з кожним днем загальна кількість учасників на криптовалютном ринку стає все більше. Сама криптоэкономика постійно розвивається, зростає і у зв’язку з цим виникає все більша необхідність якісних сервісах по роботі з цифровими активами. Нещодавно з’явилася така нова криптовалютная біржа під назвою Bitexbook, яка має цілий ряд вигідних особливостей і переваг, які чітко виділяють її серед інших конкурентів. Давайте вивчимо цю площадку більш докладно.

Зміст:

 • Що таке біржа Bitexbook.com?
 • Чому BITEXBOOK? Ключові відмінності і особливості біржі
 • Легальність біржі
 • Забезпечення максимальної безпеки
 • Оперативність
 • Основні переваги проекту
 • Реєстрація та верифікація
 • Висновок
 • до змісту ↑

  Що таке біржа Bitexbook.com?

  BITEXBOOK (офіційний сайт) – це команда з більше 20 досвідчених фахівців – професіоналів в сфері програмування до досвідчених фінансистів, які вже мають успішний досвід створення різних фінансових проектів. Так, біржа криптовалют BITEXBOOK входить в групу компаній StreamCapitalGroup LTD, що заснована ще в 2013 році, а в її складі знаходиться ряд з багатьох успішних IT – та фінансових проектів.

  Роботи над створенням біржі були розпочаті в лютому 2017 року і тривали протягом наступних десяти місяців. У грудні 2017 року ресурс проходив внутрішні тести на працездатність. З січня 2018 року біржа тимчасово працює в режимі публічного бета-тестування.

  Розробники проекту ставлять перед собою мету надання всім користувачам максимально технологічних і найбільш якісних рішень у сфері криптовалют. Сьогоднішній надзвичайно високий інтерес до цифрових монет майже не задовольняється відповідним сервісом криптобирж, що вже існують на ринку. Багато з них взагалі не надають якої-небудь оперативної та якісної підтримки своїх клієнтів, не забезпечують зручних способів для поповнення і виведення грошей та швидкого вирішення потенційних проблем з їх ресурсами. Та ж сама верифікація на сайті навіть при виконанні всіх умов може затягуватися на цілі місяці. А біржа BITEXBOOK якраз і створена,щоб вдало вирішити всі ці нагальні проблеми.

  до змісту ↑

  Чому BITEXBOOK? Ключові відмінності і особливості біржі

  Після детального вивчення криптовалютного ринку команда розробників біржі вирішила виділити для себе три основних напрямки та головні принципи, на яких буде побудована їхня платформа. Давайте ж розглянемо їх детально.

  до змісту ↑

  Легальність біржі

  Криптобиржа BITEXBOOK функціонує в рамках вищеописаного холдингу StreamCapitalGroup. Компанія надає популярні і офіційні варіанти поповнення та зняття коштів за допомогою таких електронних платіжних систем, як Webmoney, Яндекс Гроші, Qiwi, W1 та інші. При цьому біржа уклала прямі договори з процесингу перекладів з Visa/MasterCard, що дає можливість приймати оплату за допомогою банківських карт і здійснювати вивід коштів на картки клієнтів біржі.

  Важливо відзначити, що BITEXBOOK постійно розширює легальність своєї присутності на ринку за вказівкою послуг у сфері криптовалют. Команда біржі офіційно заявляє, що вони готові стати першою легальною криптовалютной біржею в межах Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). На даний момент до її складу входять такі країни, як Росія, Білорусь, Казахстан, Вірменія і Киргизія.

  Тут буде доречно згадати про те, що 21 грудня 2017 року президент Білорусі підписав «Декрет про цифрової економіки», тобто завдяки цьому законопроекту в країні повністю введені в правове поле такі терміни, як ICO і кріптовалюти.

  Так, на сьогодні юристи компанії спеціально готують повний пакет документів щодо включення організації до переліку резидентів у «Парку високих технологій», що дає право на надання обмінних послуг для цифрових валют через біржі. Платформа bitexbook.com планує стати першою, хто отримає повне право на здійснення такого видадеятельности. Всі юридичні моменти передбачається закінчити вже на початку другого кварталу поточного 2018 року.

  до змісту ↑

  Забезпечення максимальної безпеки

  Важливо відзначити, що при здійсненні легальної діяльності компанія повинна відповідати найвищим рівням безпеки для забезпечення максимальної схоронності коштів і конфіденційних даних клієнтів платформи. Так, система BITEXBOOK надає цілих 5 варіантів по захисту ваших приватних даних.

  • Аутентифікація за допомогою електронної пошти.
  • Коди смс-повідомлень.
  • Використання мобільного додатку GoogleAuthenticator.
  • Список ваших перевірених IP-адрес.
  • Список ваших перевірених «білих» гаманців.

  Тобто фінансова безпека клієнтів сервісу забезпечується завдяки збереженню 90% всіх цифрових монет на гаманцях «холодного зберігання» і з мультиподписью відразу декількох ключових співробітників організації, а інші гроші знаходяться на рахунках провідних кредитно-фінансових компаній Європи.

  до змісту ↑

  Оперативність

  Як вже було зазначено вище, команда BITEXBOOK ставить перед собою мету у наданні максимально технологічних та якісних рішень на крипторынке. У зв’язку з цим особливо актуальна оперативна підтримка клієнтів, налагоджена робота всього клієнтського сервісу і, як наслідок, максимально швидке вирішення всіх ваших питань. Це ж відноситься і до всіх процесів на біржі, де всі потрібні від вас операції проводяться з максимальною оперативністю.

  до змісту ↑

  Основні переваги проекту

  Крім всіх перерахованих вище особливостей, важливо також відзначити основні переваги біржі.

 • Миттєве поповнення вашого рахунку.Криптобиржа надає такі способи поповнення, при яких уже через 1 хвилину ви зможете приступити до торговельними операціями після поповнення рахунку.
 • Висновок ваших грошей протягом 60 хвилин. Якщо інші біржі виводять ваші кошти протягом 24, 48, 72 або навіть більше годин, то з BITEXBOOK ви отримуєте ваші гроші на гаманець всього за 1 годину.
 • Проходження верифікації всього за 24 години. Вам не потрібно чекати цілими тижнями або місяцями в надії, що ваш акаунт нарешті веріфіціруют. Процедура перевірки ваших даних службою безпеки на біржі триває не більш однієї доби.
 • Низькі комісії від 0,1%. При роботі з BITEXBOOK ви можете розраховувати на багатоступеневу систему з розрахунку комісій. Найпривабливіші умови для трейдерів і особливий підхід до всіх клієнтів з великими обсягами коштів.
 • Висока ступінь захисту. Більша частина коштів клієнтів зберігається на «холодних гаманцях», а решта фіатні заощадження знаходяться під охороною найбільших банків Європи.
 • Увагу безпеки. Біржа BITEXBOOK з особливою увагою ставиться до безпеки користування платформою і надає 3 варіанти по захисту доступу до ваших коштів.
 • Також до переваг біржі варто віднести і максимально зручні способи поповнення і виведення засобів. Давайте ж розглянемо їх більш детально:

  Тобто вам доступний миттєве введення за допомогою VISA/MasterCard, Яндекс Гроші, WebMoney, а купувати такі основні монети, як Bitcoin, LiteCoin і Ethereum тепер також легко і надійно, як в банку.

  Більш детально про комісії біржі:

  Сам сайт працює на двох мовах – російською та англійською, що теж підтверджує серйозне бажання ресурсу працювати на глобальному рівні.

  Підтримка торгованих пар:

  • BTC/USD;
  • LTC/USD;
  • ETH/USD;
  • BTC/EUR;
  • LTC/EUR;
  • BTC/RUB;
  • LTC/RUB;
  • ETH/RUB.

  Дорожня карта проекту:

  Всю необхідну документацію біржі ви можете переглянути тут.

  Контакти:

  до змісту ↑

  Реєстрація та верифікація

  Процес реєстрації на біржі гранично простий і зрозумілий. Так, для створення нового облікового запису на біржі перейдіть по посиланню.

  Далі у відповідному полі введіть ваш достовірний адреса електронної пошти (на неї прийде лист з підтвердженням реєстрації), придумайте пароль для входу на ресурс, поставте галочку в полі «Згоден з умовами угоди» і натисніть на саму кнопку«Реєстрація».

  Далі слід більш детально зупинитися на процедурі верифікації вашого облікового запису. Всього існує три типи акаунтів – анонімний, базовий і верифікований.

  Якщо ви хочете мати великі ліміти повводу і виведення коштів, поповнювати і виводити кошти не тільки в криптовалютах, але і в популярних ЕПС, вам потрібно зробити наступні дії для отримання доступу до базової та верифицированному типу акаунтів.

  В анонімному тип облікового запису вам не потрібно вказувати про себе ніяких даних. Для отримання статусу «Базовий» слід вказати прізвище, ім’я, адреса реєстрації і дочекатися, поки служба безпеки біржі перевірить їх. А щоб у вас був верифікований акаунт з максимальними лімітами і всіма доступними способами введення і виведення коштів, від вас буде потрібно завантажити скан вашого персонального документа, наприклад, паспорта, додати скан оплати комунальних послуг або скан сторінки паспорта, де вказана ваша прописка, і почекати, поки співробітники біржі перевірять ці дані.

  до змісту ↑

  Висновок

  Попереду у криптовалютной біржі BITEXBOOK досить великі плани і привабливі перспективи. Вже в цьому році можна буде зрозуміти, наскільки швидко і успішно команді розробників вдасться втілити в життя їхні задуми, а при успішному їх виконанні на ринку з’явиться справді великий, зручний і дуже затребуваний проект, який неодмінно приверне до себе увагу більшості користувачів. Зараз у вас є можливість випробувати можливості біржі та скласти свою особисту думку про даному проекті.

  Перейти на сайт біржі BitexBook

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  10 січня 12:55
  Чи варто торгувати у брокера Larson & Holz ?
  Ринкові спреди від 0.1 пунктів і відмінне виконання – ось дві особливості брокера, які кожен трейдер хотів би почути! Саме так Ларсон і Хольц досягли значних успіхів на фінансовому ринку. Вони надають відмінну торговельну середу трейдерам з 2004 року. Тепер цей брокер вважається одним з найвідоміших у світі. Професійне ставлення, виняткова група підтримки, кращі галузеві експерти і величезний досвід роботи на ринку Форекс – ось чому трейдери ставляться до них як…

  6 серпня 13:49
  Повний огляд проекту Hashing24 (відгуки та рекомендації). Чому так вигідний хмарний майнінг?
  Навряд чи вам вдасться знайти хоча б одного активного користувача інтернету, який нічого не чув би про криптовалюте. Буквально з кожним днем інтерес до цифрових…

  1 серпня 12:13
  Повний огляд компанії Maya Group (відгуки та рекомендації). Скільки можна заробити на інвестиціях в реальну фірму?
  Якщо ви активно цікавитеся просуванням в соціальних мережах, розробкою стартапів або ж інвестуванням в реально існуючі компанії, то, швидше за все, вам вже…
  28 липня 16:47
  Огляд криптовалютной біржі BitFlip.cc
  Кожен активний користувач мережі інтернет вже давно помітив, наскільки швидко за останні 2-3 роки зріс інтерес до різних криптовалютам. Так, курс вже всесвітньо…
  23 червня 21:10
  eToro – спілкуємося, вчимося, торгуємо і заробляємо на досвіді інших
  Прогрес породжує нові форми взаємодії. Добрався він і до фінансової ніші. Тепер на фондових ринках торгують через платформи, що володіють ознаками брокера і…
  30 вересня 23:12
  Payeer – що за платіжна система? які відгуки?
  Сьогодні в мережі на розсуд користувачів надається безліч самих різних платіжних систем. Але яку з них вибрати, яка ЕРС володіє великими…