Що подарувати чоловікові на річницю весілля, при цьому дотримуючись усіх традицій?

Спеціально для того, щоб повернути подружжю спогади про власне весілля були придумані такі традиції, як річниці весільного торжества. Як раз таки в ці моменти сімейна пара знову починає згадувати свою молодість, занурюватися в почуття тієї самої божевільної любові, яка і привела їх до одруження і створення сім’ї.

хочемо порекомендувати что мужу подарить на годовщину свадьбы

Такі святкові дні в році не повинні проходити безслідно і непомітно. Найчастіше багато сімейні пари, відзначаючи річницю власного весілля, відчувають, як з новою силою спалахує вогонь їх любові, до того ж додається один до одного повагу і розуміння.

На що штовхають нас традиції?
Для того щоб нагадати коханому чоловікові про там найщасливіший день весільного торжества, дружини часто намагаються не залишити чоловіків без уваги, і відзначити річницю якось по-особливому. Хочеться влаштувати коханому чоловікові романтичну вечерю з шампанським і свічками, сходити куди-небудь удвох, і обов’язково приготувати чоловікові на річницю весілля подарунок.

Замислюючись про те, що подарувати чоловікові на річницю весілля, багато жінок вважають, що подарунок повинен обов’язково бути практичним і корисним. Але така думка помилкова. Подарунок повинен в першу чергу викликати посмішку і радість у чоловіка. Більшість жінки з абсолютно цим не згодні, оскільки вважають, що немає сенсу дарувати марну річ. Насправді, будь-яку корисну річ можна подарувати чоловікові на будь-яке інше свято, а на річницю весілля відмінно підійде навіть практично марна річ, тут головна увага.

Які бувають річниці весіль?
Для того, щоб зберегти сімейні відносини необхідно з дбайливою повагою ставиться до кожної дати пам’ятного одруження. З давніх часів вважається, що традиція відзначати річниці весілля склалася в середньовічній Німеччині, а потім поступово поширилася по всьому світу. Згідно з цією традицією, кожна річниця весілля носить свою назву і опис.

Практично кожна річниця весілля носить певну назву

Отже, якими ж бувають річниці весіль? Почнемо з першого року життя в шлюбі.

Перший рік шлюбу називають ситцевой весіллям. Вона символізує ще не зміцнілі відносини подружжя;

Другий рік – паперової. Ця річниця є неміцною теж, як папір;

Три роки шлюбу – це шкіряне весілля. Тут гнучкість у відносинах символізується. Іншими словами, проживши в шлюбі три роки і не порвавши неміцні відносини, молоде подружжя навчилися один одному поступатися і підлаштовуватися під один одного;

Чотири-лляна. Символізує забезпеченість і достаток в сім’ї ;

П’ять років з дня одруження вважається першим великим ювілеєм сім’ї і називається дерев’яним весіллям. Символізує міцне, але в той же час схильне вогню дерево;

Шість років – це чавунне весілля. Символізує зміцнілі відносини;

Сім-мідна. Символізує красу, достаток і сімейну міцність. Семирічний шлюб здавна вважають цінністю, як і метал – мідь;

Восьмий рік-бляшана. Ця річниця символізує в подружніх відносинах будь-які оновлення;

Дев’ять років подружнього життя – це фаянсове весілля. Символізує міцні і спокійні відносини;

Десять років – олов’яна, або ще вона носить назву – рожеве весілля. Символізує насамперед красу відносин між подружжям;

Сталева – одинадцять років шлюбу. Міцність відносин вже стара дорівнює міцності сталі;

Нікелева – дванадцять років. Символізує гладкість сімейних відносин;

Тринадцять років – конвалієва весілля;

Чотирнадцять років-агатова. Шлюб отримує статус дорогоцінного каменю агата;