Що подарувати чоловікові на річницю весілля, при цьому дотримуючись усіх традицій?

9-4-2019

Спеціально для того, щоб повернути подружжю спогади про власне весілля були придумані такі традиції, як річниці весільного торжества. Як раз таки в ці моменти сімейна пара знову починає згадувати свою молодість, занурюватися в почуття тієї самої божевільної любові, яка і привела їх до одруження і створення сім’ї.

хочемо порекомендувати что мужу подарить на годовщину свадьбы

Такі святкові дні в році не повинні проходити безслідно і непомітно. Найчастіше багато сімейні пари, відзначаючи річницю власного весілля, відчувають, як з новою силою спалахує вогонь їх любові, до того ж додається один до одного повагу і розуміння.

На що штовхають нас традиції?
Для того щоб нагадати коханому чоловікові про там найщасливіший день весільного торжества, дружини часто намагаються не залишити чоловіків без уваги, і відзначити річницю якось по-особливому. Хочеться влаштувати коханому чоловікові романтичну вечерю з шампанським і свічками, сходити куди-небудь удвох, і обов’язково приготувати чоловікові на річницю весілля подарунок.

Замислюючись про те, що подарувати чоловікові на річницю весілля, багато жінок вважають, що подарунок повинен обов’язково бути практичним і корисним. Але така думка помилкова. Подарунок повинен в першу чергу викликати посмішку і радість у чоловіка. Більшість жінки з абсолютно цим не згодні, оскільки вважають, що немає сенсу дарувати марну річ. Насправді, будь-яку корисну річ можна подарувати чоловікові на будь-яке інше свято, а на річницю весілля відмінно підійде навіть практично марна річ, тут головна увага.

Які бувають річниці весіль?
Для того, щоб зберегти сімейні відносини необхідно з дбайливою повагою ставиться до кожної дати пам’ятного одруження. З давніх часів вважається, що традиція відзначати річниці весілля склалася в середньовічній Німеччині, а потім поступово поширилася по всьому світу. Згідно з цією традицією, кожна річниця весілля носить свою назву і опис.

Практично кожна річниця весілля носить певну назву

Отже, якими ж бувають річниці весіль? Почнемо з першого року життя в шлюбі.

Перший рік шлюбу називають ситцевой весіллям. Вона символізує ще не зміцнілі відносини подружжя;

Другий рік – паперової. Ця річниця є неміцною теж, як папір;

Три роки шлюбу – це шкіряне весілля. Тут гнучкість у відносинах символізується. Іншими словами, проживши в шлюбі три роки і не порвавши неміцні відносини, молоде подружжя навчилися один одному поступатися і підлаштовуватися під один одного;

Чотири-лляна. Символізує забезпеченість і достаток в сім’ї ;

П’ять років з дня одруження вважається першим великим ювілеєм сім’ї і називається дерев’яним весіллям. Символізує міцне, але в той же час схильне вогню дерево;

Шість років – це чавунне весілля. Символізує зміцнілі відносини;

Сім-мідна. Символізує красу, достаток і сімейну міцність. Семирічний шлюб здавна вважають цінністю, як і метал – мідь;

Восьмий рік-бляшана. Ця річниця символізує в подружніх відносинах будь-які оновлення;

Дев’ять років подружнього життя – це фаянсове весілля. Символізує міцні і спокійні відносини;

Десять років – олов’яна, або ще вона носить назву – рожеве весілля. Символізує насамперед красу відносин між подружжям;

Сталева – одинадцять років шлюбу. Міцність відносин вже стара дорівнює міцності сталі;

Нікелева – дванадцять років. Символізує гладкість сімейних відносин;

Тринадцять років – конвалієва весілля;

Чотирнадцять років-агатова. Шлюб отримує статус дорогоцінного каменю агата;