Юридичні послуги

4-29-2020

Напрямки роботи Юридичні послуги доступні для всіх суб’єктів підприємницької діяльності. Працюємо зі справами будь-якої складності, ретельно підходячи до кожного запиту. Захищаємо ваш бізнес від конфліктних ситуацій з перевіряючими органами і контрагентами. Обсяг робіт з правових питань в одній організації може бути настільки глобальним, що буде потрібно ціла команда фахівців. Звернення до професіоналів буде правильним рішенням, навіть якщо в штаті є свій юрист. Компанія «JUSTICE» – це понад 14 років досвіду, професійні юристи та адвокати. А ще, широкий спектр діяльності, уважне ставлення до кожного клієнта і бездоганна репутація. Працюємо на довгостроковій основі, а також вирішуємо разові завдання в рамках вашої фірми.Також хочемо вам порекомендувати финансовые юристы по кредитам юридичні послуги фірми JUSTICE.

У штаті «JUSTICE» працюють юристи, які спеціалізуються по конкретному напрямку права і знають його досконально. Завдяки цьому, клієнти успішно відстоюють інтереси, навіть в судовому порядку. Юридичні консультації з нерухомості з повним супроводом допомагають клієнтам вигравати складні справи з житловими і промисловими об’єктами, сільськогосподарськими ділянками, повертати майно. «JUSTICE» працює з приватними і юридичними особами, індивідуальними підприємцями. Юристи попереджають про наслідки дій або бездіяльності клієнтів в конкретних ситуаціях.

Напрямок юридичної консультації Спроба самостійно розібратися з питаннями юридичного спрямування може привести до втрати часу, майна, грошей, а іноді і свободи. Людина, не пов’язана з юриспруденцією не знає законів і не стежить за їх змінами, не має активних навичок спілкування з державним апаратом – тому не здатний ефективно вирішувати правові проблеми. цивільному праву (договори, право власності, боргові проблеми); трудове право (звільнення і відновлення, невиплати роботодавця, заборгованості по зарплаті); юридична консультація з житлових питань (право власності, втрата права користування житлом, вселення та виселення); земельному праву (право власності, порядок використання, часткові проблеми, межі ділянки); сімейного права (шлюб, розділ майна, аліменти, позбавлення батьківських прав); спадкового права (право успадкування, терміни і факт прийняття спадщини, майнова маса); фінансові проблеми (податкові проблеми і суперечки, кредити і позики) надання юридичної консультації в напрямку договорів: складання, експертиза, редагування. юридичні консультації по складанню процесуальних документів: позови та відгуки на позови, запити, клопотання і скарги представництво в державних органах.