Де отримати позику з поганою кредитною історією?

5-2-2021

Сьогодні ми живемо в такому світі, де практично у кожного з нас можуть виникнути ситуації гострої грошової потреби. Поточна ж ситуація – це абсолютний парадокс! Країна зі свистом падає в економічну кризу, вже зараз безліч людей банально сидять без грошей, без роботи і без будь-якої надії на допомогу з боку.
Банки теж не поспішають давати людям будь-які гроші в позики – просто відмовляють. Кому не відмовляють – дають позики під шалені відсотки. Що робити-то?

Куди звертатися, якщо терміново потрібні гроші, але кредитна історія зіпсована, або є і без того сильна закредитованность?
Такі кредитні установи, як банки і МФО в будь-якому випадку будуть запитувати відомості про вас в бюро кредитних історій, отже, швидше за все вам відмовлять, або видадуть кредит, але під непідйомні відсотки. Тому оформити позику з поганою кредитною історією в КIТ Ломбарді завжди простіше і вигідніше, ніж отримати кредит без застави.
Ломбард зовсім не зацікавлений у перевірці кредитну історію потенційного клієнта. Тут все набагато простіше: ліквідну заставу дозволяє ломбардних закладам видавати позики з низьким відсотком будь-яким позичальникам, включаючи тих, яким відмовили всі кредитні організації.

У разі невиплати боргу ваш заставу просто стає власністю ломбарду і згодом їм реалізується. Ніяких проблем з колекторами і судовими приставами у позичальника не виникає.
При цьому процентні ставки по таким вигідним позиками в ломбарді на порядок нижче, ніж при незабезпечених позиках високого ризику, які видаються в інших кредитних організаціях, наприклад, в МФО.