Новини фінансів києва

9-7-2021

Хочемо порекомендувати почитати про  новини фінансів на сайті .

Страхування – одна з найбільш стійких і фундаментально важливих галузей нашого часу, але їй ще належить пройти довгий шлях, щоб виправдати сьогоднішні очікування споживачів. У постковідном світі затребувані інновації і гнучкість в страхуванні.

У Європі в першому кварталі було інвестовано понад 1,7 мільярда євро (2,7 мільярда доларів) в 52 угоди, в той час як Willis Towers Watson повідомила, що глобальне фінансування в світі в першому кварталі зросла на 180% до 3,5 мільярда доларів. Хочемо порекомендувати почитати про  новини фінансів на сайті .

Bolttech, що базується в Нью-Йорку і Сінгапурі, недавно завершила серію раундів фінансування в розмірі 244 млн доларів, які були найбільшими в історії стартапу з оцінкою в більш ніж 1 мільярд доларів через рік після запуску.

Залучений обсяг інвестицій в іншуртех-сегмент збільшувався з часом з $ 1 млрд в 2014 до $ 7 млрд. В 2019 році і до $ 10 млрд. В 2020 році. 69% від загального обсягу фінансування довелося на шість мега-раундів: Bright Health ($ 500 млн.), Ki ($ 500 млн.), Next Insurance ($ 390 млн.), Waterdrop ($ 230 млн), Hippo ($ 150 млн) і PolicyBazaar ( $ 130 млн). Багато хто з найбільш успішних покупців іншуртех-компаній за останні 30 місяців були стратегічними компаніями, що займаються програмним забезпеченням і страхуванням, за підтримки приватних інвестиційних компаній.

В угодах, закритих в період з липня 2019 року по кінець 2020 року, частка прямих інвестицій становила 39%. Компанії прямих інвестицій прагнуть інвестувати в технологічні компанії, що обслуговують страхову галузь, орієнтуючись на рішення, орієнтовані на якість обслуговування клієнтів, аж до рішень цифровий трансформації страховиків.