Горілка Борис Єльцин в тетрапаках

10-9-2020

Купить водку ельцин 3 литра

Горілка Борис Єльцин асоціюється з ім’ям першого президента Росії, виготовляється даний напій у Франції. Права на її реалізацію належать концерну Les Grands Chais. Горілка Jelzin – найпопулярніший алкогольний напій, відомий у всьому світі завдяки чистому і м’якому смаку. На нашому сайті https://www.jelzinvodka.com.ua/shop/vodka-boris-elcin-boris-jelzin-3-litra/  можна прибрести алкоголь за доступною ціною. Наші алкогольні напої поставляються безпосередньо від виробника.

Історія створення бренду Jelzin vodka

Виробництво алкогольних напоїв компанією Lesgrand Chais почалося в 1979 року. Великі заводи знаходяться у Франції, Італії та Німеччини. У 1990 році почалося виробництво горілки Бориса Єльцин в 3 літрах, в основному продукція була орієнтована на покупців з Росії і країн СНД. Напій отримав назву на честь приходу до влади Бориса Єльцина. Більшість французів хотіли купити горілку Єльцин, що б зрозуміти, чому відомий політик мав пристрасть до алкогольних напоїв.

характеристика

Продукцію можна придбати як в скляних пляшках, так і в тетрапаках. Татрапак захищає напій від попадання сонячних променів, тим самим зберігаючи смакові якості продукту. Проводять горілку з якісних сортів пшениці та кришталево чистої води, яку беруть з природних джерел в національному заповіднику Північні Вогези. Напій проходить п’яти ступенчисту очистку. Фільтри для цієї мети використовують з вапняку або деревного вугілля. Даний спосіб, запозичений з технологій приготування коньяку.

Фортеця спиртного становить 37 градусів, завдяки чому воно легко п’ються, не залишаючи після себе погано післясмаку. При дегустації можна відчути тонкі нотки джерельної води і пшеничного аромату. Вживати горілку бажано охолодженої, щоб відчути вишуканий смак. Купити горілку Єльцин можна як класичну, так і лікер. Для приготування лікеру використовують:

  • журавлину;
  • лимон;
  • смородину;
  • манго;
  • ванілі.

На основі спиртного «vodka elcin» був створений рецепт коктейлю Dark Gold.