як зробити татуювання

6-5-2020

Головний стереотип для тих, хто планує зробити свою першу татуювання – не варто робити її влітку. Скажи, правда це чи міф?

Це міф, татуювання можна робити абсолютно в будь-який час. Головне – хороший догляд після. Для свіжої татуювання досить тиждень не перебувати під прямими сонячними променями і не купатися в басейні. Один тиждень – не привід чекати цілий сезон. Також хочемо вам порекомендувати почитати як робити татуювання на сайті бери и делай лайфхаки

Можуть бути проблеми з шкірою (алергії, подразнення, припухлість, синці) після того, як зроблена татуювання? Що робити, якщо виявилася реакція?

Звичайно, трапляються й такі ситуації. У мене особисто був такий випадок – алергія на червону фарбу. Якщо реакція конкретно на фарбу, то нічого не зробити – потрібно чекати, поки вона пройде. Наносьте заживляющую мазь, якщо вона сама не викликає алергії (так, буває і таке). Алергія також може бути на текстиль (якщо футболка, наприклад, стосується татуювання). Але алергія – це одне, а якість татуювання – зовсім інше. Надмірне запалення і поганий зовнішній вигляд малюнка можуть вказувати на неякісне виконання.

Крім того, бувають випадки, коли люди самі не виконують рекомендації майстра: запечатують татуювання і на другий-третій день йдуть на тренування. У залі жарко, татуювання запалюється заново, в неї потрапляють бактерії. Ось у випадках запалення татуювання обов’язково потрібно промити і нанести крем. Моя порада – робіть компрес з крему з легким вмістом антибіотика на 2-3 години. У мене так сходила вся почервоніння.

Впливає чи день циклу на процес татуювання?

Природно. Однак при виконанні процедури майстер може знеболити місце роботи спеціальним кремом. Іноді це трохи вирішує проблему.

Не раз стикалася з тим, що у жінок процес проходить болісно саме в перші дні циклу. Аж до того, що клієнт не може терпіти. Причина – на початку циклу знижується больовий поріг.

Цикл ніяк не впливає на стан крові у процесі татуювання, але в моїй практиці були випадки сильної кровотечі у тих, хто напередодні вживав алкоголь. Вміст в організмі спиртного розріджує її. Те ж саме я спостерігала у людей з діабетом.

Як бути з місцями, де є родимки? Вони залишаються незабитыми?

Кожен майстер вибирає сам. Деякі запитують, чи можуть вони забити це місце, деякі просто продовжують працювати. А бувають і такі ситуації: майстер, натрапивши на досить велика родима пляма, забив його, не запитавши у клієнта. Особисто я не звертаю уваги на маленькі родимки, веснянки і спокійно працюю. Але якщо вона іншого кольору, велика або дивної форми – пропускаю і продовжую далі роботу навколо.

Як правильно доглядати за татуюванням після? Які кошти потрібно мати у своєму арсеналі після того, як татуювання зроблена?

Я завжди називаю клієнтам три головні пункти:

  • Не можна мочити тату 10 днів. Тобто мити татуювання потрібно кожен день, але в інший час намагатися уникати вологою серед – гоїтися малюнок повинен в сухості.
  • Стежити за чистотою.
  • Використовувати цілющий крем.