Як заробити в інтернеті

6-11-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати идеи для бизнеса в 2020
Head of Marketing в Creative Quarter (CQ) Creative Quarter (CQ)

Email-маркетолог Book24

Редактор спецпроектів MC.today

Карантин і самоізоляція позбавили доходів сотні тисяч українців. Костянтин Квінт, консультант з підбору ІТ-рішень для бізнесу, в колонці для MC.today описує декілька способів заробітку в інтернеті, які принесуть живі гроші вже протягом першого тижня і не зажадають специфічних комп’ютерних знань.

Щоб скористатися цими способами, досить витратити на навчання буквально кілька днів. Ви не заробите великі суми, але зможете забезпечити додатковий дохід в межах -300 протягом першого ж місяця.

Незважаючи на те що зараз карантин і багато сидять вдома, життя не зупинилося. У людей виникають завдання, які можна вирішити віддалено. Подібні завдання розміщуються на спеціальних біржах.

Найпопулярніші біржі – «Кабанчик» і YouDo. Якщо ви володієте англійською та іншими іноземними мовами, вам доступно істотно більшу кількість бірж і ресурсів. Наприклад, ви зможете заробляти на біржі Upwork або за допомогою ресурсу craigsul.

Як бачите, завдання не дуже складні і дозволять заробити з перших же днів.

Якщо у вас є великий запас якісних фото чи є можливість фотографувати в поточних умовах, ви можете продавати свої фотографії на фотостоках. Наприклад, shutterstock.

Те, що ви завантажте фото на сервіс, не гарантує, що у вас відразу ж їх розкуплять. На сервісі велика конкуренція і є певні вимоги до якості фотографій.

У сервісі є також партнерська програма. Вона винагороджує вас за залучення нових користувачів. Можна заробляти sh,04 за кожну продану залученими партнером фотографію і до 20 % від оплати залучених покупців.

У разі, якщо ви не є досвідченим користувачем і у вас немає прокачаного профілю в соцмережах, пропозиція партнерській програмі, швидше за все, буде марним.

Якщо ви володієте матеріалом, який актуальний для дітей шкільного віку (математика, фізика, іноземні мови в рамках шкільної програми та інші), можна заробити на викладанні та репетиторстві.

У зв’язку зі складною і невизначеною епідеміологічною обстановкою у всьому світі багато батьки захочуть перевести дітей на віддалене навчання, тому кількість онлайн-шкіл буде зростати.

Ви можете запропонувати свої послуги онлайн-школам. Ось кілька прикладів: онлайн-школа «Альтернатива», «Перша Онлайн Креативна школа Focus», школа «Оптіма».

Там вас зможуть забезпечити повної або часткової навантаженням. Велика ймовірність, що це буде офіційне працевлаштування з білою зарплатою. У деяких ситуаціях може знадобитися додаткова сертифікація, однак вона потрібна не для всіх предметів.

Однак з урахуванням того, що зараз навчальний рік вже закінчується і педагогічний склад укомплектований, імовірна лише можливість неповного завантаження (підмінити викладача на пару тижнів, поки він хворіє, провести додаткові заняття і т. д., тобто завантаження не більше 1-2 тижнів на місяць – з відповідним рівнем доходу).

Репетиторство – це спосіб викладання, при якому робота з учнем йде один на один або невеликими групами до 10 осіб. Це найефективніший формат, коли необхідно швидко «підтягнути» дітей за ключовими предметів у стислі терміни. Наприклад, часто користуються послугами репетиторів перед ЗНО, вступними іспитами і так далі.