як заробити на play market

4-5-2020

not found
com/ store) являє собою майданчик, на якому продаються додатки для ОС Андроїд. Це означає, що платформа пропонує користувачам придбати додатки для операційної системи, яка встановлена практично на половині мобільних пристроїв у світі. Якщо сказати просто, прибуток можна отримати за створене додаток, яке завантажено на Плей Маркет і куплено користувачів. Цінова пропозиція формується адміністрацією Маркету. Крім того можна власне творіння визначити для безкоштовного скачування, попередньо домовившись з рекламодавцями про розміщення на іграшці реклами та одержанні винагороди за це. Приміром, українці і білоруси не мають права продавати свій контент через Плей Маркет, в той час як в Росії це робити можна. Крім того, не варто боятися слів «розробка» і « створення», оскільки не треба обов’язково бути програмістом. Головне – наявність цікавих бізнес – ідей.
Також хочемо вам порекомендувати как заработать на unity asset store
Прикріплення рекламних банерів до додатків, уміщених в безкоштовний сегмент магазину. Реалізація програм для користувачів (можна зробити основною статтею доходу). Продаж платного додаткового функціоналу для безкоштовних додатків.
Запам’ятайте, для того щоб продавати програми від імені автора, не обов’язково бути їхнім автором. Головне – знайти толкового фрілансера – програміста, оскільки в більшості випадків такі фахівці абсолютно позбавлені ділової хватки. Їх цікавить тільки процес розробки, ну і, звичайно ж, гроші. Програмісту можна запропонувати або одноразову виплату, або відсоток від реалізації продукту.
Промоніторити, що найчастіше скачують останнім часом з Плей Маркету. Аналіз скачок знаходиться на платформі у відкритому доступі. Не варто займатися копіюванням успішних програм. Можна просто почерпнути цікаву ідею і доопрацювати її по – своєму. Але це «по – своєму» повинно цікавити користувачів. Поспілкуватися з розумними людьми, генераторами ідей, а також з геймерами, щодо цікавих ідей. Знайти толкового прогера і приступати до заробляння.
Не можна сказати, що Маркет стане «манною небесною», оскільки контенту тут незчисленна кількість, тому, щоб заробіток був пристойним, необхідно представити дійсно унікальний і заманює продукт, щось зовсім нове. Єдине, в чому не варто сумніватись – сервіс чесний і прибутку виплачуються.