Як заробити на play market

4-5-2020
Отзывы о Play Маркет - приложение для Android

І це платні програми та ігри. Кожна програма або гра може коштувати від 1 до 10 доларів. Якщо ви зробите популярну програму або гру, і продаючи її по 1 долару, то через кілька місяців ви можете отримувати дуже великі гроші. Кількість власників телефонів на базі Android зростає в геометричній прогресії. Наприклад, добре продаються збірники анекдотів, смішних оповідань – здавалося б найпростіші речі. Також хочемо вам порекомендувати как заработать на unity asset store 

Але люди і тут примудряються заробити, продаючи свої програми по 1 долару. І це не єдиний спосіб заробітку. Ваш додаток може бути безкоштовним, але з переглядом реклами. Але вам зовсім не обов’язково програмувати. Зберіть команду, де ви будете генератором ідей або художником, якщо ви вмієте малювати. Факт залишається фактом, щоб заробити великі гроші – не треба ходити далеко. Головне це ідея вашого додатка. Також ви можете просто замовити додаток у програмістів і потім почати продавати його. Необхідно відзначити, що через акаунт розробника потрібно заплатити . Не всі можуть продавати програми, і вашої країни може не бути в списку. Але і це не проблема. Є багато компаній – сайтів, які працюють як посередники. Це відкриває для нас ще одну золоту нішу. Вас цікавить додаткове джерело доходу. Чи хочете мати власний бізнес. Докладніше: Whatsapp. Com, SolveMedia, Bing Captcha, Facebook – капчу і uCoz – капча, Яндекс – капчі, і DLE – капча, на vBulletin – капчі, і багато інших видів.

Дуже висока швидкість і точність: швидкість розпізнавання 01 . 02 секунди на зображення (але тільки 1 секунда в демо – версії. ), XEvil може обійти і вирішити широкі типи капчі з високою точністю, без залежності від складності, спотворень, шумів, шрифтів, кольорів.
Дуже простий інтерфейс: всього 3 основні кнопки, щоб почати розпізнавання, так що він простий у використанні з широким спектром програм SEO, SMM, аналітики, Масова автом. почат. сеансу/ розміщення/ відправлення/ Bruteforcing / програми видобутку кріптовалюти.
Сайт з безкоштовної демо – версією: XEvil. Щось багато нарікань по роботі так званої УКП – 66, хто про шлюб пише, хто про несумісність, хто про дохлі батарейки, хто про «криві руки». Хтось допоможе, може, хоча б з сумісністю розібратися.