Як зареєструвати шлюб з іноземцем!!!!

10-5-2019

Любов без меж: ще три рагсу в реєстрація шлюбу ЮСТ групп почали реєструвати шлюби з іноземцями. Ті, хто збирається створити інтернаціональну сім’ю, тепер можуть подати заяви до Палацу одруження , а також у відділи ЗАГС. Зареєструвати шлюб з громадянином іншої країни тепер можна ще в трьох столичних відділах РАЦС. Раніше затребувана у жителів державна послуга була доступна тільки в двох рагсахи. За її словами, в минулому році між іноземцями було укладено близько 10 відсотків від загального числа зареєстрованих у місті шлюбів.

Щоб подати заяву про реєстрацію шлюбу, іноземний громадянин повинен подати у відділ ЗАГСУ документ, що посвідчує особу, документ про припинення попереднього шлюбу (якщо він раніше в ньому складався), а також довідку про сімейний стан, видану компетентним органом іноземної держави, громадянином якої він є. Територія навколо будівлі прикрашено мальовничими клумбами, деревами і чагарниками. На цьому тлі наречений і наречена можуть зробити красиві пам’ятні фото.Зал для урочистих реєстрацій оформлений в пастельних тонах, для гостей встановлені різьблені стільці, є спеціальна кімната для фотосесій.

Будинок відділу РАГС — у центрі декорований зал витонченими колонами, ліпниною, настінними бра і позолоченими стельовими люстрами. Головна прикраса холу — старовинна чавунна сходи, на тлі якої люблять фотографуватися молодята. Столиця готується до весільного буму. Урочисті церемонії одруження пройдуть . У ці дні наречені почують від провідних шлюбних церемоній побажання зберігати любов і вірність один одномупокровителі щасливого подружжя.