Як захистити себе від шахрайства Форекс брокерів

5-27-2021

 

Брокери Форекс: як уникнути шахрайства?* | ВолиньPost
 

Британське управління з фінансового регулювання і нагляду відзначає різке зростання числа звернень з інформацією про шахрайські брокерські фірми і компанії, що пропонують можливість торгувати валютами, бінарними опціонами, контрактами на різницю та іншими активами без наявності ліцензії. У зв’язку з цим в fca вирішили опублікувати пам’ятку для трейдерів та інвесторів про те, як відрізнити шахраїв від сумлінних постачальників фінансових послуг. Також хочемо вам порекомендувати https://obmanbroker.com/ Форекс кухня.

 

Як це працює

Схема стара як світ, і успішно застосовується не тільки у Великобританії, але й інших країнах, включаючи Росію. Спочатку клієнту дають можливість трохи заробити і навіть вивести з рахунку якусь суму грошей. Однак як тільки клієнт починає вносити на рахунок більші суми грошей (найчастіше за рекомендацією самого ж брокера), прибутки обертаються збитками, рахунки заморожуються і всі контакти несподівано обриваються. У зв’язку з цим управління рекомендує мати справу тільки з ліцензованими компаніями. Багато аферистів стверджують, що вони зареєстровані у Великобританії і навіть мають ліцензію fca, проте на слово вірити не варто. Наявність ліцензії завжди можна перевірити на сайті регулятора.

Обережно, клони!

Багато липових брокерів часто використовують назву, реєстраційний номер та адресу дійсно ліцензованої компанії, щоб ввести клієнтів в оману. Це так звані “клони”. Потім вони дають потенційній жертві свій власний номер телефону, веб-сайт і адресу, а особливо пильним повідомляють, що дані в реєстрі регулятора просто застаріли. Однак це відверта брехня, тому що реєстр fca, наприклад, оновлюється щодня. Крім того, шахраї можуть прикидатися іноземними компаніями з ліцензією fcа, оскільки їх контактні дані не завжди представлені в реєстрі в повному обсязі. Були випадки, коли вони копіювали веб-сайт ліцензованого брокера, і навіть веб-сайт самого управління!

Як захистити себе і свої гроші

Щоб перевірити справжність ліцензії брокера, завжди запитуйте номер ліцензії та контактні дані, а також передзвонюйте їм по телефону, вказаному в реєстрі. Якщо контактні дані не вказані, або компанія стверджує, що вони застаріли, fca рекомендує зв’язатися зі службою підтримки.

Реєстр компаній, ліцензованих fca, знаходиться за адресою http://www.fca.org.uk. Не використовуйте посилання, які вам надають по електронній пошті, або на сайті компанії, в яку ви збираєтеся вкладати гроші. Шахраї постійно змінюють і вдосконалюють свою тактику, тому інвесторам потрібно проявляти максимум пильності і завжди перевіряти всі дані про компанію, включаючи контактну інформацію на веб-сайті і в реєстрі реєстраційної палати.