Як взяти мікропозику

8-11-2020
Як взяти мікропозику онлайн на карту в Україні : 19:12:2017 ...

 

Опинившись в складній фінансовій ситуації, вирішити проблему можна, взявши гроші в борг у МФО або банку. В останньому випадку потенційному позичальникові необхідно надати: паспорт, довідку про працевлаштування, ряд інших документів. Що стосується МФО, то видавати кредити вони почали, не вимагаючи від клієнта завантаження посвідчення особи та ІПН. Оформляти позики без фото паспорта та коду можна, просто згадавши або дізнавшись реквізити своїх документів. Також хочемо вам порекомендувати самые новые микрозаймы Украина 

 

Кількість мікрофінансових компаній зростає так само швидко, як і число їх клієнтів. У боротьбі за кожного позичальника, МФО пропонують всілякі пільги і бонуси (безкоштовні мікрокредити, що ростуть ліміти, що знижуються процентні ставки і т.д.).

Плюс – МФО зараз роблять все для того, щоб процес оформлення мікропозик був максимально простим і оперативним для кандидата на позику. І це не дивно, тому що якщо при подачі запиту на безвідмовний кредит людині доведеться витрачати безліч часу, велика ймовірність того, що з сайту він просто піде, не закінчивши процес оформлення.

Завантажувати документи клієнти мікрофінансових компаній не люблять з багатьох причин. Деякі побоюються, що скан копії паспорта та ІПН будуть використані в шахрайських цілях. Інші просто не хочуть витрачати час на те, щоб зробити знімок високої якості, на якому будуть проглядатися всі реквізити. Є й такі позичальники, у яких потрібних документів просто фізично немає з собою.

Оформити позику без фото документів можна абсолютно тим же шляхом, що і при завантаженні паспорта та ІПН. Вам необхідно:

Знайти МФО, яка не наполягає на тому, щоб клієнт надавав їй зазначені документи. Зробити це можна прямо зараз, перейшовши на портал сервісу-агрегатора пропозицій від кредиторів . В окремому розділі зібрані всі ліцензовані мікрофінансові компанії України, які не вимагають завантаження посвідчення особи; На офіційному сайті обраної МФО, ще раз ознайомитися з умовами кредитування (терміни, ліміти, процентна ставка, можливість продовжити або достроково виплатити позику); Використовуючи онлайн-калькулятор, вказати бажаний термін і суму мікрокредиту; Заповнити реєстраційну форму, верифікувати карту.

Важливо! Навіть ті МФО, які пропонують моментальні мікропозики без скан копій паспорта та ІПН, переводять гроші тільки після верифікації картки. Це обов’язкова міра безпеки. Отримати кредит на карту іншої людини, нехай і найближчого родича з тим же прізвищем і за його згоди, не можна.

Оформити заявку на мікрокредит, вказавши про себе повноцінні і достовірні дані. Врахуйте, що будь-яка спроба обману або приховування інформації призведе до відмови у фінансовій допомозі; Очікувати відповіді від МФО. Як правило, він надходить в найближчі 5-15 хвилин після відправлення запиту. Відповідь приходить на телефон, е-мейл. В Особистому кабінеті статус заявки змінюється на «схвалена» або «відхилена». У разі відмови, його причини чи не пояснюються; Якщо рішення позитивне, залишиться лише підписати кредитну угоду з МФО. Процедура здійснюється шляхом відправки однієї СМС.

Як довго гроші будуть йти на рахунок вашої картки? Мікрофінансові компанії відправляють їх позичальникам відразу після укладення кредитного договору.

Мікрофінансові компанії наполягають на тому, щоб нові клієнти завантажували фото або скан копії документів з метою власної фінансової безпеки. Адже заволодіти чужим телефоном і картою, а після оформити кредит, вказавши особисті дані, шахраям все-таки простіше, ніж зробити при цьому ще й фото паспорта та ІПН.

Чи буде МФО ризикувати власним Ліцензією, котра видається Нацкомфінпослуг, тільки заради того, щоб випробувати оформити «лівий» кредит на ім’я власного позичальника? Ні. Набагато вигідніше і прибутковіше фірмі зараз вести бізнес з мікрокредитування чесно.

Як ми вже сказали, все мікрокредитний організації України зобов’язані оформляти Ліцензію на право ведення фінансової діяльності в Нацкомфінпослуг. Інформацію про наявність такого документа вони також зобов’язані розміщувати на своїх офіційних сайтах. Як правило, номер Ліцензії вказується в нижній частині головної сторінки.

Якщо ви бачите, що відомостей про ліцензування діяльності у вибраній вами МФО немає, від співпраці з нею потрібно відмовитися на все 100%. Така компанія не має законного права на надання мікрокредитів і позик. У разі виникнення проблем, захистити свої права вам буде набагато складніше.

.