Як взяти гроші під заставу нерухомості Алмати

11-7-2020

not found

Мікрокредити під заставу квартир, будинків, земельних ділянок

Мікрокредит під заставу нерухомості без підтвердження доходів – це відмінна можливість отримати необхідні кошти для підтримки і розвитку бізнесу. Завдяки нашій мікрофінансової організації в Казахстані у жителів Південної Столиці з'явилася альтернатива банківському кредитуванню, яке має ряд відомих недоліків. Їх ми також торкнемося в цій статті.

МФО (МКО) «МіГ кредит Астана» відкриває свої двері в місті Алмати. Отримати гроші під заставу нерухомості можна на будь-які цілі, без купи документів і довідок про підтвердження доходів! З нами в ваших руках виявиться надійний і ефективний інструмент відкриття, розвитку і управління власним бізнесом.

Особливість своєї справи така, що незалежно від наших бажань, часом вознікаетвих вливаннях, пов'язаних з економічними та іншими процесами в країні. Від того, наскільки оперативно буде знайдена необхідна сума, часто залежить успіх підприємства в цілому, а в непрості часи – це можливість «залишитися на плаву» і навіть забезпечити вигідний ривок вперед.

Переваги співпраці з МФО (МКО)

Чому вигідно звернутися до нас саме зараз?

На честь відкриття офісу в Алмати ми не просто пропонуємо вигідні умови, а й даруємо вам знижки на оформлення мікрокредитів під заставу квартири без довідок і підтвердження доходів! Акція триватиме протягом 3 місяців з дня початку роботи МФО в місті Алмати.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Діяльність нашої компанії спрямована на співпрацю як з представниками малого і середнього бізнесу, так і з іншими категоріями населення. Ми розглядаємо всі вступники заявки, прагнучи допомогти якомога більшій кількості людей знайти фінансову стабільність і позбутися від фінансових труднощів.

Якщо ви фізична особа або індивідуальний підприємець, то потрібно звернутися в наш офіс, приготувавши такі документи:

Після отримання менеджером зазначених паперів, буде складений договір застави, який підписується в двох примірниках. У ньому обумовлюються всі нюанси: процентна ставка, терміни повернення, можливі відстрочки та інше.

Якщо позичальник є юридичною особою (АТ, ТОВ, ТОВ, і т.д.), для отримання мікрокредиту під заставу нерухомості в Алмати вам знадобиться:

Наявність перерахованих документів спростить процедуру отримання мікрокредиту і скоротить час на дотримання всіх формальностей і ви в найкоротші терміни отримаєте гроші в своє розпорядження.

Перелік необхідних паперів визначається Законом Республіки Казахстан «Про мікрофінансових організацій». Вся необхідна інформація розташовується за посиланням: http://adilet.zan.kz/rus/docs/Z1200000056

Завдяки наявності такого нормативного акту, ви можете самостійно вивчити права та обов'язки підприємств, що займаються кредитуванням громадян і їх клієнтів.

Важливі моменти майбутнього контракту

Таким чином, ви практично не обмежені у виборі об'єкта фінансування. Ви можете збільшити закуп продукції, придбати нерухомість, розширити сфери виробництва і збуту, відкрити філію і т.д. У разі якщо ви вказуєте в договорі споживчі цілі, можете відпочивати, вчитися або поліпшувати комфортність свого життя, робити ремонт, не чекаючи, коли у вас з'явиться необхідна сума.

Гроші під заставу нерухомості в Алмати видаються на термін від 1 до 36 місяців. Цей термін обов'язково буде внесений до договору, а наш кредитний менеджер допоможе розрахувати суму щомісячних виплат з урахуванням відсотків. Ми пропонуємо 3 варіанти графіка погашення:

Також для підведення зразкових підрахунків ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб оцінити власні сили і передбачувані ризики. Остаточна сума боргу залежить від фактичного строку користування позикою.

При оцінці вартості враховується рік побудови потенційної заставної власності, її місце розташування, затребуваність на ринку та інші основоположні чинники. В якості застави можуть виступати будь-яка нерухомість: житлові та нежитлові приміщення, квартири, будинки, магазини, котеджі, офіси, склади, земельні ділянки, та інше.

При зверненні в наш офіс відповідь надається протягом одного дня, вже через кілька годин ви будете мати у своєму розпорядженні необхідною сумою готівкою! При оформленні мікрокредиту під заставу квартири наші фахівці обов'язково дадуть відповідь на ваші питання, забезпечать отримання вами вичерпної інформації, щодо всіх можливих варіантів погашення позики.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам?

З огляду на власний досвід роботи з мікрокредитування, ми пропонуємо найбільш вигідні умови, які допоможуть вам полегшити собі життя, розвинути або просунути свою справу.

Таким чином, ви можете розраховувати на професійний підхід до вирішення свого питання, без зайвих слів і тяганини. Будь-які ваші побажанням будуть враховані нашими фахівцями і при можливості задоволені.

Поговоримо про ризики? Насправді, говорити, що отримання кредиту під заставу абсолютно безпечно можна. Відбутися може що завгодно: гроші виявляться вкладені невдало, проект не принесе належної прибутку, зміниться політична або економічне середовище … Завдання наших консультантів – розповісти вам про всі можливі варіанти розвитку подій, щоб ви могли приймати рішення, маючи перед очима повну картину.

У будь-якому випадку, ми налаштовані на діалог, і готові запропонувати пролонгацію договору або передбачити спочатку пільговий період погашення. За допомогою подібних інструментів можна усунути або нівелювати негативні наслідки невдалих вливань. Наша компанія зацікавлена у взаємовигідній співпраці, тому з багатьма клієнтами у нас склалися довгострокові відносини, коли вони при необхідності знову вдаються до ідеї мікрокредитування, перетворившись в наших постійних партнерів. Для них у нас також передбачені особливі умови.

Хочете поставити запитання? Зв'яжіться з нашими фахівцями за вказаними телефонами, приходьте в офіс або залиште онлайн-заявку на сайті. Співробітники компанії із задоволенням допоможуть вам з розрахунками, запропонують всі можливі варіанти отримання мікрокредиту і його подальшої виплати.

Увага! вакансія

В даний час ми проводимо додатковий набір співробітників, розширюючи штат кредитних консультантів. Якщо ви маєте корисні в нашій сфері навичками або готові освоювати одну з найбільш затребуваних професій сучасності, відправляйте резюме на адресу електронної пошти з вкладки «Контакти». Для нас цінні ваші освіту і досвід, тому обов'язково розкажіть про них докладніше!

Будьте готові багато чого довідатися і багато чому навчитися, так як ви станете нашим обличчям і будете впливати на імідж фірми. Наші клієнти потребують професійних менеджерах, можливо, це саме ви! Ми працюємо на перспективу, часто люди, які звернулися до нас одного разу, стають постійними клієнтами. Їм надаються знижки і більш вигідні умови, вони беруть участь в акціях і розіграшах від нашої фірми.

Умови мікрокредитування Товариство з обмеженою відповідальністю «Мікрофінансовий організація« МіГ Кредит Астана »

Залежно від програм мікрокредитування і діючих тарифів ТОВ «МФО« МіГ Кредит Астана »мінімальна ставка винагороди по мікрокредитів встановлюється в розмірі 40% річних; максимальна ставка винагороди – 56% річних.

Мінімальний термін надання мікрокредиту становить 61 календарних днів.

Максимальний термін надання мікрокредиту становить 60 місяців.

залишок

Приклад розрахунку мікрокредиту

Сума мікрокредиту: 750000 тенге.Процентная ставка: 36% .Термін погашення: 12 месяцев.Дата оформлення мікрокредиту: 9.02.2018 года.Графік погашення:

державна ліцензія

Повідомлення Національного Банку Республіки Казахстан №KZ58VGY00000105 від 04.12.2015 року

Штрафні санкції при простроченні

За порушення Позичальником графіка погашення, Позичальник сплачує МФО пеню в розмірі 1% від простроченого боргу основної суми по мікрокредитів за кожен день прострочення.

методи стягнення

У разі прострочення: будь-які законні методи стягнення, включаючи судові органи.

Нашу адресу:

м.Алмати, вул. Жарокова будинок 137/1, офіс 219

Також хочемо вам порекомендувати Також хочемо вам порекомендувати деньги под залог недвижимости Алматы