Як взяти гроші під заставу нерухомості Алмати

11-7-2020

not found
05.03.2020

Для того, щоб почати успішний розвиток бізнесу, підприємцю потрібні певні умови, найважливішим з яких є гроші. Для початківця бізнесмена отримати кредит без підтвердження доходів, надзвичайно важливо. Сьогодні в Алмати може отримати кредит під заставу нерухомості практично кожен бажаючий. Це стало можливо завдяки «МіГ кредит Астана» – мікрофінансової організації. Такий кредит став чудовою альтернативою банківському кредитуванню.

Переваги отримання грошей під заставу нерухомості в тому, що для нього не потрібно збирати велику кількість документів, що підтверджують дохід. Також привертає і те, що використовувати отримані кошти можна в будь-яких цілях. Подібний кредит є одним з найбільш ефективних інструментів, призначених для розвитку і управління своєї справи, адже від того, як швидко підприємець знайде гроші, залежить, чи стане його бізнес процвітаючим чи зійде з дистанції на самому початку.

Фактори, що говорять про переваги мікрокредітних організацій

  • Найвища оперативність. Для того, щоб отримати класичний кредит під заставу нерухомості в стандартному банку, необхідно провести досить довгий час, спілкуючись зі співробітниками банку, вирішальними питання про кредитування. А в наш час, не те що кожен день – кожну годину для підприємця може стати вирішальним. МФО (МКО) видає кредити максимально швидко і мінімальною кількістю документів.
  • Правильний підхід до оцінки нерухомості. Компанія гарантує максимально кращі ціни, оскільки її завдання – забезпечити підприємцям найбільш сприятливі можливості для розвитку своєї справи. Компанія «МіГ кредит Астана» – надійний партнер для кожного бізнесмена.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Співробітники компанії, при спілкуванні з клієнтами, допомагають їм оцінити найрізноманітніші пропозиції. Вони дають їм кваліфіковані поради виходячи з особливостей бізнесу. Практично ніколи клієнти компанії не стикаються з відмовою при видачі кредитів під заставу квартири, будинку або ділянки землі.
  • Документи в кредитну організацію можна передати дистанційно по Whats App Mail. Тобто, клієнт може отримати схвалення на кредит не відвідуючи офіс організації.
  • Виїзд менеджера компанії до клієнта для оформлення кредиту.
  • Можливість отримання великих сум. Це можливо, оскільки ефективна робота кредитних організацій зводить ризики до мінімуму, тому компанії гарантують кредит до 60% від вартості застави.

Також хочемо вам порекомендувати Також хочемо вам порекомендувати деньги под залог недвижимости Алматы