Банки пропонують оформлення різноманітних програм кредитування.

Але взяти кредит під автомобіль можна далеко не у всіх фінансових установах.

Багато банків таку угоду вважають досить ризикованою і не готові надавати позики.

Зміст:

 • Як отримати кредит під авто в банку?
 • Кредит в автоломбарді
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами
 • до змісту ↑

  Як отримати кредит під авто в банку?

  Дана програма відноситься до заставних. Протягом усього терміну запозичення транспортний засіб буде перебувати під обтяженням. Але позичальник може ним користуватися. Якщо клієнт не буде погашати кредит, то застава банком конфіскується і продається на аукціоні в рахунок погашення заборгованості.

  Взяти кредит під автомобіль можна тільки в тому випадку, якщо транспортний засіб відповідають наступним вимогам:

 • У клієнт є оригінал ПТС. У разі наявності дубліката в угоді буде відмовлено.
 • Автомобіль у справному стані, цей факт підтверджено незалежною експертною оцінкою. У даному документі також вказується вартість транспортного засобу.
 • Вік авто вітчизняного виробництва не перевищує п’яти років, а іномарки – десяти.
 • На територію Росії автомобіль був внесений офіційним дилером і спочатку оформлений на юридичну особу.
 • Банк повинен переконатися в тому, що транспортний засіб належить позичальнику на законних підставах. Але при цьому до самого клієнту також пред’являють ряд вимог:

 • Працевлаштування офіційне, стаж від півроку.
 • Позитивне кредитне досьє.
 • Російське громадянство.
 • Фінансове становище стабільне.
 • Якщо хоча б одна з умов не виконано, то кредит не видається. Не змінить рішення банку та наявність ліквідної застави.

  Оформлення кредиту під заставу автомобіля пов’язане з певними витратами для клієнта. Йому необхідно сплатити послуги нотаріуса та оцінювача. Протягом усього строку кредитування він повинен оформляти КАСКО, а його вартість досить висока. Але в такому випадку і банк, і клієнт впевнені, що у разі пошкодження або викрадення авто за рахунок страхового відшкодування повертати кредит.

  Але витрати клієнта окупаються за рахунок низької процентної ставки. Вона не перевищує 15-17% річних. За беззаставними споживчими позиками ставка вище в два-три рази. Максимальний ліміт видачі становить 50-60% від вартості застави. Отримані готівку клієнт використовує як хоче.

  до змісту ↑

  Кредит в автоломбарді

  Взяти кредит під автомобіль можна не тільки в банку, але і в ломбарді. Дані установи не настільки вимогливі до своїх клієнтів. Кредит видається навіть позичальникам без офіційного місця роботи із зіпсованою кредитною історією.

  В якості забезпечення приймається транспортний засіб у справному стані. Більшість автоломбардів надають позичку тільки в тому випадку, якщо авто буде перебувати на їхній території до факту повного закриття заборгованості. Відповідно, власник взагалі не може ним користуватися. Ставка відсотки за такою позикою становить близько 3% в місяць, а максимальний кредитний ліміт – до 85% від вартості рухомого майна. Навіть не дивлячись на те, що авто вилучається у клієнта, договір застави все одно потрібно оформляти.

  Ломбарди також пропонують кредит під забезпечення ПТС. Оригінал паспорта знаходиться у кредитора, а позичальник може і далі продовжувати користуватися ТЗ. Але арешт на нього обов’язково накладається. Ставка за таким кредитом вище на кілька відсотків.

  Можна зробити певний висновок: позика від банку – набагато вигідніше, ніж програми ломбардів, але отримати банківський кредит можуть лише ті позичальники, які відповідають встановленим критеріям.

  Автор: Ірина Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  30 квітня 14:07
  Як отримати позику на ощадкнижку? Віддалене кредитування від МФО
  Життя людей постійно вдосконалюється і покращується. Сьогодні вже зовсім не здається непристойним попросити в борг суму грошей. Щоб позичити потрібну суму, не доведеться нікуди ходити. Дуже швидко та зручно можна оформити і отримати позику на ощадкнижку. Що потрібно, щоб оформити позику Для отримання невеликий позики знадобляться: паспорт; будь гаджет з виходом в мережу: смартфон, планшет або комп’ютер; ощадкнижка; інтернет. Для початку потрібно потрапити на…

  29 квітня 08:57
  Як купити товар у кредит вигідно?
  На споживчому ринку продаж товару в кредит – явище досить поширене. Спосіб торгівлі приваблює покупця тим, що придбати товар в кредит – значить,…

  28 квітня 22:44
  Взяти 1000000 в кредит: які є варіанти?
  Російські банки пропонують кредити на досить великі суми. Максимальний кредитний ліміт залежить від програми кредитування. На придбання житла або автомобіля можна…
  25 квітня 21:10
  Як оформити позику онлайн на карту: коротка інструкція для позичальника
  Щоб отримати кредитну підтримку від мікрофінансової компанії, досить витратити 15-30 хвилин на заповнення заявки, після чого гроші будуть моментально переведені на…
  21 квітня 13:03
  Експрес позики онлайн – можливість швидко отримати гроші без нервування і паперової тяганини
  Якщо банки практично відмовилися від видачі експрес кредитів, вважаючи за краще приділяти більше часу й уваги оцінці платоспроможності клієнтів, то мікрофінансові…
  5 квітня 12:16
  Переваги кредитних карт перед позиками
  Серед численних способів отримання позикових коштів найбільшою популярністю у наших громадян користується споживчий позику і кредитна картка. Саме ці два…