як виграти в ставки а спорт

6-1-2020

Букмекерські контори останнім часом далеко просунулися в плані насичення російського медіапростору рекламою про себе.

Також хочемо вам порекомендувати бонусы 1хСтавка

ЛЕГКИЙ ВИГРАШ АБО НЕРІВНІСТЬ СТАВОК?

Практично будь-яка контора пропонує користувачеві легкий виграш у випадку ставки на будь-який з безлічі запропонованих результатів спортивної події. Красиві, яскраві і привабливі сайти і агресивна реклама в тому ж Youtube є першим способом заманити довірливого клієнта і спонукати його вкласти зароблені кошти. Ці гроші потім пускаються в оборот і витрачаються на гучні PR-кампанії для того, щоб знову привернути людей і наповнити бюджет контори. При цьому реального шансу виграти у людини просто немає.

Варто почати з того, що шанси на ставках не рівні, незважаючи на те, що проморолики говорять зворотне. Залучені рекламними бюджетами «експерти» будуть запевняти, що букмекерство є складним бізнесом, який не має нічого спільного з рулеткою або казино. Шанси гравця і контори рівні, головну роль грає вміння аналітично мислити та приймати вірні рішення в потрібний момент. Насправді теорія ймовірності стверджує, що постійно вигравати неможливо, перемоги можна досягти лише на короткостроковому проміжку, а в подальшому ви почнете програвати, а букмекер запрацює.

У букмекерських конторах цілого коефіцієнта ви ніколи не зустрінете. Він буде дорівнювати в кращому випадку 1,9, але частіше 1,85 і нижче. Це означає, що з кожного виграного рубля ви недоотримуєте 5, 10 або всі 15 копійок. Щоб не зароджувати підозр, букмекери називають цю комісію «маржа», та сплачує її клієнт з будь ставки.

ДОГОВІРНІ МАТЧІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ВКИДАННЯ

Щоб при таких умовах залишатися в плюсі необхідно оцінювати кожну подію на 20-30% точніше контори. Але навіть якщо вам це вдасться, то в разі тривалих виграшів ліміт на ставки з вашого рахунку буде урізаний. А це означає, що ви будете ставити однакові суми, як на матчі з коефіцієнтом 1,5, так і з 20. При цьому варто розуміти, що суперсенсации не можуть відбуватися з такою ж регулярністю, як перемоги фаворитів, а значить, в перспективі ви все одно програєте.

На відміну від тих, хто робить ставки, контори спочатку застраховані від «нечесної» ігри ставочников завдяки своїм же правилам. Це означає, що абсолютно будь-яку виграшну ставку букмекер без пояснення причин може знизити до коефіцієнта 1,0.

Приводом стає можливу змову між командами, або як його називають, договірний матч. В такому випадку всі виплати за ставками на дану подію скасовуються. Незалежно від того, чи мала «дивина» місце насправді. Чутки про договірних матчах нерідко запускають самі контори, що дозволяє їм за рахунок маржі компенсувати втрати у випадку, якщо матч закінчиться не так, як планував букмекер.

ТАК МОЖЛИВО ВСЕ ТАКИ ВИГРАТИ У БУКМЕКЕРА?

Варто розуміти, що букмекерство – це в першу чергу бізнес, який повинен приносити прибуток своїм власникам. При такому розкладі контора ніколи не стане працювати на користь гравця і собі в збиток. Шляхом вищеописаних способів вона завжди залишиться у виграші, тоді як користувач буде постійно поповнювати баланс особового рахунку, щоб відігратися у «невдалий день».

Додатковий вага конторам надають відомі медіаперсони, які готові за певні суми донести до людей прогнози, вигідні букмекера або сприяти поширенню фейку про договірний матч. В результаті, ви повірите – і приєднаєтеся до тих, хто забезпечить букмекера гарантований виграш.