Як вибрати онлайн платформу

10-11-2019

Как выбрать онлайн платформу
Інтернет – курси з’являються з неймовірною швидкістю. Достатньо мати лише доступ до інтернету. Ми склали список найбільш популярних платформ зі світу онлайн – освіти, для того, щоб ви могли вибрати з різноманіття курсів найкраще і найкорисніше для себе.
Також хочемо вам порекомендувати ERROR
Освітня платформа Udacity, заснована колишнім професором Стенфордського університету Себастьяном Трунов.
Проект зосереджений на технології, інженерії, математики та бізнесі, а також співпрацює з лідерами галузі, такими як Google, NVIDIA, Microsoft, Autodesk, і пропонує онлайн – класи, які не завжди доступні у звичайних освітніх закладах.
Майданчик Udemy позиціонує себе, як ресурс, який надає реальні знання від реальних фахівців. Портал створено для тих, кому необхідно підвищення кваліфікації і знання у новій галузі.
Серед інструкторів – Марк Цукерберг і Марісса Майєр.
Партнерами проекту є провідні університети і організації світу. Навчання ведеться переважно англійською мовою, але багато лекції супроводжуються субтитрами на іспанською, французькою, рідше російською.
Програма iTunes U дає доступ до повноцінних курсів провідних університетів та інших навчальних закладів, а також найбільшому у світі каталогу безкоштовних освітніх матеріалів — прямо на iPad, iPhone або iPod touch.
Свої курси тут викладають найбільші університети з світовим ім’ям, такі як Гарвард, Оксфорд, Лондонський королівський коледж та інші. Останнім часом до них почали приєднуватися і російські університети. Доступні самі різні курси: від маркетингових досліджень, курсу управління малим бізнесом до курсу про прямих маркетингових комунікаціях. Мільйони студентів по всьому світу навчаються в Khan Academy. Проект створений для всебічного поліпшення якості освіти.
Тут ви знайдете такий перелік дисциплін: математика, біологія, хімія, астрономія і космологія, медицина та здоров’я, фізика, інформатика (основи програмування, графіка, анімація), економіка і фінанси, історія мистецтв, журналістика.
Чи замінить дистанційне навчання стаціонарне. Судячи з темпів появи нових ресурсів, все до того і йде. Однак, навіть як додатковий ресурс для отримання знань в університеті, онлайн – курси будуть дуже корисні.