Як вибрати квартиру в новобудові

6-14-2021

Продукт

 

 

ЖК Navigator 2 — Новостройки Киева — NOVOBUDOVY.com
 
 

Придбання квартири в місті ще 10-15 собою цілу спецоперацію, яку потрібно ретельно спланувати.  Але розвиток цифрових технологій і пандемія коронавірусу значно змінили цей процес. Експерти Корпораціі ДБК-ЖИТЛОБУД розповідають, як вибрати квартиру в місті з урахуванням сучасних трендів. Також хочемо вам порекомендувати объекты ДБК-Житлобуд це одна з найбільших будівельних організацій України..

Бюджет-всьому голова

В першу чергу потрібно зрозуміти рівень цін і приблизний бюджет пропозиції в конкретній локації. Для цього можна скористатися сайтом забудовника Корпорація ДБК-ЖИТЛОБУД , порталами з підбору нерухомості та аналітичними матеріалами.

Багато покупців з регіонів дивляться найбільш дешеві об’єкти. Однак це не найправильніша стратегія. Крім не кращого місця розташування, поганий транспортної доступності та відсутності інфраструктури існує ризик зв’язатися з недобросовісним девелопером.

Якщо планується придбання квартири в іпотеку, то важливо оцінити приблизні щомісячний платіж і підсумкову вартість з урахуванням відсотків по кредиту. Це можна зробити за допомогою різних калькуляторів, які розміщені не тільки на сайтах банків, але і ресурсах з підбору кредитів, а також галузевих порталах. Для розрахунку необхідно вказати ряд параметрів: вартість квартири, процентну ставку, початковий внесок, термін кредиту, наявність різних знижок (для зарплатних клієнтів, за страхування, спеціальні пропозиції від забудовників та інші), дострокове погашення. Само собою, всі підрахунки будуть орієнтовними, так як конкретні умови кредиту назве тільки банк після вивчення та аналізу конкретного позичальника, але зрозуміти порядок цифр за їх допомогою цілком реально.

Формат квартири

Бюджет визначено, тепер можна приступити до вибору типу квартири. Перш за все, потрібно визначитися з бажаним форматом: чи буде це компактна студія або простора трикімнатна квартира, а може краще взагалі звернути увагу на євро-планування? Інше питання, на яке варто відповісти-що пріоритетніше особисто для вас: метри або локація? Насправді, таких розвилок при виборі буде чимало. Тому відзначимо кілька моментів, на які слід звернути увагу.

Обов’язково плануйте на кілька кроків вперед. Наприклад, якщо квартира вибирається для молодої сім’ї, то варто враховувати появу дитини протягом декількох наступних років: це зажадає не тільки певної конфігурації і кількості кімнат, але і наявності дитячого садка, школи і поліклініки поруч.

Звертайте увагу на планувальні рішення. Простіше кажучи, великий метраж – не завжди перевага. Наприклад, через складну форми кімнат може губитися корисна площа.

Враховуйте ринкові перспективи конкретної квартири. Наприклад, орендарі і покупці на однокімнатні квартири знаходяться швидше, ніж на трикімнатні. Важливим фактором є і близькість до станції метро.

Вибір забудовника

Зараз на ринку представлено чимало забудовників: великих і дрібних, розкручених і невідомих широкій публіці. На перший погляд, розібратися у всьому різноманітті пропозицій під силу тільки професіоналам ринку. Однак, щоб не зробити помилку, досить керуватися простими правилами.

Перш за все, вивчіть сайт забудовника і конкретного проекту. На ньому повинна бути розміщена вся дозвільна документація: правовстановлювальні документи на земельну ділянку (оренда або власність), позитивний висновок експертизи на корпус, дозвіл на будівництво, дозвіл на введення в експлуатацію (за наявності), проект договору пайової участі, проектна декларація.

Також обов’язково варто вивчити форуми, групи в соціальних мережах і чати, присвячені вже реалізованим проектам від цього девелопера. Це дозволить дізнатися з перших рук ті моменти, про які забудовник може не згадувати: погану роботу керівничої компанії, підтоплення паркінгу, протікання в місцях загального користування, брак паркувальних місць, відсутність консьєржа. Безперечно, там можуть траплятися замовні відгуки або думки, але їх досить легко відфільтрувати.

Не варто скидати з рахунків і сучасні технології. Багато забудовників зараз розміщують камери на об’єктах, що дозволяє оцінити не тільки хід і темпи робіт, а й культуру виробництва. Інша цікава можливість-онлайн-тур по проектах, завдяки чому потенційні покупці можуть “прогулятися” як по території ЖК, так і» відвідати ” квартири, ознайомитися з плануваннями. Перестали бути чимось екстраординарним і консультації в режимі онлайн.