Як вибрати кондиціонер

6-26-2021

 

 

 

Як вибрати кондиціонер для офісу: основні характеристики та рекомендації

З настанням весняно-літнього сезону особливо актуальним стає питання, який кондиціонер для офісу краще? Гігієна праці передбачає, що температура повітря в робочому просторі повинна становити 20-24 °с.відрегулювати цей параметр допоможуть сучасні спліт-системи. Також хочемо вам порекомендувати https://olvent.ua/konditsionery/markirovka-konditsionera/12/ кондиціонери. 

Зараз виробники пропонують апарати різні по комплектації і функціоналу. Як підібрати хороший кондиціонер під особливості вашого офісного приміщення? читайте про це в матеріалі.

Які види кондиціонерів бувають?

При виборі кліматичної техніки для приміщення велике значення має його площа і висота стель. Тому найпоширенішою класифікацією цих приладів є та, яка групує кондиціонери по області застосування:

  • побутові. Це універсальні прилади, які підходять для обігріву та охолодження кімнат розміром до 100 кв.м (квартири, невеликі офіси, магазини або кафе). У цю групу входять пересувні і віконні кондиціонери з потужністю 8 квт.
  • напівпромислові. Такі апарати розраховані на офісні, складські та житлові приміщення загальною площею не більше 400 кВ.м. Існують різні напівпромислові кондиціонери: касетні, канальні і підлогово – стельові. Їх середня потужність становить 10-15 кВт.
  • промислові. Такі кліматичні системи розраховані для використання на підприємствах, в торгових центрах, спортивних і розважальних комплексах. Їх потужності в 20-25 кВт вистачає, щоб підтримувати необхідну температуру в приміщеннях площею 300 кВ.м і більше.

В офісах найчастіше зустрічаються побутові та промислові кондиціонери. У свою чергу вони поділяються на моноблочні кондиціонери і спліт-системи, в які 2 і більше блоків. Основна відмінність цих приладів лежить в конструкції. Який кондиціонер краще вибрати для офісу з одним або декількома блоками? розглянемо їх функціональні особливості:

Технічні характеристики кондиціонерів для офісу

Зручність використання і подальше обслуговування приладу безпосередньо залежить від комплектації і технічних параметрів приладу.

Також це впливає і на вартість кондиціонера. Тому відповідально поставтеся до наступних факторів при покупці кліматичної техніки:

  • потужність. Цей показник обчислюється з урахуванням таких факторів, як площа кабінету, висота стель, кількість і розмір вікон. В офісних приміщеннях середня висота стелі 2,5-3 м, в розрахунках відштовхуєтеся від норми 1квт на 10 кв.м. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, то необхідна потужність збільшується на 20%.
  • перемикання тепло / холод. Прилади, які можуть перемикатися в цих двох режимах коштують дорожче, але використовувати їх можна цілий рік. Температурний режим цих моделей ширше і становить від-5 °с до + 40 °с.
  • вентиляція. При роботі кондиціонера важливі не тільки нагрів і охолодження повітря, але також його активна циркуляція. Цю функцію забезпечує вентиляція. Найкращі моделі кондиціонерів в цьому плані-канальні. Вони забирають повітря з вулиці.
  • управління. Для офісу підійдуть моделі з функціями автоматичного відключення, а також оснащені звуковими і світловими сигналами. Більшість спліт-систем управляються за допомогою інфрачервоного пульта, щоб дає можливість дистанційного перемикання режимів.
  • рівень шуму. Для офісу підійдуть моделі, в яких зовнішній і самий галасливий блок виведені назовні. Так гучність працюючої системи не буде негативно позначатися на співробітниках.

В інтернет-магазині ви можете підібрати кондиціонери для офісу провідних виробників electrolux, ballu і hotpoint. Вони оснащені системами самоочищення, фільтрації та іонізації повітря.