Як вибрати гарне Агентство Нерухомості

4-26-2020
Ріелтор: хто такий ріелтор і як він працює, які обов'язки має в ...

Тисячі людей користуються послугами агентств нерухомості продаючи, купуючи або орендуючи житло. Але не всі компанії і приватні ріелтори працюють так, як цього хотілося б. Щоб продати квартиру швидко і вигідно потрібно знайти професіоналів, які працюють чесно. У цій статті ми розповімо, як знайти агентів з нерухомості, які дійсно допоможуть вирішити проблеми з майном. Чим займаються агентства нерухомості Якщо ви ніколи не мали справи з продажем або купівлею, наприклад, квартири. Це виявиться трудомістким і важким процесом. Агентство нерухомості (АН) – це організація, яка виконує послуги посередника при угодах з нерухомістю. У великих містах це найпростіший і, що важливо, безпечний спосіб продати або купити майно. Також хочемо вам порекомендувати https://capital-house.com.ua/

 

Несправедливо вважати, що агент – це просто продавець. Хороший агент за сумісництвом юрист, психолог і чемний співрозмовник. Він веде угоду від звернення, до передачі ключів власнику і забезпечує комфорт і безпеку клієнта на всіх етапах. Деякі багатопрофільні, а деякі займаються тільки житловий або тільки комерційною нерухомістю.
Як вибрати агентство нерухомості Успіх роботи з АН повністю залежить від професіоналізму його співробітників. Тому так важливо знайти гарне агентство, де працюють фахівці. Ми зібрали поради, які допоможуть знайти кращих у своїй справі. Порада 1: попросіть рекомендацій у знайомих. Хороший ріелтор, як хороший лікар – вдячні клієнти завжди будуть намагатися розповісти про нього і порадити. Тому не полінуйтеся запитати у родичів, друзів і знайомих не знають вони хорошого агента.

Але будьте уважні переглядаючи відгуки в мережі. На ринку велика конкуренція і часто АН пишуть хвалебні відгуки на замовлення, але й також часто конкуренти замовляють негативні відгуки. А відрізнити справжній відгук від підробленого практично неможливо. Чим відоміша компанія, тим менше шансів, що вам нададуть неякісні послуги або обдурять. Як правило, відомі АН дуже дорожать своєю репутацією і клієнтами. Порада 3: зверніть увагу на сайт. Чим якісніше виконаний сайт, тим більше довіри до конторі. Якщо на сайті зручна навігація, власний блог, вказані контактні дані та місце-знаходження офісу – це добре. Порада 4: дізнайтеся стаж роботи компанії. Якщо агентство існує більше 5 років – значить, компанія стабільна. Адже довгострокова робота – це ознака грамотного керівництва, якісних послуг і великого досвіду.