Долари США є валютою, яку громадяни часто інвестують власні кошти. Питання про те, як вигідно купити долари, актуальне завжди. Для вигідного придбання валюти необхідно навчитися об’єктивно оцінювати економічну ситуацію і поведінку курсів валют. Не слід орієнтуватися на думку інших людей. Важливо самостійно приймати рішення. Рекомендуємо скористатися нашими порадами.

Зміст:

 • Моніторинг валютного курсу на фінансових ринках
 • Покупка доларів у банку
 • до змісту ↑

  Моніторинг валютного курсу на фінансових ринках

 • Вирішивши придбати валюту за вигідним курсом, слід керуватися принципом «своя голова на плечах». Для цього необхідно розібратися хоча б основи науки про фінанси. Мова йде про ключові фактори розвитку ситуації на ринку, стратегії та технічному аналізі графіків.
 • Перш ніж купувати долари, важливо зрозуміти, з чого складається курс валюти, які умови його зміни.
 • Вигідною купівлі доларів передує аналіз ситуації в економіці не тільки в країні, але і в світі. Цим інвестор захистить себе від непотрібних ризиків, а саме не купить валюту, коли за прогнозом очікується падіння ринку. Слід вивчати ринок в глобальному та довгостроковому тренді.
 • Необхідно орієнтуватися на поточний тренд до появи очевидних ознак розвороту руху на ринку. Кожен день курс буде змінюватися в будь-якому випадку. Але при низхідному тренді курс більше змінюється вниз, ніж вгору. При висхідному — навпаки. Але відбуваються короткострокові або середньострокові руху проти тренда. Їх іменують відкатами. Це і є період, коли купити долари вигідно.
 • Купувати долари в період зростання небезпечно. Чим вищий зріст, тим вище ризики. Вигідно купувати валюту, коли ціна падає на тлі глобального тренда на підвищення.
 • Для максимально вигідної покупки валюти важливо визначити крайню точку відкату. Для цього використовують різні інструменти. Наприклад, рівні Фібоначчі.
 • Для вигідного інвестування у валюту прийнято користуватися методом середньої ціни. Суть методу полягає у вчиненні правочинів на певну суму, розбивши її на кілька партій.
 • до змісту ↑

  Покупка доларів у банку

  Часто долари потрібні для придбання путівки. Вирушаючи у відпустку, краще взяти невелику суму готівки. Долари – найбільш затребувана валюта в світі. У разі потреби її буде простіше обміняти. Щоб вигідно купити долари в цій ситуації, не потрібно вивчати ринок, а досить вибрати банк з найбільш прийнятним курсом дня.

  Валюту продають у касі банку при пред’явленні посвідчення особи. Деякі банки беруть комісію за обмін валюти. Якщо валюта потрібна у вигляді дрібних купюр, рекомендується заздалегідь уточнити їх наявність у кредитної організації.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  2 листопада 15:19
  Банківський депозит – інвестування без ризику
  Організувати пасивний дохід при інвестуванні. Серед маси варіантів інвестування можна виділити банківський депозит. Подібний внесок капіталу відрізняється простотою і доступністю. Будь-який громадянин може з’явитися в банк з паспортом, відкрити депозит та отримувати прибуток абсолютно пасивно. Це реально, так як інвестори беруть участь у грошовому обігу, що приносить прибуток вже банкам. Переваги інвестування в банк невелика мінімальна сума інвестування; доступність і…

  16 вересня 19:21
  5 головних помилок початківця інвестора. Важливі рекомендації з інвестування
  Перспектива змусити гроші працювати на себе, жити на відсотки і отримувати пасивний дохід виглядає надзвичайно привабливо. Але, на жаль, на шляху до фінансової…

  20 серпня 17:28
  Як правильно інвестувати в нерухомість: практичні поради та рекомендації
  Кожна людина намагається досягти матеріального благополуччя і фінансової незалежності. Причому для багатьох людей обов’язковим символом стабільності та заможності…
  7 серпня 21:34
  Як правильно інвестувати гроші в золото? Все, що необхідно знати про вкладення в золото
  Грамотно вкладені кошти є одним з найкращих джерел доходу. Але головне завдання якраз і полягає в тому, що ваші накопичення необхідно інвестувати…
  16 липня 20:35
  Як максимально знизити ризик при інвестуванні грошей? Важливі поради та рекомендації
  Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що таке ризики при інвестуванні і як їх зменшити? Так, у будь-якій сфері діяльності ви не стали брати участь важливо…
  21 червня 21:30
  Як правильно скласти свій інвестиційний портфель? Важливо знати кожному!
  Якщо ви коли-небудь цікавилися такою важливою наукою про гроші, як фінансова грамотність, то напевно добре усвідомлюєте всю необхідність постійного інвестування…