Як відкрити it-компанію

6-23-2021

 

Реєстрація IT (ІТ) компанії. Відкриття Київ і Україна 2021 | Легал Солюшнз
 

 

It-бізнес існує всього кілька десятиліть, але саме він пропонує світу нові технології, рішення і неймовірні прибутки, на які класичні напрямки рідко коли могли розраховувати.  При цьому конкуренція серед компаній постійно зростає і будь-яка перевага для it-стартапу грає роль. Найперший пункт після ідеї, який потрібно пойняти – це де зареєструвати it-бізнес і у скільки це обійдеться? Також хочемо вам порекомендувати відкрити it-компанію https://vigolex.net/ru/project-details/registraciya-it-kompanij/ .

Реєстрація it-бізнесу: що потрібно враховувати при виборі місця реєстрації it-компанії?

Що ви хочете від своєї компанії? Напевно, щоб вона приносила користь, а не головний біль; щоб податки були нижче і платилися прозорим способом; щоб інтелектуальні права захищалися і забезпечувався зручний доступ до інфраструктури і клієнтам.

Також для багатьох проектів актуальним залишається питання ціни: скільки доведеться заплатити за реєстрацію компанії, а скільки – за її обслуговування.

Нижче ми підготували список питань, які варто задати собі перш, ніж реєструвати it-компанію. Це допоможе не тільки скласти картинку для самого себе, але і врахувати підводні камені, про які ви поки не знаєте.

Наприклад, як відкрити рахунок для вашої компанії.

Реєстрація it-бізнесу: чим займається мій бізнес?

Важливо розуміти якою саме областю it ви займаєтеся. Чи буде це програмування та дизайн або виробництво мікропроцесорів та інших гаджетів? медичні технології або криптовалюти?

Область it постійно розширюється. Залежно від обраної спеціалізації вам підійдуть різні варіанти. Наприклад, Сінгапур або Гонконг для центрів r&d, Вірменія для розробки сайтів або мобільних ігор.

Конкретизуйте, щоб вам було легко пояснити свою діяльність в тому числі банкам-це важливо.

Реєстрація it-бізнесу: де мій клієнт?

Прекрасно, якщо ви відразу орієнтуєтеся на глобальний ринок, проте споживачі в Росії і споживачі в США – це абсолютно різні люди. Визначте свою цільову аудиторію, зосередьтеся на пріоритетному ринку.

Виходячи з цього ви зможете зрозуміти, де вам зручніше реєструвати саму компанію і відкривати рахунки. Наприклад, якщо ваші клієнти в США, то можна відкрити компанію в штатах, а можна на карибських островах. Рахунок також можна відкрити ближче до США в банку, який знає, як працювати з вашим типом бізнесу і клієнтами.

Реєстрація it-бізнесу: як забезпечити реальну присутність в країні реєстрації

Це пункт, про який поки не люблять говорити, але він вкрай важливий: якщо ви хочете відкрити рахунок і приймати гроші, то банк зажадає довести, що ваш бізнес реальний. Це означає, що у нього є офіс, співробітники, сайт і інші докази існування.

Для it-компаній це також актуально, оскільки реєстрація компанії в деяких країнах-це недостатня умова для отримання податкових та інших пільг. Цей момент необхідно враховувати, тому що це може вилитися в додаткові витрати на утримання it-компанії.