Мікрофінансові організації активно ведуть свою діяльність, кількість їх клієнтів постійно збільшується. Отримати мікрокредит онлайн бажають громадяни, яким терміново потрібні гроші, а також ті, хто не може претендувати на видачу банківського кредиту. МФО готові надавати онлайн-позики всім бажаючим. Ви можете отримати необхідну вам суму без відвідування офісу і в будь-який час доби.

Зміст:

 • Що таке онлайн-мікрокредит?
 • Вимоги до позичальникам і необхідні документи
 • Як отримати гроші після онлайн-схвалення?
 • Позика на мапу
 • Позика на електронний гаманець
 • Позика на банківський рахунок
 • Позика грошовим переказом
 • Сам процес оформлення мікрокредиту
 • Підбір кращих пропозицій за строковими мікрокредитах онлайн
 • до змісту ↑

  Що таке онлайн-мікрокредит?

  По суті, це все той же кредит, тільки за параметрами видачі він відрізняється від банківського. Також відмінності простежуються у вимогах до позичальника і загальних умов надання термінового мікрокредиту.

  Переваги перед банківським кредитом:

  • для отримання мікрокредиту ніколи не потрібно приносити довідки про дохід. Інформацію про його розмірі клієнт сам вказує в анкеті, але документами нічого підтверджувати не потрібно;
  • мікрокредит можна отримати при наявності негативної кредитної історії. Якщо банки категоричні в цьому питанні і відразу відсікають заявників, які мають негативний досьє, то МФО готові співпрацювати з такими громадянами;
  • можливість оформити мікрокредити онлайн терміново. Зараз практично всі мікрофінансові організації пропонують отримати позику повністю через інтернет. Громадянину нікуди не потрібно йти, він отримає гроші перекладом на свої реквізити;
  • максимально термінова видача коштів. Якщо ви виберете програму віддаленого оформлення, то можете отримати гроші в борг буквально за годину, при цьому видача коштів проходить і вночі.

  Сам мікрокредит — це невеликий короткостроковий позику. Він актуальний, якщо вам потрібно як можна швидше отримати на руки невелику суму в борг. На повернення коштів стандартно відводиться місяць.

  до змісту ↑

  Вимоги до позичальникам і необхідні документи

  МФО ніколи не вказують складних вимог, вони готові кредитувати практично всіх громадян, які мають джерело доходу. Отримання регулярного доходу — обов’язкова умова, тому що позика передбачає зворотністю. При цьому джерело доходу може бути будь-яким, не обов’язково трудовим.

  Ви можете отримати мікрокредит з поганою кредитною історією онлайн. Звичайно, мікрофінансові компанії перевірять кредитні досьє заявників, але отримані дані не є вирішальними. Якщо в іншому заявник не викликає нарікань, він отримати схвалення.

  Стандартні вимоги для отримання онлайн-мікрокредиту:

  • вік — від 21-го року, але можна знайти програми та від 18-ти років;
  • громадянство РФ і наявність постійної прописки;
  • джерело регулярного доходу.

  Це і є весь список вимоги. Він невеликий, тому велика частина громадян РФ під них підходить і може хоч зараз оформити мікрокредит онлайн. З документів для видачі знадобиться тільки паспорт. Подивіться приклад розрахунку отримання мікрокредиту в цифрах від надійної компанії, яка довгий час працює на ринку.

  до змісту ↑

  Як отримати гроші після онлайн-схвалення?

  Мікрофінансові організації пропонують різні методи передачі коштів клієнта після оголошення схвальної відповіді, надісланої клієнтом онлайн-анкеті. Краще відразу визначитися з зручним методом, а вже потім вибирати мережі варіант кредитування:

  до змісту ↑

  Позика на мапу

  Мікрокредити видаються онлайн на карту — це найпопулярніший метод отримання коштів. Банківські картки є практично у всіх громадян, тому даний варіант отримання дуже доступний. Картка для зарахування позики повинна бути оформлена на самого заявника та бути чинною. Після схвалення переказ коштів здійснюється миттєво.

  до змісту ↑

  Позика на електронний гаманець

  Найчастіше це Яндекс або Ківі, рідше Вебмані. Це також затребуваний метод, він дозволяє отримати гроші на свій електронний гаманець моментально після отримання позитивної відповіді від МФО.

  до змісту ↑

  Позика на банківський рахунок

  Цей метод не дуже популярний, тому що банківський переказ здійснюється за 1-3 дні. Крім того, заявнику потрібно надати повні реквізити свого банківського рахунку.

  до змісту ↑

  Позика грошовим переказом

  Цей метод актуальний, якщо у вас немає реквізитів для зарахування позики. Тоді МФО може направити кошти грошовим оператором. Систему вибирає сам клієнт. Наприклад, це може бути Золота Корона, Юністрім, Контакт та ін. Переклад доставляється миттєво, після схвалення можна відразу йти і забирати гроші.

  до змісту ↑

  Сам процес оформлення мікрокредиту

  Якщо ви визначилися з тим, як бажаєте отримати мікрокредит на руки, можете вибирати пропозицію будь-який з МФО. Як правило, адресної прив’язки немає, отримання коштів через інтернет можливо в будь-якій точці країни. Нікуди ходити не потрібно, зустріч з кредитором не потрібно, тому ви можете перебувати де завгодно.

  Якщо ви вирішили оформити мікрокредит на карту терміново онлайн, вибирайте МФО, які видають схвалені позики саме таким методом. Якщо ви знайшли підходящий варіант, починайте оформлення. Процес оформлення — це або заповнення анкети, або реєстрація на сайті МФО.

  Розгляд проходить автоматично, тому ви дізнаєтеся рішення за заявкою за декілька хвилин. При схваленні МФО вказує вам на умови видачі мікрокредиту. Якщо ви з ними погоджуєтесь, то оформлення підходить до завершення, кредитор перераховує кошти на реквізити, які ви вказали в анкеті. Тепер залишиться тільки вчасно закрити борг, щоб не псувати свою кредитну історію.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за строковими мікрокредитах онлайн

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  5 березня 15:18
  Як отримати кредит для погашення інших кредитів? Кілька способів для різних ситуацій
  Сильна закредитованість населення змушує громадян шукати різні виходи із ситуації при виникненні труднощів з виплатами кредитних боргів. Деякі позичальники з різних причин бажають взяти кредит на погашення кредиту. З боку здається, що це дуже проста операція: ви звертаєтеся в банк, взяти кредит готівкою і гасите їм раннє оформлений позику. Але на практиці не все так райдужно. Як самі банки відносяться до таких операцій? Якщо ви прийдете в банк і відкрито заявіть, що…

  26 лютого 10:53
  Як отримати гроші в день звернення? Основні варіанти термінового кредитування
  Стандартні кредитні програми не дозволяють отримати гроші в день звернення. Банку потрібний час, щоб проаналізувати анкету позичальника, вивчити його варіанти і…

  20 лютого 14:48
  Як розірвати договір поруки?
  Знайомство з кредитами може відбуватися по-різному. Частіше ми опиняємося серед позичальників, а іноді доводиться побути поручителем. На роль поручителя, як правило,…
  16 лютого 07:46
  Іпотека без первісного внеску: кілька методів отримання житлового позики при відсутності вільних коштів
  Програми іпотечного кредитування практично у всіх банках ідентичні за основним моментам видачі. Відмінності можна помітити тільки у вимогах до позичальника, необхідних…
  11 лютого 09:37
  Як іпотека оформляється з материнським капіталом? Докладні кроки і юридичні тонкощі угоди
  Зараз багато сімей мають на руках сертифікат на материнський капітал і бажають використовувати його для придбання житла за допомогою іпотечного кредиту. Держава допускає…
  8 лютого 13:35
  Терміновий позика МФО Платиза: отримання коштів моментально з будь-якою кредитною історією
  Компанія Платиза вже давно працює на ринку мікрокредитування та заслужила довіру клієнтів. Щодня сотні громадян направляють онлайн-заявки на отримання термінового…