Як працює автоломбард?

11-30-2019

Система ломбардів існує в нашій країні вже давно, а ось автоломбарди з’явилися тільки в 90-х, і істотно розгорнулися тільки після недавньої кризи. Не всі ще розуміють, як працює ця потужна система, і чим вона відрізняється від звичайного вікна у метро, куди приносять останнє чи крадене. Але ж автомобіль – це не золоте колечко і не мобільний телефон, щоб просто віддати його і піти. Хочемо порекомендувати взяти кредит під заставу авто Кронвест

Звичайно, ми говоримо про серйозні організації, такі, як автоломбард . Тут вся процедура оформляється офіційно, клієнту видаються документи, підписується договір. Але на відміну від банку, куди потрібно принести десяток анкет і пачку документів, заповнити інформацію про себе, своєї компанії, привести поручителів, і при цьому тиждень проходити оформлення та перевірки з участю кредитного комітету, в автоломбарді документи потрібні по мінімуму.

Для того, щоб отримати кредит під автомобіль, буде потрібно:

  • Паспорт громадянина ;
  • Паспорт транспортного засобу;
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • Генеральна довіреність, якщо ви їздите по ній.

Врахуйте, що паспорт транспортного засобу та свідоцтво про реєстрацію залишаться у нас. Крім того, у вашій генеральній довіреності має бути зазначено першою особою, що вона дає право на заставу машини та її продаж. Буде потрібно також повний набір ключів.

Отже, як працює автоломбард ?

В першу чергу, потрібно усвідомити, що це не одна точка, а ціла мережа, яка приймає різну техніку, від мотоциклів і легкових автомобілів, до автобусів і вантажівок. При цьому можна здати транспортні засоби вітчизняного та іноземного виробництва.

Важливо розуміти, що це не спосіб вигідно продати свою машину, а скоріше, оптимальний варіант отримати велику суму грошей в найкоротший час. Жоден банк не зможе видати її так швидко, але ж підприємцям і бізнесменам гроші бувають потрібні дуже терміново. Відсотки розраховуються за щомісячною ставкою, і немає сенсу прораховувати річні виплати. При великому терміні застави простіше або продати машину, або взяти кошти в банку.

Уважно прочитайте договір автоломбарду, так як в ньому можуть бути вказані особливі можливості і умови, що стосуються наступних моментів:

  • Дострокове погашення та викуп;
  • Пільгові умови;
  • Продовження терміну позики.

Всі ці додаткові умови обов’язково обумовлюються при підписанні документів. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт повернув борг, так що в багатьох ситуаціях готові піти на поступки і розробити індивідуальні умови. Після вирішення всіх питань ми підпишемо договори в двох примірниках. При підписанні присутній юрист, який відповість на всі питання і роз’яснить важливі моменти. Загалом, договірне оформлення займає зовсім небагато часу.

Уважне і шанобливе ставлення до клієнтів-запорука нашої успішної роботи. Є бізнесмени, які зверталися і два, і три рази, так як фінансова ситуація змінюється, і якщо людина може повернути гроші за короткий час, це зручно і йому, і нам.