Як орендувати літак

6-24-2020
Оренда літака і гвинтокрила

Приватний літак – це борт, який виділяється спеціально для організації перельоту конкретного замовника. Такі повітряні судна можуть виконувати міжнародні польоти, включаючи трансконтинентальні. Послуга оренди бізнес-джета з екіпажем підходить для компаній і приватних клієнтів, які цінують свій час, прагнуть літати з максимальним комфортом, не прив’язуючись до розкладу рейсів регулярних авіаліній. Також хочемо вам порекомендувати www.jetsettravelclub.com

Незважаючи на поширення вірусу COVID-19, наша компанія продовжує надавати послуги бізнес авіації в повному обсязі! Всі літаки проходять повну дезінфекцію від коронавіруса. Встановлюються додаткові засоби очищення і фільтрування повітря. Дезінфекція літака включає в себе комплекс заходів, спрямованих на знищення патогенної мікрофлори в кабіні, салоні, санвузлі, кухні та багажному відсіку літака з метою створення сприятливих умов для перевезення пасажирів. Подробиці можна уточнити у наших операторів.

Замовлення бізнес-джета для виконання чартерного рейсу дає клієнтам наступні переваги:

Наша компанія –  пропонує повний комплекс послуг з організації приватних перельотів. Ми співпрацюємо з провідними авіакомпаніями бізнес-авіації, готовими надати вам свої джети для вирішення ваших завдань. Завдяки цьому нашим клієнтам доступний великий вибір літаків високого класу з екіпажем відповідного рівня підготовки. Всі повітряні судна регулярно проходять обслуговування у відповідності з сервісним регламентом виробників і знаходяться в ідеальному технічному стані.

У нас ви можете вибрати для прокату повітряне судно, яке оптимально підійде для перельоту в будь-якому напрямку. При необхідності наші фахівці допоможуть вам з вибором літака. Завдяки великому повітряному флоту ми підбираємо рішення транспортних завдань будь-якої складності.

При організації перельотів наша компанія проявляє максимальну гнучкість і націленість на задоволення запитів клієнтів. Ми приймаємо ваші замовлення цілодобово і готові організувати виліт протягом 3 годин. Працюємо з організаціями та приватними особами, для кожного клієнта готові запропонувати зручні варіанти оплати наших послуг. При організації чартерів забезпечуємо повну конфіденційність.

Найшвидший спосіб дізнатися точну вартість польоту, по потрібному вам маршрутом – це залишити заявку на сайті. Консультант зв’яжеться з Вами на протязі 5 хвилин, уточнить всі необхідні умови для вашого перельоту і безкоштовно розрахує підсумкову ціну. Як правило, розрахунок займає від 15 до 40 хвилин. При цьому, ви вже отримаєте точні цифри, з урахуванням кількості пасажирів, моделі літака, екіпажу та інших важливих моментів. У разі, якщо цей варіант Вам не підійде, ми продовжимо пошук і підберемо альтернативні варіанти.

Так само ви можете скористатись нашим онлайн калькулятором і розрахувати приблизну вартість перельоту на бізнес джет, прямо на сайті. Для цього, заповніть всі поля форми нижче – в тому числі, місто вильоту і прильоту, дати і кількість пасажирів.