Надання цільового кредиту на придбання автомобіля стандартно передбачає внесення певного розміру початкового внеску, який зазвичай становить мінімум 15-20% від ціни машини.

Якщо врахувати, що автокредити найчастіше видаються на придбання нових авто, то позичальник для укладення кредитного договору повинен внести приблизно від 100 000 рублів власних коштів. Зрозуміло, що не у кожного є такі гроші, а придбати новий автомобіль все одно хочеться. Ось і доводиться шукати варіант, який дозволить купити машину в кредит без внеску.

Зміст:

 • Чи існують автокредити без першого внеску?
 • Особливості автокредиту без першого внеску
 • Шукаємо альтернативу: кредит готівкою
 • Переваги кредиту готівкою перед автокредитом
 • Як оформити кредит готівкою на покупку авто?
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами
 • до змісту ↑

  Чи існують автокредити без першого внеску?

  І взагалі Для чого банки вимагають від громадян внесення першого внеску? Це дає кредитору додаткову гарантію надійності заявника і говорить про його платоспроможності. Якби банки видавали цільові автокредити без вимоги про наявність першого внеску, то за такого роду кредитуванням зверталися громадяни, що мають шахрайські цілі. Обов’язковість першого внеску робить угоду безпечнішою для банку.

  Саме тому на практиці пропозиції купити машину в кредит без початкового внеску зустрічаються вкрай рідко. Особливо зараз, коли криза в банківській сфері призвів до того, що банки змушені посилювати свої кредитні продукти, підвищуючи вимоги до позичальників.

  Але все одно, якщо провести аналіз кредитного ринку, можна знайти пропозиції банків, які готові надати кредит з нульовим першим внеском. Для деяких банків це можливість розширити свою клієнтську базу.

  У великих банках з державним забезпеченням таких пропозицій не зустріти, вони працюють переважно за стандартними програмами. Шукати кредитора краще серед невеликих банків або тих, які спеціалізуються на спрощених кредитні продукти для фізичних осіб. Пропозиції банків можна вивчити в мережі, не обов’язково ходити по відділеннях.

  до змісту ↑

  Особливості автокредиту без першого внеску

  Відсутність початкового внеску робить продукт менш безпечним для банку, тому слід звернути увагу на деякі характеристики такого спрощеного автокредиту:

  • це буде кредит невеликого ліміту. Банк не стане ризикувати великою торбою, тому слід розраховувати на позику, що не перевищує 500000-600000 рублів;
  • підвищена процентна ставка. Банки завжди закладають свої ризики в процентну ставку, тому такий автокредит буде дорожче стандартного;
  • КАСКО буде обов’язковою умовою оформлення. Кредитор отже ризикує, видаючи позичку без першого внеску, тому КАСКО він оформити зобов’яже;
  • суворі критерії до заявників. Розглядати позичальників будуть більш ретельно, встановлюючи більш строгі рамки. Довідки про доходи обов’язкові для оформлення.

  до змісту ↑

  Шукаємо альтернативу: кредит готівкою

  При бажанні купити машину без першого внеску в кредит варто розглянути і стандартний кредит готівкою. Це позичка нецільового типу, яку можна витратити на власний розсуд. Ви можете отримати кредит готівкою і спокійно звернутися в автосалон за улюбленим автомобілем.

  Так як авто коштують не дешево, то сума кредиту готівкою потрібна пристойна. А все більші суми завжди припускають наявність у позичальника довідок з роботи. Якщо довідок немає, то угода буде недоступною, тому що банківські програми без довідок не дозволяють оформити більш ніж 80000-100000 рублів. Цих грошей на авто явно не вистачить.

  до змісту ↑

  Переваги кредиту готівкою перед автокредитом

  Кредит готівкою може бути навіть вигідніше і зручніше, ніж оформлення автокредиту. Якщо порівняти ці два варіанти придбання машини, то готівкова позика має ряд переваг:

  • великий асортимент доступних для видачі кредитів;
  • не потрібно оформляти КАСКО, тому що авто не виступає заставою;
  • можна придбати уживане авто по оголошенню;
  • можливість знайти вигідну програму з низькими ставками;
  • ніколи не потрібно внесення першого внеску;
  • більш простий і швидкий процес оформлення.

  Так що, розглядаючи можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску, слід звернути увагу на прості кредити готівкою. Їх оформлення і простіше, а частіше і вигідніше.

  до змісту ↑

  Як оформити кредит готівкою на покупку авто?

  Краще спочатку визначитися з необхідною вам сумою і отримати схвалення банку, а вже потім вирушати на пошуки конкретного варіанта придбання. Оформлення можна розділити на етапи:

 • Вибір банку і програми готівкового кредитування. Далі потрібно зібрати довідки і подати заявку. У разі схвалення пропозицію стандартно діє місяць, цього часу якраз вистачити на пошуки автомобіля.
 • Пошук автомобіля може проходити в автосалонах або по оголошеннях. Це нецільовий кредит, тому ви можете придбати будь-яку машину.
 • Якщо ви знайшли підходящий варіант покупки, знову звертайтеся в банк, але вже для укладення угоди, підписання договору і видачі готівки. Залишиться тільки розрахуватися з продавцем і оформити авто у власність.
 • Купити машину в кредит без внеску цілком реально, у вас є навіть кілька варіантів, як це зробити. Так як позика за розміром пристойна, то слід порівняти різні варіанти і вже потім вибрати відповідний продукт.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  16 березня 14:16
  Як користуватися мультивалютного картою? Її особливості, функції та переваги
  Кредитні організації пропонують клієнтам скористатися пропозицією щодо придбання мультивалютної картки. Вважається, що даний платіжний інструмент зручний у застосуванні. У чому переваги карти, і які її особливості? Чим відрізняється мультивалютна карта від своїх аналогів? Головною функцією карти є можливість використання рахунків у кількох валютах. Гроші на карту в потрібних світових валютах автоматично зараховуються на відповідний рахунок. Картка є…

  14 березня 15:43
  Як банк приймає рішення? Вивчаємо процес розгляду заявки на кредит
  При подачі заявки на кредит кожен банк починає процес розгляду, в результаті чого виноситься рішення про видачу кредиту або про відмову в його наданні. …

  10 березня 22:41
  Як терміново отримати мікрокредит онлайн? Найшвидший метод видачі позикових коштів
  Мікрофінансові організації активно ведуть свою діяльність, кількість їх клієнтів постійно збільшується. Отримати мікрокредит онлайн бажають громадяни, яким терміново…
  5 березня 15:18
  Як отримати кредит для погашення інших кредитів? Кілька способів для різних ситуацій
  Сильна закредитованість населення змушує громадян шукати різні виходи із ситуації при виникненні труднощів з виплатами кредитних боргів. Деякі позичальники…
  26 лютого 10:53
  Як отримати гроші в день звернення? Основні варіанти термінового кредитування
  Стандартні кредитні програми не дозволяють отримати гроші в день звернення. Банку потрібний час, щоб проаналізувати анкету позичальника, вивчити його варіанти і…
  20 лютого 14:48
  Як розірвати договір поруки?
  Знайомство з кредитами може відбуватися по-різному. Частіше ми опиняємося серед позичальників, а іноді доводиться побути поручителем. На роль поручителя, як правило,…