Буквально з кожним днем ціна на Биткоин стає все більше і більше. Так, лише за останній тиждень вартість 1 ВТС зросла з 8740$ до 10780$. А адже ще місяць тому можна було придбати 1 Bitcoin всього за 7000$. Природно, що настільки стрімкий рух ціни в сукупності з іншими перевагами кріптовалюти дозволяють Биткоину вже багато років бути дуже затребуваним активом, а також просто зручним засобом проведення платежів всередині системи. Природно, тут виникає логічне запитання – як купити Биткоин і де це зробити найкраще? Давайте ж розберемося в цій темі детальніше.
Зміст:

 • Коротко про Bitcoin
 • Що потрібно для початку?
 • Який гаманець вибрати?
 • Що робити далі?
 • Вибираємо сервіс по обміну
 • Як купити Биткоин? Інструкція
 • Висновок
 • до змісту ↑

  Коротко про Bitcoin

  В першу чергу важливо трохи розповісти про те, чим же є криптомонеты Биткоин.

  Так, Bitcoin (Биткоин, BTC) – це перша і найбільш популярна сьогодні цифрова валюта. На поточний момент за допомогою неї можна добре заробляти, інвестувати, а також здійснювати покупки в магазинах. З моменту появи в 2009-му році криптовалюта почала активно впроваджуватися на ринок в якості зручного та доступного платіжного засобу.

  Випуск нових монет проводиться за рахунок складних математичних розрахунків і суворо обмежений. Тобто з часом випуск нових монет припиниться, а їх кількість не може перевищувати 21 млн одиниць. Спеціальні комп’ютерні програми в буквальному сенсі вираховують нові криптомонеты, а з усе більшим розширенням мережі потрібно якомога більше відповідних обчислювальних потужностей. На початку існування цифровий валюти дуже вигідною була видобуток Біткойнів на домашньому ПК, але зараз для цього необхідні масштабні обчислювальні системи, так звані майнінг-ферми.

  Природа, або точніше сама математична модель розглянутої кріптовалюти така, що приблизно до 2031-му році її емісію, тобто випуск монет, буде припинено. Тому не дивно, що цифрові монети знаходять все більшу популярність, так як їх кількість звичайно, все більше інвесторів цікавляться тим, як і де можна купити Биткоин.

  до змісту ↑

  Що потрібно для початку?

  Перш за все, варто розуміти, що покупка монет Bitcoin за рублі, за готівку або іншу валюту не має сенсу, якщо у вас немає відповідного криптовалютного гаманця. Припустимо, ви купили певну кількість ВТС на біржі або через сайт-обмінник, але на яку адресу ви вкажіть їх надсилати? Саме для таких цілей і потрібен криптокошелек. Так, на ваш вибір надається ціле безліч варіантів.

  до змісту ↑

  Який гаманець вибрати?

  Наприклад, найпростішим способом завести гаманець Биткоин – це реєстрація на сайті blockchain.info. Також варто відзначити ресурси greenaddress.it та coinbase.com, які багато в чому схожі з першим варіантом. Все це дуже зручні і практичні онлайн-гаманці. Щоб завести такий криптокошелек, потрібно всього лише зареєструватися на одному з цих сервісів і зберегти приватні ключі до сховища в надійному місці (краще всього скопіювати на окрему флешку). Такі ресурси дозволяють відправляти і приймати Биткоины, надають витяги з історіями транзакцій і навіть розраховують за вас комісію при відправленні коштів. Але тут інформація про те, як купити Биткоин, аж ніяк не закінчується.

  Багато онлайн-гаманці мають також і свою мобільну версію для iOS і Android, як, приміром, Blockchain. З допомогою спеціальних QR-кодів можна миттєво відправляти або отримувати криптовалюту прямо у вас в додатку на смартфоні.

  Як вже згадувалося, онлайн-криптокошельки дуже зручні, але все ж вони не є найнадійнішим варіантом зберігання ваших монет ВТС. Так, високим рівнем безпеки відрізняються десктопні гаманці, так як вони не зберігають ключі до вашого гаманця в мережі, але вимагають постійної синхронізації. Найвідоміші і популярні десктопні клієнти – офіційний клієнт Биткоин-мережі Bitcoin Core (bitcoin.org/ru/download) і ще більш захищений варіант на його основі — bitcoinarmory.com. У чому ж їх недолік? Десктопні гаманці підійдуть, якщо у вас є можливість завантажити весь блокчейн собі на комп’ютер, а це понад 145 Гб даних.

  Також є ще й апаратні гаманці, що називаються HD-гаманцями. Це особливі пристрої на зразок традиційних флешок, які зберігають всі необхідні дані на одному носії, при цьому досить серйозно захищені від злому. Правда, за них доведеться заплатити від $30 до $150 і вище, в залежності від конкретного виробника, кількості підтримуваних валют і функцій.

  до змісту ↑

  Що робити далі?

  Далі вам необхідно визначитися з тим, як поповнити ваш гаманець. В основному тут є три основних варіанти – попросити вашого знайомого, друга або просто будь-якого учасника криптовалютной мережі відправити вам Биткоины, заплативши йому звичайними грошима за поточним курсом. Також можна придбати ці монети через біржі або скористатися послугами сайтів-обмінників. Перший варіант актуальний для тих, у кого є друзі або хороші знайомі, які вже давно знаходяться «в темі».

  Спосіб купити Биткоины через біржі теж добре і дуже актуальний, але тут вам буде потрібно хоча б мінімальний досвід роботи з такими ресурсами і, можливо, надання ваших достовірних даних і документів, так як деякі біржі вимагають верифікації своїх користувачів. До того ж окремі популярні ресурси мають регіональні обмеження, наприклад, японські або південнокорейські біржі. Якщо вам все ж цікаві найбільш популярні сайти, то ось ці біржі: EXMO, LiveCoin, YoBit, BitFlip.

  до змісту ↑

  Вибираємо сервіс по обміну

  Однак найпростішим і найбільш підходящим варіантом для новачка буде скористатися послугами онлайн-обмінника – сайту, де ви без зайвих складнощів можете обмінювати звичайні гроші на криптовалюту і навпаки. Сьогодні існує безліч таких ресурсів. При цьому навіть є цілі моніторинг обмінників. Давайте ж розглянемо принцип роботи такого сайту на прикладі одного з найбільш простих і зручних обмінників Биткоинов – Konvert.im.

  до змісту ↑

  Як купити Биткоин? Інструкція

  На поточний момент на даному сайті користувачеві пропонуються наступні напрями для обміну:

  • QIWI → Биткоин;
  • Биткоин → «Ківі»;
  • Готівка (МСК) → Биткоин;
  • Биткоин → Готівку (МСК).

  В якості способу оплати пропонується одна з найбільш популярних платіжних систем QIWI (qiwi.com). Навіть якщо ви ще не користуєтеся цією системою, то завести собі «Ківі-гаманець» не складе ніяких труднощів для реєстрації знадобиться тільки ваш номер телефону. Поповнити ваш рахунок в «Ківі» можна величезною кількістю способів – це найпростіший готівкою через термінал, банківською карткою або через онлайн-банкінг.

  Після поповнення вашого Qiwi-гаманця вам потрібно зробити переклад «Ківі-рахунок», який буде виданий вам після створення замовлення на konvert.im. Для цього просто виберіть один з необхідних напрямів (купити Биткоин за рублі або готівку) з лівого боку сайту і заповніть необхідні дані.

  Після цього куплені Биткоины будуть автоматично відправлені на ваш Bitcoin-гаманець протягом декількох хвилин відразу ж після надходження платежу.

  Сервіс konvert.im оплачує підвищену комісію за переказ, і Биткоины доходять до вас швидше, ніж від інших сайтів-обмінників. Підтвердження транзакції приходить вже в першому блоці.

  Природно, на цьому сервісі ви можете продати ваші Биткоины. Тут вам доступно два варіанти:

 • Биткоин → QIWI;
 • Биткоин → Готівку (МСК).
 • Тобто ви можете обміняти ваші монети ВТС на «Ківі» або відразу ж на готівку (обмін ваших Биткоинов на готівкові рублі, Москва, м. Маяковська – щодня з 11 до 19). Як і в попередньому випадку, вам достатньо ввести необхідні дані і слідувати подальшим інструкціям обмінника.

  При цьому «Конверт» не розголошує інформацію про своїх клієнтів, і ви можете не хвилюватися про витік своїх особистих даних.

  Також користувачам надає зручна можливість здійснювати аналогічний обмін через бота в Telegram. Ви можете зробити обмін, тобто купити Биткоины за рублі або готівку, перебуваючи вдома, з вашого комп’ютера або прямо на ходу через ваш смартфон.

  А ще, якщо ви серйозно стурбовані про свою анонімності, то сервіс KONVERT надає можливість обміну через TOR-браузер. Адреса обмінника в TOR: konvertr6667fiat.onion

  Якщо у вас є які-небудь питання по роботі даного Биткоин-обмінника, то ознайомтеся з цим розділом: https://konvert.zendesk.com/hc/ru.

  Зв’язок з адміністрацією: https://konvert.zendesk.com/hc/ru/requests/new.

  до змісту ↑

  Висновок

  Напевно багатьох людей всерйоз цікавить криптовалюта як привабливого об’єкта для інвестицій. Звичайно, зараз курс того ж Биткоина переступив за рекордні 10 000 доларів, однак все ж не варто вважати, що ви упустили можливість добре заробити, не купивши монети ВТС раніше. Наприклад, фінансовий експерт з Гарварду Денніс Порто стверджує, що в 2021 році ціна 1 Bitcoin зросте до 100 000$. І дивлячись на тенденцію зростання популярності криптовалют, це не так вже і складно повірити. Звичайно, не варто забувати і про популярні альткоины – Ethereum, Ripple, Dash, Litecoin і Zcash. У будь-якому випадку, ви вже знаєте, як купити Биткоин новачкові і самий зручний варіант для цього. Успіхів!

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  17 листопада 16:59
  Що таке Bitcoin Cash? Невдала копія Биткоина або його головний конкурент?
  Багатьом користувачам мережі вже добре відомо, що першого серпня 2017 з’явилася нова криптовалюта, яка викликала цілу бурю протиріч. Причому окремі противники форк або ж відгалуження Биткоина вважали його незаконної монетою і навіть намаганням відокремитися від усього криптовалютного спільноти відразу. Проте всі ці формулювання аж ніяк не завадили настільки гучній Биткоин Кеш впевнено закріпитися в топі криптовалют. Так що ж це за нова дивовижна монета, і чи має вона право…

  10 листопада 00:00
  Анонімність криптовалют – справжня правда чи прикра помилка?
  Варто згадати, що криптовалюта, перш за все, звернула на себе загальну увагу, як простий і зручний засіб проведення анонімних платежів. Природно, багато…

  28 жовтня 12:30
  Цікаві факти про криптовалюте Эфириум. Чому так незвичайний головний конкурент Биткоина?
  Биткоин – це далеко не єдина цифрова валюта з дійсно великою капіталізацією, ціна якої впевнено зростає в довгостроковій перспективі. Так, за останні…
  27 жовтня 00:10
  Що можна купити за Биткоины в світі? Актуальні способи використання кріптовалюти
  Сьогодні вже мало хто з активних користувачів інтернету не знайомий з таким явищем, як криптовалюта. Однак багатьох людей все ще хвилює питання про те, що можна купити…
  25 жовтня 23:34
  Де найкраще купити і обміняти Биткоины? Правила вибору обмінника криптовалют
  Незважаючи на те, що перші цифрові валюти з’явилися ще 9 років тому, по-справжньому велику популярність вони почали набирати лише в останні 2-3 роки. За цей період…
  1 жовтня 23:29
  Як вигідно інвестувати кошти в криптовалюту? Інвестиції в цифрові активи
  Практично всі користувачі мережі вже чимало чули про інвестиції в криптовалюту і про Биткоине зокрема. Багато хто не тільки мають на своєму гаманці цифрові монети,…