Як активувати сім карту в роумінгу?

12-28-2021

 

Всі способи активації сім-карти Теле2. Як активувати SIM-карту Теле2:  покрокова інструкція Чи не активується сімка Теле2
 

 

покупки місцевої сім-карти в Німеччині для туристів

Багато років тому, новина про скасування роумінгу на території Євросоюзу, багато туристів, зітхнули з полегшенням. Адже тепер, куплену місцеву сим карты можна використовувати в різних країнах європи. Однак не все так просто. Сьогодні ми розповімо про труднощі і нововведення щодо покупки місцевого стартового пакету в Німеччині, а також, чому все-таки цей варіант не найоптимальніший для мандрівників.

З 1 липня 2017 року процедура покупки місцевої сім-карти в Німеччині без укладення контракту на кілька років ускладнюється. Так як з першого числа стає актуальним закон, згідно з яким всім абонентам по передоплаті потрібно пройти повторну верифікацію. Цей захід був введений владою для запобігання терористичній загрозі. Процедура покупки стартового пакету по передоплаті тепер буде наступною: паспортні дані клієнта записують в салоні стільникового зв’язку. Далі абонент повинен показати свій паспорт перед веб-камерою і почекати поки система зробить перевірку. Скільки знадобитися на це часу на даний момент невідомо. Крім того, і самі продавці не знають, як процедура буде здійснюватися. Раніше для того, щоб стати щасливим власником місцевої сім-карти досить було заповнити форму і вказати адресу в Німеччині (готелю було достатньо). Тепер же найоптимальнішим варіантом буде вибір сімки для туристів до від’їзду за кордон.

Оптимальні тарифи на інтернет і дзвінки від міжнародних операторів

Але не варто засмучуватися і переживати через нововведення, адже зараз дуже багато пропозицій у міжнародних операторів, сім-карти яких можна купити ще до виїзду.

Які варіанти були у туристів до нововведень

Раніше купити місцеву сім-карту було простіше, ніж до скасування роумінгу в Європі. Звичайно, складнощі виникли не через зміну тарифів в країнах ЄС, а через зростання терористичної загрози в світі. Тепер турист зіткнеться з низкою труднощів при покупці місцевої сім-карти, такими як: необхідність надання документа, що посвідчує особу; адреси перебування; неможливість поповнення балансу сім-карти з карти банку, випущеної не на території країни.

Які ж були варіанти у абонентів по передоплаті до скасування роумінгу? турист міг придбати будь-яку з вподобаних сім-карт. Одним з найвигідніших варіантів була пропозиція від vodafone. За 15 євро на місяць абонент отримував 1 гб на інтернет в Німеччині і 200 смс-повідомлень або хвилин на розмови. Для активації потрібно було прив’язати сімку до місцевої адреси через сайт компанії.

 Продавалися сімки в газетних та інших турецьких кіосках. Активацію робив продавець. За 10 євро абонент отримував 3 Гб інтернету і дзвінки в Німеччині.