Банки навперебій пропонують громадянам вигідні кредитні карти. Цей сегмент кредитування відрізняється великим попитом, тому банки і розробляють все нові і нові програми, що дозволяють використовувати їх максимально вигідно. І у ваших силах зробити картку зручним та вигідним інструментом. Ви можете і зовсім використовувати ліміт безкоштовно.

Зміст:

 • Як вибрати вигідну кредитну карту
 • Основні поради щодо вибору карти
 • Використовуйте пільговий період правильно
 • Правила користування карткою без сплати відсотків
 • Не потрібно оплачувати кредитку мінімальними платежами
 • Звертайте увагу на бонусний функціонал карт
 • Яка кредитна карта найвигідніша?
 • Підбір кращих пропозицій за кредитними картками
 • до змісту ↑

  Як вибрати вигідну кредитну карту

  Про вигоду варто замислюватися ще на етапі пошуку пропозиції банку. Не варто кидатися оформляти першу-ліпшу пропозицію, яке здається вам вигідним. Часом банки навмисно вводять потенційних позичальників в оману недостовірною рекламою. Не вірте листівок і банерам, обов’язково вивчайте тарифи на користування кредитною картою.

  до змісту ↑

  Основні поради щодо вибору карти

 • Сама вигідна кредитна картка може бути видана банком, на рахунок якого ви отримуєте заробітну плату. Обов’язково дізнайтеся про умовах кредитування у цьому банку, для зарплатних клієнтів завжди розробляються спеціальні вигідні програми.
 • Вибирайте програми, які вимагають надання довідок. Негласний закон сфери кредитування говорить про те, що чим простіше програма, тим вище відсоток. Якщо є можливість принести довідки, шукайте відповідні продукти. Без довідок оформляйте кредитні картки в крайньому випадку.
 • Зверніться в банк, в якому ви вже брали кредити. Постійним і благонадійним позичальникам завжди пропонуються найвигідніші тарифи.
 • Звертайте увагу не тільки на тарифікацію, але і додатковий функціонал кредитки. До багатьох карток підключаються бонуси або зручні сервіси, які дозволяють використовувати ліміт максимально вигідно.
 • до змісту ↑

  Використовуйте пільговий період правильно

  Багато банків підключають до видаваних кредитним картам пільговий період. Цей факт дає можливість використовувати кредитний ліміт абсолютно безкоштовно. Якщо робити все грамотно, то дійсно можна не платити відсотки. Але це не така проста послуга, як здається на перший погляд.

  Суть пільгового періоду — клієнт погашає заборгованість по картці повністю в рамках грейс-періоду. В цьому випадку банк не стане нараховувати відсотки. Припустимо, клієнт сьогодні використовував гроші з картки, а через два тижні поклав суму назад, при цьому вклався в пільговий період. Тоді банк не призначить плату за використання ліміту. Стандартно період обмежується терміном у 50-60 днів, найчастіше використовується 55 днів. Але бувають і більш довгі строки до 100 днів.

  до змісту ↑

  Правила користування карткою без сплати відсотків

 • Зверніть увагу, які саме операції поширюється пільговий період. Зазвичай він актуальний тільки для безготівкових операцій. Якщо власник знімає гроші через банкомат, пільговий період обнуляється.
 • Банк не каже, що період становить саме 55 днів, він говорить «до 55-ти днів». Це означає, що його термін може бути і менше, він залежить від розрахункової дати, в яку банки проводять підсумки руху коштів за картками позичальників. Зазвичай грейс-період діє саме до цієї дати. Обов’язково просіть менеджера банку вказати вам на точний алгоритм обчислення пільги.
 • Запитуйте в банку, скільки разів можна використовувати пільговий період. Стандартно це багаторазова послуга, якою можна користуватися скільки завгодно разів. Але деякі банки призначають період пільги лише один раз, зазвичай це практикується в установах, які пропонують довгий термін пільги. Більш вигідні кредитні картки з пільговим періодом багаторазового застосування.
 • до змісту ↑

  Не потрібно оплачувати кредитку мінімальними платежами

  При видачі картки вам вкажуть на мінімально допустимий платіж, який зазвичай становить 3-7% від суми заборгованості. І багато власників кредиток допускають поширену помилку — вони вносять щомісяця лише мінімальний платіж, а потім лають банк, що борг ніяк не зменшується.

  Справа в тому, що мінімальний платіж в більшій мірі — це відсотки за користування кредиткою. Внесена сума йде на погашення відсотків, і лише її незначна сума зменшує основний борг. Ось і виходить, що позичальник платить, платить, а борг не стає менше.

  Вносьте платежі більшого розміру. Чим вони більші, тим краще. Основний борг буде зменшуватися, а в наступний період відсоток нараховується на меншу суму, переплата зменшується.

  до змісту ↑

  Звертайте увагу на бонусний функціонал карт

  Для залучення позичальників банки підключають до кредитних карток різний бонусний функціонал, який робить використання карти вигідним. Вигідні кредитні картки банків можуть містити наступні бонуси, які нараховуються пропорційно використання ліміту картки:

  • нарахування бонусних миль, які можна витратити на авіаперельоти;
  • Кеш Бек, який дозволяє повертати частину витраченого назад;
  • бонуси, які можна витратити в магазинах-партнерах.

  до змісту ↑

  Яка кредитна карта найвигідніша?

  Не можна сказати однозначно, тому що на ринку кредитування щодня з’являються нові продукти. Але можна сказати точно, що у великих банках, які вимогливі до позичальників, можна оформити кредитну картку на вигідних умовах. Але краще всього спочатку звернутися в банк, на рахунок якого ви отримуєте заробітну плату.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитними картками

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по кредитних карт, кредитів або мікропозик. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  31 грудня 00:05
  Як будуть стягувати кредит пристави? Процес виплати проблемного кредиту після рішення суду
  Банки до останнього відтягують момент подачі позовної заяви до суду, намагаючись стягнути заборгованість самостійно чи з допомогою колекторського агентства. Якщо стандартні методи тиску не мають результату, то тільки тоді кредитор звернеться до суду. Після цього починають стягувати кредит пристави, а цей процес кардинально отчается від методів діалогу з колекторами або банківськими працівниками. Чому суд вигідний позичальникові? Дуже часто кредитори лякають проблемних позичальників тим, що…

  30 грудня 09:34
  Що робити, якщо у вас великі борги за кредитами, а платити їх нічим? Шукаємо вихід із ситуації
  На жаль, ситуація на кредитному ринку така, що величезна кількість громадян зіткнулося з неможливістю платити за рахунками в повному обсязі. Кількість прострочених…

  29 грудня 12:40
  Як виправити кредитну історію, прибравши з неї негативну інформацію?
  Останнім часом громадян, що мають негативне кредитне досьє, стає все більше. Населення сильно закредитовані, багато платять одночасно по кілька…
  28 грудня 00:24
  3 реальних методу оформити безплатний кредит: користуємося грошима і не платимо банку відсотки
  Що може бути краще для позичальника, ніж безкоштовні кредити. Можна користуватися банківськими коштами як завгодно і при цьому абсолютно не турбуватися про відсотках….
  26 грудня 21:57
  Чи Реально отримати кредит без роботи? Шукаємо вихід із ситуації
  Кожен банк пред’являє до позичальникам певні вимоги, і головна з них – це працевлаштування заявника та отримання регулярного доходу, достатнього для…
  30 жовтня 13:48
  Кредитна картка з кэшбэком: кращі пропозиції ринку
  З метою залучення клієнтів банки підключають до кредитних карток різні опції, одна з яких – кэшбэк. Вона дає можливість повертати назад на рахунок частину…