Тінькофф — найбільший онлайн банк нашої країни, що швидко розвивається, з хорошими рейтингами зарубіжних агентств. Існує з 2006 року, створений на базі Хилмашбанка, дуже перспективний та амбітний проект, який включає в себе кілька великих напрямків. Динамічно розвивається на ринку банківських послуг, пропонуючи тільки дистанційне обслуговування, яке постійно вдосконалюється. Банк націлений на розширення асортименту своїх послуг і товарів, збільшення територіального охоплення та розвиток зручності пропонованого сервісу. АТ банк Тінькофф неодноразово відзначений престижними аналітичними виданнями та має один з найвищих рейтингів народних. У 2017 році в Росії він визнаний банком року за версією журналу The Banker. Робота в Тінькофф банку на дому є дуже привабливою перспективою навіть для професіоналів в банківській сфері.

Зміст:

 • Вакансії
 • Навчання
 • Організація робочого часу
 • Відгуки співробітників, плюси і мінуси
 • до змісту ↑

  Вакансії

  Працювати в цьому банку престижно і є великі передумови для кар’єрного зростання, т. к. банк безперервно розширює спектр своїх можливостей. Якщо є бажання працювати і працездатність, а так само відповідальність і дисциплінованість — вам туди. Все вийде у наполегливих.

  Робота пропонується найрізноманітніша, т. к. в цьому банку немає відділень, вся робота відбувається через інтернет, то і більшість працівників цього банку працюють віддалено.

  Вакансій існує дуже багато, для будь зайнятості за часом і різних напрямків діяльності. Практично будь-хто підбере собі рід занять і графік роботи у відповідності зі своїми можливостями і бажаннями.

  Докладна інформація про вакансії Тінькофф-банку:

  Ваш браузер не підтримує фрейми

  Скачати детальну інформацію про вакансії Тинькоф-банку (.pdf)

  Зареєструватися для вибору вакансії в Тінькофф Банку

  до змісту ↑

  Навчання

  Після вибору конкретної вакансії проходить навчання, дуже зручній формі, віддалене. Спочатку самостійне, на спеціальному навчальному порталі, потім по скайпу, у вигляді конференції, з використанням інтерактивних навчальних посібників. Мета навчання — максимально ознайомити майбутнього працівника з продуктами банку, з якими він буде працювати. У навчанні намагаються врахувати всі можливі і стандартні ситуації, які можуть виникнути у новачка при вчиненні його роботи, а так само є всі необхідні посібники та інформаційні матеріали для роботи в найближчому доступі. Навчання включає в себе різні тести на усвоенность пройденого матеріалу та відеоролики для успішного настрою і стимулу роботи.

  Почати навчання в Тінькофф Банку

  до змісту ↑

  Організація робочого часу

  Графік роботи буває 2 видів: повний робочий день і фріланс, при якому кожен вибирає сам зручні години роботи, головне щоб їх було не менше, ніж заявлено у вибраному варіанті вакансії. Цей графік дуже зручний для тих, хто не може працювати повний робочий день, але потребує підробіток, наприклад: студентам, мам в декреті, літнім людям, які не можуть за станом здоров’я працювати на звичайній роботі, тим, хто працює не повний день на основному місці роботи або з плаваючим графіком. У фрілансі є теж декілька напрямків, залежно від кількості робочих годин на тиждень.

  Для початку навчання і подальшої роботи потрібно всього лише тихе приміщення, без стороннього шуму на задньому плані, стабільний інтернет і головна гарнітура з мікрофоном. Всі. Інше залежить тільки від бажання працювати самої людини, його ділових якостей, організованості і наполегливості.

  На навчання йде в середньому близько тижня. За цей час можна підготуватися до повноцінного виконання роботи, вивчити всі необхідні матеріали, трохи попрактикуватися, отримати навички заповнення анкет або інших записів для звіту про виконанні роботи.

  При роботі з банком дотримуються всі норми законодавства і права, укладається договір і виробляються всі виплати до пенсійного та страхових фондів, належні за законом.

  Стати співробітником Банку Тінькофф

  до змісту ↑

  Відгуки співробітників, плюси і мінуси

  Відгуки співробітників в інтернеті про цю роботу різні. Багато дуже хвалять, просто мрія, а не робота, інші лають на чому світ стоїть. Значить правда десь посередині. Більшість просто цікавиться, скільки платять. Як і в кожній роботі є свої плюси і мінуси.

  Плюси віддаленої роботи в банку Тінькофф, їх багато:

 • Економія часу і засобів в порівнянні з роботою в офісі: немає витрат на дорогу, обіди, немає дрес-коду.
 • Робоче місце можна організувати на свій смак.
 • Дуже доброзичливий колектив, чуйні керівники і колеги.
 • Час роботи можна планувати самостійно. В деяких групах можна починати працювати вже з 4.00 ранку і закінчувати о 19.00 по Москві. В інших — з 10.00 до 21.00.
 • Безкоштовне та якісне навчання. Часто проходять додаткові класи, де є можливість придбати більш глибокі знання про продукти банку і практичні навички по роботі з клієнтами. Дізнатися і більш уважно вивчити умови роботи різних підрозділів банку, щоб розширювати свій кругозір і пропонувати людям більш якісне обслуговування. Навчання допомагає досягати все кращих і кращих результатів у своїй роботі.
 • Зворотній зв’язок. Всі побажання по роботі уважно і вдумливо розглядаються. Робиться все, щоб покращити і оптимізувати робочий процес.
 • Дружна команда. Працюючи в колективі активних та амбітних людей є можливість переймати досвід, радитися і задавати питання. Колеги товариські, один одного підтримують, немає суперництва, а навпаки, всі радіють успіхам один одного, працюють однією командою.
 • За якісну роботу передбачені винагороди, що нараховуються бонусні бали.
 • У банку проходять різні акції, наприклад, «приведи друга», це ще одна можливість додаткового заробітку, привівши або клієнтів в банк, або нових співробітників.
 • Віддалена робота залишає більше часу на спілкування з дітьми, друзями і родичами.
 • Можливість кар’єрного росту. При зміні якихось життєвих обставин є можливість перейти в іншу групу з іншим графіком роботи на повний робочий день, або, навпаки, зменшити навантаження. Але потрібно буде пройти інше навчання, тому що кожний напрямок має свій оптимальний графік і свою специфіку у сфері пропозиції банківських продуктів і послуг.
 • Зарплата відрядна, залежить від кількості успішних заявок, всі націлені на результат, а не на довгий і порожнє проведення часу. Від минулих угод йдуть нарахування.
 • Престиж роботи. Шановний банк, відомий і впізнаваний бренд. Можна більше дізнатися про роботу банків і мати порівняльне уявлення про їхні послуги на ринку.
 • Вакансії різноманітні, є можливість підібрати собі справу по душі.
 • Мінуси:

 • Будинку кому-то може бути складно не відволікатися і зосередитися на роботі.
 • Немає фіксованого окладу — це може лякати невпевнених у своїх силах людей.
 • За неякісну роботу може бути нарахований штраф.
 • Наявність плану, який бажано виконувати. Але для кого-то це навпаки стимул, щоб краще працювати.
 • Спільне у всіх відгуків про роботу в банку це те, що зарплату виплачують стабільно і вчасно, а результат залежить від зусиль і здібностей кожного. У цій роботі повинна бути здорова частка оптимізму та наполегливості, а так само доброзичливість і старанність. Зарплата перекладається на дебетову карту Тінькофф, яка оформляється при прийомі на роботу, це ще один плюс в скарбничку банку — піклується про своїх співробітників. Під час роботи в банку всі підключені до зарплатного проекту, за обслуговування картки платити не потрібно. Винагорода виплачується 2 рази на місяць.

  Під час роботи активний загальний чат, який завжди є можливість задати питання і оперативно отримати відповідь.

  Такі умови роботи є далеко не у всіх, що працюють в офісах. Переваги роботи оператором на дому очевидні. Стандартна робота в колл-центрі не має можливості надання такого широкого спектра зручностей і вигідних умов.

  Почати заробляти з Тінькофф Банком

  Це вам буде цікаво

  21 лютого 14:16
  10 варіантів заробітку в мережі інтернет для школяра
  Існує величезна кількість способів заробітку за допомогою всесвітньої інформаційної мережі. Основним плюсом в цьому випадку є те, що виконувати роботу може абсолютно будь-яка людина. А значить, дитина шкільного віку також зможе знайти собі тут оплачуване заняття. При цьому дохід може навіть перевищувати розмір заробітної плати дорослого офіційно працюючої людини. Так що плюсів у такого виду заробітку дуже багато. Тим більше, коли мова йде про школяра. Давайте ж детальніше…

  18 липня 18:37
  Як відпочивати на роботі з користю для справи? Ефективні поради та рекомендації
  Як кажуть, хто наполегливо працює, той добре відпочиває. Однак важко безперервно і плідно трудитися без паузи для відпочинку. Але яким чином можна відпочити з…

  5 липня 20:50
  Бізнес з мінімальними вкладеннями: які є варіанти?
  Підприємницька діяльність передбачає серйозні зусилля з боку бізнесмена, а також спричиняє фінансові витрати. Але не завжди відкриття власної справи…
  8 червня 23:42
  Як почати заробляти на Адвего? Допомогу починаючому фрілансеру
  Адвего є одним з кращих сайтів для заробітку. Тут не потрібно вкладати свої особисті кошти, ви застраховані від шахраїв і від несправедливих рішень…
  13 квітня 11:51
  ТОП–12 найбільш затребуваних професій в інтернеті. Ким краще працювати в мережі?
  Хотіли б ви працювати в будь-яких зручних для вас умовах, без прив’язки до певного місця, вільно переміщатися по світу, самостійно вибудовувати свій…
  12 квітня 13:19
  8 ключових джерел пасивного доходу
  З економічної точки зору дохід буває активним і пасивним. Якщо при активному доході необхідно постійно докладати деякі зусилля для його отримання (заробітна…