Звертаючись в банк для оформлення позики, багато потенційні клієнти отримують відмову.

Тому громадянам, які бажають отримати позику, важливо знати, що робити, якщо в банку відмовили в кредиті.

Зміст:

 • Відмови в кредиті: поширені помилки
 • Як отримати кредит при відмові?
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами
 • до змісту ↑

  Відмови в кредиті: поширені помилки

  В більшості випадків зрозуміти, чи вийде взяти кредит, можна вже після кількох звернень в різні банки. Якщо 2-3 звернення не закінчилися успіхом, варто спробувати розібратися в причині і зробити спробу усунути її.

  Найбільш поширеною причиною відмов є погана кредитна історія потенційного позичальника. Будь-який банк, отримавши заяву від громадянина, який бажає взяти позику, перевіряє інформацію про нього, користуючись для цього бюро кредитних історій, і потенційно ненадійних позичальників практично завжди «відсіюють».

  до змісту ↑

  Як отримати кредит при відмові?

  Виправити ситуацію можна, якщо розібратися в причинах відмови і прийняти всі необхідні заходи. Перш за все, потрібно подати запит до Бюро кредитних історій. Існує кілька способів, як це зробити:

  • відправити в БКІ самостійний запит: зайшовши на офіційний сайт Центрального банку Росії, скористатися розділом, присвяченим кредитних історій;
  • отримати потрібну інформацію в одному з банків. Важливо при цьому знати, що перший спосіб доступний і є безкоштовним, тоді як не всі банки можуть надати відомості про кредитні історії або надають платну послугу.

  Перше, на що важливо звернути увагу громадянину, якому відмовили в кредиті, — прострочення за минулим кредитами. Іноді в кредитній історії є така інформація, хоча насправді подібних проблем не було. У такому випадку потрібно подати запит для виправлення помилки.

  Причини відмов можуть бути й іншими. Наприклад, занадто суворі вимоги до потенційного позичальника або проблеми з ліквідністю самого банку. У таких випадках незайвим буде звернення до фінансових консультантів.

  Може допомогти в отриманні кредиту та звернення в банк, який обслуговує зарплатну картку потенційного позичальника, так як співробітники фінансової структури мають в своєму розпорядженні даних про доходи клієнта. Більш того, пакет документів для таких клієнтів часто буває значно меншим, також знижують процентну ставку.

  Якщо громадянину, що потребує в грошах, відмовили в кредиті в декількох банках, можна також спробувати подати заявку в той банк, в якому вже брали позику. Якщо перший досвід співпраці був успішним, фахівці організації, ймовірно, знову нададуть колишнього клієнта таку можливість.

  Багато банків більш лояльно ставляться до клієнтів, які подають заявку на цільову позику. Додатковими гарантіями за позикою будуть наявність заставного майна або поручителів.

  У тих випадках, коли жоден із запропонованих методів не працює, фахівці рекомендують звернутися в мікрофінансову організацію, яка співпрацює з менш вигідними для клієнта умовами, але при цьому дає можливість отримати позику навіть «безнадійним» клієнтам.

  Автор: Ніна Кірова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати кращі пропозиції за кредитами, мікропозик або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  1 листопада 17:50
  Як отримати позику за 5 хвилин на карту? Всі умови і особливості оформлення
  Бувають обставини, коли терміново знадобилися гроші, а взяти їх ніде. У банки йти марно, так як розгляд заявки на кредит може тривати кілька днів, при тому, що її можуть і не задовольнити. Можна ще попросити у друзів або колег, от тільки не факт, що хтось із них зможе поділитися заощадженнями. Та й присвячувати оточуючих у свої фінансові труднощі зовсім не хочеться. Є й інше рішення – позика за 5 хвилин на карту від мікрофінансових організацій. Микрозаймы:…

  24 жовтня 13:55
  Як оформити онлайн кредитну карту з моментальним рішенням?
  Вважається, що отримати кредитну карту відразу ж після схвалення неможливо. На відміну від споживчого кредиту, коли позику зараховують на рахунок або забирають у вигляді…

  22 жовтня 22:07
  Як розірвати кредитний договір? І чи реально це зробити
  Оформивши банківський кредит, часто при дії певних факторів позичальники вирішує розірвати договір з банком. Важливо знати про можливі способи, як розірвати…
  21 жовтня 17:28
  Хто може надати реальну допомогу в отриманні кредиту?
  Багато потенційні позичальники вважають за краще звертатися за допомогою в отриманні кредиту в спеціальні організації. В інтернеті легко знайти оголошення, що пропонують…
  18 жовтня 19:05
  Як взяти кредит на Вебмані?
  Учасники системи Вебмані (офіційний сайт) можуть не лише здійснювати перекази, оплачувати товари і послуги, але і отримувати грошові кошти у позику. Як взяти…
  16 жовтня 14:51
  Як правильно закрити кредит, щоб уникнути в подальшому можливих претензій банку?
  Оформляючи кредит, багато позичальників не думають про те, що в подальшому можуть виникнути якісь проблеми. Але навіть клієнти, сумлінно виплачують позику, повинні…