Труба кругла сталева тонкостінна

4-21-2021

Круглая труба

 

Кругла труба-металопрокат з профілем круглого перетину. Компанія ООО «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» реалізує електрозварні, безшовні і водогазопровідні сталеві труби різних розмірів і технічних характеристик. Вироби розрізняються по товщині стінок, діаметру, наявності або відсутності оцинкованого покриття. Круглі виготовляються відповідно до вимог гостів. Відрізняються довговічністю, стійкістю до високого тиску і агресивних середовищ, застосовуються в будівництві, промисловості, машинобудуванні та нафтогазовій галузі. Також хочемо вам порекомендувати https://www.sozidatel.com.ua/kruglaya-truba трубу кругу сталеву тонкостінну. 

У нашому каталозі представлені наступні види:

Компанія ООО «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» пропонує круглі труби. В наявності і на замовлення широкий сортамент по діаметру, технічним характеристикам і довжині хлиста. Всі вироби проходять обробку на власному обладнанні компанії. Додатково, ми пропонуємо послуги порошкового фарбування, нанесення цинкового покриття, різання, згинання та механічної обробки.

Така продукція відрізняється надійністю, зносостійкістю і довговічністю. До переваг гостівських виробів також відноситься:

Відносно невисока ціна – ще одна важлива якість круглих металевих виробів. Ми пропонуємо вигідні умови придбання продукції: прогресивну шкалу знижок і вигідні розцінки на обробку металопрокату. Дізнатися точну вартість з круглим перетином можна у менеджерів за телефоном: /067/ 610 0500, /050/ 488 0603.

Покупка даного виду виробів буде ще вигідніше, якщо замовити їх під потрібні розміри. В цьому випадку не доведеться переплачувати за обрізки, які неминуче залишаються при виготовленні деталей металоконструкції на місці. Залежно від майбутнього використання металопрокату, його різання може бути здійснена двома методами: за допомогою газу і на сучасному стрічкопильному верстаті. Замовити послугу різання металопрокату можна по телефону або за допомогою вікна зворотного зв’язку.

Компанія ООО «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ» має в своєму розпорядженні повний набір металообробного обладнання, і пропонує клієнтам замовити готові вироби з продукції. Фахівці виготовлять продукцію строго за кресленнями і наданими розмірами. Розрахувати вартість робіт допоможуть співробітники Компанія ООО «ПКФ СОЗИДАТЕЛЬ».