На сьогоднішній день торговельні стратегії вже не створюються, так як всі біржові ринки вивчені вздовж і впоперек.

Тим цікавіше звернутися до досвіду легендарних особистостей, які залишили помітний слід у світовій історії інвестицій.


Зміст:

 • Пітер Лінч
 • Уоррен Баффет
 • Джон Темплтон
 • до змісту ↑

  Пітер Лінч

  Фінансовий геній, який вважав, що для ведення будь-якого бізнесу і успішних інвестицій досить спиратися лише на здоровий глузд. Основна інвестиційна філософія Лінча дуже проста: він радив віддавати перевагу тим зростаючим компаніям, які займаються зрозумілим саме вам бізнесом.

  Звичайний інвестор середнього рівня часто навіть не здогадується про свою компетентності в тому чи іншому питанні. Не треба шукати якісь супер успішні проекти на стороні, коли можна вигідно вкласти гроші в акції того підприємства, де ви самі працюєте або працює ваше найближче оточення. Іншими словами, вкладайте свої фінанси в те, що добре знаєте.

  Пітер Лінч настійно радив вибирати недооцінені компанії. Великі банки і фінансові корпорації не витрачають свій час на вивчення дрібних компаній. Але це зовсім не означає, що у них відсутній потенціал для зростання. Багато успішні інвестори багаторазово збільшують свій капітал саме таким чином.

  Оскільки передбачити можливу поведінку ринку в майбутньому вельми складно, то і торгові стратегії більшості інвесторів передбачувані. Вони воліють перестрахуватися і набити інвестиційний портфель різними акціями: зростаючих компаній, стабільних і державними облігаціями. Вважається, що така надмірна диверсифікація заважає отримання хороших прибутків. Але Лінч вважав інакше, просто потрібно скуповувати акції маленьких, ростуть і добре керованих компаній.

  до змісту ↑

  Уоррен Баффет

  На його думку, найнадійнішим внеском є інвестиції у великий бізнес, так як такі корпорації як Sony, Procter&Gamble та інші будуть існувати практично завжди. Просто потрібно дочекатися зручного моменту, коли їхні акції можна буде придбати за зниженою ціною, а вже стабільне зростання в майбутньому вам просто гарантований.

  Баффет вчив не боятися йти проти ринку. Якщо всі топчуться в нерішучості, треба проявити мужність і купувати акції, які на даний момент високо не котируються.

  Інвестиції на довгострокову перспективу. Не купувати цінні папери, в яких ви не впевнені, але якщо ж ця впевненість є, то вкладатися на великий термін.

  до змісту ↑

  Джон Темплтон

  Вчив не боятися інвестувати в компанії, які знаходяться за межами вашої країни або навіть на іншому континенті.

  Вважав, що не варто чекати зручний час для покупки акцій. Казав, що найзручніший час — це наявність у вас грошей.

  Як бачите, торговельні стратегії у них є іноді навіть взаємовиключними. Але в будь-якому випадку, вибравши навіть один або два пункти, ви будете надійно захищені від перипетій ринку.
  Не забудьте скачати безкоштовно електронну книгу успішних інвесторів Миколи Мрочковского і Андрія Меркулова – «Куди вигідно інвестувати гроші в 2018 році?».

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  13 лютого 21:21
  ТОП–5 головних міфів про інвестування. Що заважає нам грамотно розпоряджатися грошима?
  Чи знаєте ви, що завдяки інвестуванню абсолютно кожен може стати повністю фінансово незалежною людиною? Не дивно, що грамотне розпорядження своїми грошима є основою фінансової грамотності. Правильно використовуючи свої доходи, з часом ви можете накопичити значну суму, яка буде приносити вам відчутний пасивний дохід. Як бачите, необхідність інвестування ваших накопичень очевидна. Але все ж багатьом людям не дають спокою певні сумніви, пов’язані з…

  4 лютого 10:56
  Купівля антикваріату: ще один метод інвестування
  Один із традиційних способів інвестування — вкладення коштів у цінні старовинні речі. Купівля антикваріату з метою інвестицій вимагає певних знань і…

  2 лютого 09:58
  Чи варто купувати долари: як не програти на курсі валют?
  Зберігання заощаджень у доларах придбало популярність в Росії, що обумовлено прагненням громадян убезпечити себе від інфляції, звернувшись до більш твердою і надійною…
  29 січня 17:09
  Інвестиції за кордоном: основні напрямки
  Для того щоб інвестувати кошти за кордоном, зовсім не потрібно володіти значним статком або серйозними знаннями в області економіки. Щоб…
  26 січня 14:44
  5 основних правил інвестування. Як примножувати свої накопичення правильно?
  Чи знаєте ви, що понад 93% всіх процвітаючих людей постійно займаються інвестуванням? І це не дивно, адже завдяки грамотному вкладення своїх коштів цілком…
  13 січня 14:52
  10 цікавих фактів про інвестиції. Чому так цікава історія інвестування?
  Інвестування коштів є обов’язковим атрибутом успішного життя кожного фінансово грамотного людини. Саме завдяки раціональному розпорядження своїми доходами…