Якщо вам відчайдушно нічого не хочеться робити, а особливо напружуватися, але при цьому є потреба в грошах, то не поспішайте засмучуватися. Адже насправді варто тільки озирнутися – і ви побачите безліч різноманітних можливостей, які вирішать всі ваші труднощі. Можете бути впевнені, що знаменита приказка «хто не працює, той не їсть» далеко не завжди є істиною. А далі ви як раз і прочитаєте про самі ледачі професії, які дозволять вам не тільки заробляти гроші без зайвих зусиль, але ще й приємно проводити час.

Зміст:

 • Оператор ескалатора
 • Гардеробник в театрі
 • Нічний сторож
 • Фахівець з визначення статі курчат
 • Доглядач за сохне фарбою
 • Глядач у студії
 • Випробувач ліжок
 • Дегустатор напоїв
 • Актор масовки
 • Музейний доглядач
 • до змісту ↑

  Оператор ескалатора

  Напевно ви вже не раз при спуску в метро звертали увагу на тих людей, які з вельми гордовитим виглядом сидять в дивних будочка біля ескалатора. Цілком можливо, що у вас навіть виникали запитання на кшталт «а чим взагалі займаються ці громадяни, і навіщо вони там сидять?». У дійсності ж ці працівники практично нічим не займаються. І це зовсім не перебільшення. Як правило, перед ними знаходиться пульт з кількома кнопками. Головні з них – це включити ескалатор і вимкнути. Власне, вони і натискають на початку і в кінці зміни. Також в особливо багатолюдне час вони можуть говорити в мікрофон: «Шановні пасажири, займайте, будь ласка, ліву сторону ескалаторного полотна!», якщо це необхідно для регулювання пасажиропотоку. Для різноманітності на пульті оператора ще є кнопка виклику аварійної служби, але, за статистикою, їй користуються не частіше, ніж 1 раз в 100 років.

  до змісту ↑

  Гардеробник в театрі

  Якщо ви давно мрієте стикнутися зі світом піднесеного і прекрасного, але при цьому ще і хочете заробити грошей без особливих більше зусиль, то вам цілком може підійти почесна вакансія гардеробника у будь-якому театрі мистецтв. Звичайно, перед початком будь-яких уявлень доведеться трохи побігати, розвішуючи одяг і видаючи номерки. Але зате вже відразу після третього дзвінка подібна посаду перетворюється в суцільне задоволення. Ви можете випити чаю, спілкуючись з колегами, почитати цікаву книгу або зайняти себе іншими не менш важливими справами. Варто також відзначити можливість регулярно бачитися зі знаменитими акторами. І це при тому, що статус працівника театру надає вам можливість у вільні дні відвідувати всі вистави з урахуванням вагомою знижки або ж і зовсім безкоштовно. Але тут самі ледачі професії лише починаються.

  до змісту ↑

  Нічний сторож

  Головним завданням сторожа є охорона якого-небудь об’єкта (школа, дитячий сад, склад, різні підприємства та ін) від можливих розкрадань майна, злому і пожежі. Сторож, на відміну від охоронця, має право лише наглядати за ситуацією і у разі виникнення будь-яких неприємностей викликати поліцію. Звичайно, є мінімальні ризики зустрітися з якими-небудь злодіями або лиходіями, але при сприятливому результаті у вас буде чудова можливість похвалитися перед друзями, як ви героїчно тримали оборону рідного заводу від злочинного угруповання. Звичайно, грошей така посада приносить небагато, але зате і сторожа більшу частину часу займаються тим, що слухають радіо, дивляться телевізор або ж і зовсім сплять.

  до змісту ↑

  Фахівець з визначення статі курчат

  В основному ця вакансія поширена в західних країнах. По суті, професіонали даного профілю займаються тим, що просто розподіляють маленьких пташок по двом різним категоріям – «півники» і «курочки». Однак не варто думати, що це така вже легка справа. Адже не так-то просто розглянути в 1-2 денних курчатах їх статеву належність. А як раз для цього фахівці проходять навчання. Благо, сам робочий процес не є чимось обтяжливим. Ця професія важлива тому, що в залежності від статі курчати будуть залежати його особливі умови утримання та корму.

  до змісту ↑

  Доглядач за сохне фарбою

  Не дивуйтеся, але багато великі компанії по виробництву різних емалей готові платити чималі гроші спеціально підготовленим працівникам, які спостерігають за сохне фарбою або лаком. Причому ця посада вимагає серйозної посидючості, максимальної концентрації уваги та пильності. З боку може здатися, що людина просто сидить і дивиться в стіну. Однак це далеко не так. Доглядачі за пофарбованими поверхнями відзначають те, наскільки швидко і як саме відбувається сам процес висихання емалі, і роблять відповідні висновки щодо якості продукції. Так що самі ледачі професії можуть бути такими.

  до змісту ↑

  Глядач у студії

  Вам подобається дивитися різні телепередачі, але не особливо хочеться працювати? Тоді вам відмінно підійде вакансія платного глядача! У наш час нескінченних ТВ-шоу не так вже і просто зібрати повний зал людей, які до того ж будуть активно реагувати на всі події, що відбуваються. Саме з цієї причини багато великі телеканали готові наймати цілі групи підготовлених глядачів, які за відповідну винагороду голосно плескати, ставити запитання гостям, висловлювати потрібну точку зору на камеру і просто створювати видимість величезну зацікавленість. Крім грошей, ця робота може принести вам масу позитивних емоцій, адже ви маєте можливість наживо побачити багатьох цікавих персонажів і, можливо, навіть кумирів вашої юності.

  до змісту ↑

  Випробувач ліжок

  Насправді випробувачі ліжок або ж тестувальники сну грають вельми важливу роль в нашому житті. Зазвичай такі фахівці займаються тим, що сплять в різних номерах презентабельних готелів всього світу. Іноді деякі компанії наймають цілий штат таких співробітників для постійної роботи. Також зустрічаються й анонімні випробувачі ліжок, які, подібно таємним покупцям, працюють на незалежні агентства і складають окрему думку про певний об’єкт. В цілому, дана посада, входить в список найбільш ледачих професій, необхідна для того, щоб перевіряти, наскільки зручно клієнтам буде спати, і що можна поліпшити для забезпечення повноцінного відпочинку постояльців.

  до змісту ↑

  Дегустатор напоїв

  Якщо ви є великим поціновувачем різних напоїв (наприклад, чаю), відмінно розбираєтеся в усіх їх сортах і нюанси приготування, то у вас є гарна можливість ще й заробити на своєму захопленні. Правда, такі працівники займаються не тільки тим, що лише випивають кухоль за кухлем. Професійний дегустатор повинен вміти розрізняти всю палітру ароматів, смаків, визначати щільність і розуміти всю структуру конкретного виду напою. Примітно, що багато заводів з виготовлення різних напоїв спеціально навчають своїх співробітників на такі посади.

  до змісту ↑

  Актор масовки

  Зазвичай отримати таку вакансію намагаються багато талановиті випускники театральних Вузів, щоб режисери як можна швидше звернули на них свою увагу. Але нерідко для подібних ролей наймають і звичайних людей, які роблять все те ж саме, що і в звичайному житті. А саме обідають в кафе, йдуть по вулиці, їдуть у громадському транспорті та ін. А на тлі такої масовки як раз і розвиваються основні події кінокартини. При цьому цілком реально заробляти по кілька тисяч рублів в день, особливо якщо не знімається черговий бюджетний серіал, а який-небудь багатообіцяючий фільм.

  до змісту ↑

  Музейний доглядач

  Якщо ви живете не в найбільшому туристичному центрі, а в місцевих музеях не зберігаються полотна Дали, Дега або Борхеса, то посаду доглядача в таких заклади цілком можна зарахувати до почесної «ледачою» категорії. Весь робочий день вам потрібно лише наглядати за довіреною простором або ж декількома тематичними залами. Якщо раптом яким-небудь особливо цікавим відвідувачам все ж захочеться відвідати місцевий музей, то потрібно лише не давати їм смітити, ламати, бігати і робити фотографії, якщо це заборонено. В інший час ви можете думати про велике, вирішувати глобальні проблеми, писати вірші або ж про щось мріяти, поки вам нараховується обумовлений гонорар. Як бачите, самі ледачі професії вельми різноманітні.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  15 листопада 17:05
  6 видів зимового бізнесу, на яких можна заробити в Новий Рік і після нього
  Для підприємливих людей новорічні свята – добра нагода заробити. Існує безліч ідей як організувати прибутковий зимовий бізнес. Можна завжди вибрати прийнятний для себе варіант отримання додаткового доходу в цей період. Види новорічного бізнесу Проведення новорічних заходів Людям творчих професій представляється хороша можливість заробити на проведенні концертів, костюмованих вистав, свят і карнавалів. Якщо таланти відсутні,…

  11 листопада 20:28
  Як просити підвищення зарплати? Робимо себе краще в очах роботодавця
  Часто зустрічаються ситуації, коли працівник вважає, що його праця оплачується недостатньо, а як просити підвищення зарплати – він не знає. Питання може з’явитися і при…

  4 листопада 13:09
  Як заробити на Авіто: використовуємо майданчик для додаткового доходу
  Про Авіто сьогодні знають майже всі. Це місце в інтернеті, де можна все купити і все продати, причому як товари, так і послуги. Спробуємо зрозуміти, як можна…
  19 жовтня 19:57
  Партнерські програми банків: ще один варіант отримання додаткового доходу
  Економічна криза 2008 року, призвів до значного зниження прибутковості кредитних установ, змусив фінансистів звернутися до прогресивних видів залучення…
  14 жовтня 18:14
  Види додаткових робіт на дому та за межами будинку
  Багато громадян мають у своєму розпорядженні вільним часом, який із задоволенням би присвятили додаткового заробітку. Які види додаткових робіт…
  7 жовтня 06:45
  Де шукати роботу в умовах кризи?
  Специфіки пошуку роботи в мегаполісі і невеликому населеному пункті в глибинці значно відрізняються. Кількість вакансій, спеціалізація регіону, ділова репутація…