Компанія Платиза вже давно працює на ринку мікрокредитування та заслужила довіру клієнтів. Щодня сотні громадян направляють онлайн-заявки на отримання термінового кредиту. Свій позику Платиза пропонує оформити повністю онлайн і отримати гроші в борг шляхом переведення на певні реквізити. Це може бути строковий позику на карту або кредит на електронний гаманець.

Зміст:

 • Що пропонується позичальникам?
 • Привілеї для постійних позичальників
 • Кому доступний позику від МФО Платиза?
 • Процес видачі швидкого позики
 • Переваги звернення до МФО Платиза
 • Підбір кращих пропозицій з моментальним мікропозик
 • до змісту ↑

  Що пропонується позичальникам?

  Звернувшись в мікрофінансову компанію Платиза, ви можете оформити моментальний мікрокредит у будь-який час доби. Заявки від потенційних позичальників обробляються цілодобово, гроші також перераховуються клієнтам незалежно від часу доби.

  Працює Платиза онлайн, тому вам навіть ходити для отримання готівки нікуди не потрібно. Ви просто заходите в мережу, вибираєте параметри кредиту і подаєте заявку на його видачу.

  Кредитний продукт МФО Платиза один, він являє собою стандартний мікрокредит готівкою, який видається у вигляді невеликої суми на короткий термін. При цьому умови видачі позики Платиза залежать від репутації позичальника.

  Основні умови:

  • мінімальна сума позики — 1000 рублів;
  • максимальна сума — 15000 рублів;
  • термін видачі коштів — 5-30 днів;
  • процентна ставка щоденна у розмірі від 0,5 до 2,8%.

  до змісту ↑

  Привілеї для постійних позичальників

  Якщо ви оформляєте в компанії Платиза позику онлайн вперше, то ви можете отримати суму в залежності від вашого кредитного рейтингу, який система сама визначить. Якщо клієнт погашає цей мікрокредит без нарікань, то він стає позитивним позичальником, який може користуватися більш суттєвими сумами.

  Так, при повторному зверненні ви без проблем можете отримати вже до 15000 рублів точно таким же дистанційним методом. А процентна ставка для таких благонадійних клієнтів завжди встановлюється на мінімальному рівні.

  до змісту ↑

  Кому доступний позику від МФО Платиза?

  Терміновий позику через інтернет можуть оформити практично всі жителі країни. Платиза, як і багато інших мікрокредітние організації не пред’являє до заявникам великих вимог. Позичальник повинен володіти наступними характеристиками:

  • вік — 18 років і більше;
  • громадянство РФ і постійна прописка;
  • наявність постійного джерела доходу;
  • микрозаймы Платиза видає і з поганим кредитних досьє.

  Щоб отримати швидку позику онлайн в компанії Платиза, вам потрібен паспорт. До нього додається другий додатковий документ. Їм може бути закордонний паспорт, ІПН, права, пенсійне, СНІЛС, карта москвича та інші документи.

  до змісту ↑

  Процес видачі швидкого позики

  Якщо вас зацікавила пропозиція МФО Платиза, то ви можете почати оформлення мікрокредиту прямо зараз. Процес видачі позики дуже просте і не викличе у вас будь-яких складнощів. Просто дотримуйтесь запропонованого алгоритму дій. А саме:

 • Зайдіть на сайт МФО Платиза.
 • Вкажіть суму, яку ви хотіли б отримати і натисніть «Отримати гроші».
 • Заповніть невелику форму, створіть пароль для особистого кабінету, введіть свої паспортні дані та інші відомості, необхідні кредитором.
 • Це весь процес оформлення строкового позики, далі вам залишиться трохи почекати розгляду. Воно відбувається автоматично, тому відповідь надійде через пару хвилин.
 • Якщо позика Платиза схвалила, то вам залишається тільки отримати гроші. Це робиться кількома методами. Найпопулярніший — це переведення кредиту на банківську картку позичальника. Також гроші можуть бути зараховані на ваш електронний гаманець або відправлені грошовим переказом за системою Контакт.
 • до змісту ↑

  Переваги звернення до МФО Платиза

  Для багатьох громадян найголовніша перевага — це можливо оформити моментальний позику онлайн. Ви отримаєте гроші в будь-який час доби, кошти після схвалення переводяться громадянам навіть вночі.

  Основні переваги компанії Платиза:

  • термінова видача кредитів цілодобово;
  • ви отримуєте позику, не виходячи з будинку;
  • в МФО Платиза заявка подається через інтернет;
  • не потрібен збір довідок з роботи;
  • жодних поручителів та застави;
  • велика ймовірність схвалення заявки.

  Один з важливих аспектів МФО Платиза — це розгляд заявок від усіх категорій позичальників. Так, тут можна отримати позику з поганою кредитною історією. Більше того, ця мікрофінансова організація навіть надає послуги по поліпшенню кредитних досьє громадян. Виходить, ви берете кредит, і покращуєте свою погану історію кредитування.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій з моментальним мікропозик

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  3 лютого 08:32
  Позика без паспорта: як отримати кредит без оригіналу основного документа?
  Останнім часом кількість громадян, які відчувають труднощі в отриманні кредитів, стало все більше. Одні не мають постійного місця роботи, інші не можуть похвалитися позитивною кредитною історією. А є й такі позичальники, які не мають на руках оригіналу паспорта, але при цьому бажають отримати кредит. Спочатку здається, що отримати позику без паспорта нереально, але на практиці є методи, які дозволяють взяти гроші в борг без основного документа. Звертатися в банк…

  28 січня 08:47
  Практикується банками списання боргів? Позбавлення від проблемного кредиту назавжди
  За останні декілька років банківська система Росії сильно похитнулася з-за величезної кількості прострочених боргів. На жаль, ця тенденція також набирає…

  22 січня 12:48
  Антиколекторське агентство: реальна допомога або спроба заробити на зневірених боржниках?
  Ринок бізнесу і надання послуг населенню завжди адаптується під поточну ситуацію. Якщо з’являються необхідність і попит на певні послуги, то ця ніша…
  17 січня 13:53
  Як взяти мільйон в кредит? Особливості оформлення великої позики
  Якщо вам потрібен мільйон в кредит, то його отримання не виявиться складним процесом. На ринку кредитування є маса пропозицій подібного роду, за якими можна взяти в…
  15 січня 14:05
  10 найбільш цікавих і дивовижних фактів про кредити та банки. Що варто знати кожному?
  Чи знаєте ви, що перші гроші в світі з’явилися ще за кілька тисячоліть до нашої ери? Людство швидко оцінила всі переваги фінансів, як…
  8 січня 13:06
  Кредит бізнесу без застави: на що можуть розраховувати підприємці?
  Більшість банків ставлять пріоритет бізнес-кредитування, пропонуючи підприємцям різні форми фінансування. Значна частина кредитних пропозицій – це…