Світлодіодні вивіски

4-2-2020
Световые, светодиодные вывески, лайтбоксы

Технології не стоять на місці – всього кілька років тому люмінесцентне підсвічування була самої розповсюдженні в зовнішній рекламі, а неон являв собою найкращий варіант яскравою і якісної засвічення вивісок. Тепер же основним джерелом світла, який використовує наша компанія при створенні зовнішньої реклами, стали світлодіоди. Яскраві, легкі, неймовірно довговічні і при цьому дуже економічні – зараз в кожну другу вивіску ми ставимо світлодіодне підсвічування. Так навіщо ж за ті ж гроші ставити менше “просунуту” і досить вразливу технологію, таку як неон, якщо є світлодіоди. Світлодіодне підсвічування гарантує довговічність системи освітлення і вона не потребує додаткового обслуговування, що є важливим фактором при виробництві великих рекламних вивісок і високо розташованої зовнішньої реклами. Зручність роботи зі світлодіодними компонентами дозволяє нам нарівні з виробництвом нових вивісок, здійснювати модернізацію старих, мають неонову або люмінесцентну лампу. Нормативні акти – ознайомтеся перш на сайте ніж замовляти вивіску.

Всього за тиждень ми готові поставити світлодіоди практично в будь-яку вивіску – і вартість цих робіт дуже швидко компенсується зниженням витрат на електроенергію і, звичайно ж, що дуже важливо, набагато кращим і привабливим зовнішнім виглядом в темний час доби. Сам процес установки світлодіодів нескладний, однак, вимагає певних знань і умінь. Одним з головних переваг використання світлодіодів при виготовленні вивісок, є можливість створення самих різних світло-динамічних ефектів. В даний час такі технології дуже слабо поширені в Україні і вивіска, в якій використані такі світлові ефекти, стовідсотково буде впізнати і вигідно відрізняється від конкурентів. За допомогою світлодіодних модулів можна міняти колір підсвічування об’ємних букв в режимі реального часу. Кожну секунду така вивіска буде сприйматися по-різному.

Але і це ще не межа. Використовуючи наші автоматизовані системи розробки, можна створити модульні повнокольорові керовані світлодіодні конструкції, геометричні розміри та світлотехнічні характеристики визначаються лише Вашим креативом. Зробити букви мерехтливими, переливаються або ж додати ефект “полум’я”.
Наша компанія професійно займається виготовленням та монтажем світлодіодних вивісок – зробивши у нас замовлення на світлодіодні компоненти, можна бути впевненим в тому, що кінцевий виріб буде найвищої якості.
Рекламно – виробнича компанія виготовлення вивісок “під ключ”.