Що таке криптовалюта

7-18-2021

На сучасному грошовому онлайн-ринку можна виділити 2 групи криптовалюта: токени, альткоіни, біткоіни.У них поки, звичайно, не можна вести торговий рахунок форекс, зате можна розплачуватися в багатьох інтернет-магазинах, а також платити за послуги, що замовляються в інтернеті. Такі віртуальні гроші створені за допомогою криптографічних алгоритмів. https://uwim.io/ru

Це нетипова віртуальна валюта. Вона свідчить про володіння цифровим знаком (токеном) на певні об’єкти цивільного права. Є одиницею обліку і замінює собою певні фінансові активи, наприклад, золото, сировина, цінні папери. Токен схожий на цифрову розписку про певні дії. Щоб мати доступ до токенів, потрібне певне пз. Токени бувають забезпечені активами. Вони являють собою зобов’язання щодо будь-яких активів (продукції, сировини, матеріалів). Службові токени працюють на онлайн-платформах, гарантують репутацію, ігрову валюту, окуляри. Токенами капіталу називають підтвердження про володіння цінними паперами або іншими активами компанії. Ймовірно, скоро можна буде вести і торговий рахунок форекс.

Це інші криптовалюта, відмінні від біткоіни. Їх обсяг на віртуальному ринку сьогодні досягає 30-40%. Це альтернативні біткоіни монети, які мають свої відмінності, плюси і мінуси. 

Одні копіюють по суті біткоіни, інші альткоіни мають свої особливості. Експерти радять вкладати кошти в топові за капіталізацією альткоіни. Але їх місце на онлайн-ринку хитке. Все залежить від кількості вкидаються монет і звичайно загальної економічної ситуації в світі.

Перша в світі криптовалюта, яка до сих пір популярна. Можна сказати, це не просто монети, а ціла платіжна система, в якій беруть участь мільйони людей з усієї планети. За допомогою біткоіни вони здійснюють операції, торгують всілякими послугами і товарами. Експерти кажуть, що це цифрова альтернатива золоту і національним валютам, а також ведучому євро і долару. За ринковою капіталізацією біткоіни залишається королем ринку.

В цілому можна сказати, що всі криптовалюта роблять користувачів незалежними від банків та інших фінансових установ, регулюючих органів і урядів. Криптоекосистема стає з кожним роком все більш незалежною.