SEO просування в Google

4-30-2021
SEO просування
в Google

Google – одна з двох основних пошукових систем в Україні. Крім того, майже вся англомовна аудиторія користується пошуковою системою Google. І навіть російськомовна аудиторія за кордоном шукає інформацію в цьому пошуковику. Рекомендую замовти просування в гуглі на https://bf.agency/uslugi/seo за кращою ціною.

Google – лідер по мобільному трафіку: 60% користувачів з мобільних пристроїв шукають в Google. А третина всього інтернет-трафіку – це користувачі мобільних пристроїв.

Тому якщо ви маєте намір отримати 100% -ний охоплення цільової аудиторії, вам необхідно просування сайту в Google.

Основні роботи по просуванню
сайту в Google

Ми проводимо як загальні роботи, застосовні для всіх пошукових систем одночасно, так і специфічні, що впливають тільки на позиції інтернет-сайту в Google. Основні напрямки спільних робіт, які впливають на позиції веб-ресурсу відразу у всіх пошукових системах:

Семантика і тексти: вибираємо ключові слова, впроваджуємо їх в мета-теги і тексти.

Технічна досконалість ресурсу: усуваємо перешкоди, що заважають індексації веб-сайту і виходу його в ТОП-10 в пошукових системах.

Юзабіліті і дизайн: підвищуємо зручність інтернет-ресурсу, щоб збільшувати конверсію.

Конкурентоспроможність в ТОПі: моніторимо конкурентів в пошуковій видачі, покращуємо веб-ресурс на основі зроблених висновків.

Зовнішнє оточення: отримуємо якісні посилання, щоб інтернет-ресурс виглядав більш значущим для пошукових систем.

Фактори успіху
оптимізації сайту для Google

 • Висока швидкість завантаження.
  Для пошукача важливо, щоб веб-сайт був високопродуктивним і завантажувався швидко. Спеціальний інструмент PageSpeed Insights допомагає оцінити швидкість ресурсу і перераховує загальні рекомендації, як її підвищити.
 • Мобілопрігодность.
  Якщо у інтернет-ресурсу немає адаптивної версії – то найімовірніше в мобільній пошуковій видачі в ТОПі він не буде.
 • Грамотно налаштована Google Search Consol.
  Панель для веб-майстрів дозволяє перевірити службові файли robots.txt і sitemap.xml, відстежити статистику індексування сторінок, виявити помилки та ін.
 • Захищений протокол HTTPS.
  За даними Mozcast, вже більше половини веб-сайтів в пошуковій видачі Google – на HTTPS. Тому наявність на сайті захищеного з’єднання не просто бажано, а необхідно для просування в даному пошуковику.
 • Реєстрація в Google My Business.
  Щоб вашу компанію знаходили на Google Картах, а при пошуку локальних товарів і послуг ваш інтернет-сайт був вище конкурентів, необхідно зареєструвати компанію і сайт в Google Мій Бізнес .
 • Багато якісних посилань.
  Google більшою мірою, ніж Яндекс, враховує в ранжируванні кількість посилань. При цьому посилань повинно бути не просто багато – вони повинні бути якісними, щоб уникнути фільтра Пінгвін .
 • Багато корисних текстів.
  Щоб зайняти місце в ТОП-10 видачі Google і утримати його, на інтернет-сайті слід часто оновлювати контент, і при цьому публікувати цікаві, непереспамленние ключами тексти. За «погані» тексти пошуковик накладає фільтр Панда , з-під якого дуже складно вийти, тому важливо приділяти текстів достатньо уваги.
 • тощо

Практичні поради, які допомагають
просунути сайт в ТОП Google

 1. Обов’язково зробіть сайт адаптивним, під всі платформи і браузери. При замовленні дизайну інтернет-сайту, переконайтеся, що ресурс буде мобілопрігодним. А якщо він вже готовий, але адаптивен немає, замовте його, інакше втратите третину трафіку.
 2. При виборі хостингу звертайте увагу на заявлену швидкість відповіді сервера, вона повинна бути не більше 200 мс. А при виборі CMS врахуйте, що деякі з них доводиться налаштовувати додатково, щоб підвищувати швидкість роботи ресурсу (наприклад, Bitrix, Joomla, NetCat), а інші відразу написані так, щоб швидко завантажувати контент (наприклад, WordPress, X-Cart, CS- Cart).
 3. Робіть «чистий» код, пошуковик дивиться на валідність . Перевірити валідність коду можна тут . Якщо веб-сайт зроблений на одній з популярних CMS, то, як правило, і код ресурсу грамотний. При замовленні веб-ресурсу переконайтеся, що вам пропонують не самопісний, а надійну CMS.