Останнім часом кількість громадян, які відчувають труднощі в отриманні кредитів, стало все більше. Одні не мають постійного місця роботи, інші не можуть похвалитися позитивною кредитною історією. А є й такі позичальники, які не мають на руках оригіналу паспорта, але при цьому бажають отримати кредит. Спочатку здається, що отримати позику без паспорта нереально, але на практиці є методи, які дозволяють взяти гроші в борг без основного документа.

Зміст:

 • Звертатися в банк марно
 • Пропозиції мікрофінансових організацій
 • Які мікрокредити можна отримати без паспорта?
 • Особливості оформлення без паспорта
 • Хто може отримати позику без паспорта?
 • Підбір кращих пропозицій за позиками без паспорта
 • до змісту ↑

  Звертатися в банк марно

  Якщо у вас немає оригіналу паспорта, то в банк можете навіть не звертатися. Ці кредитори завжди вимагають оригінал всіх документів, прописаних в умовах надання кредиту. Якщо ви з’явитеся в банк без документів або з ксерокопією паспорта, то у вас навіть заявку на візьмуть. Тому шукайте інші кредитні компанії, які налаштовані більш лояльно і можуть надати позику без наявності основного документа.

  до змісту ↑

  Пропозиції мікрофінансових організацій

  Саме такі кредитні компанії можуть надати онлайн позику без паспорта. Багато хто з них пропонують отримати мікрокредити віддаленої видачі, саме вони і будуть позиками, які реально отримати, не ім’я на руках оригіналу паспорта.

  Але при цьому документ у вас все одно має бути. Мікрофінансової організації не обов’язково пред’являти оригінал документа, якщо вибрати програму віддаленого оформлення кредиту. Але в анкеті все одно зазначаються дані цього документа. Це:

  • серія і номер паспорта;
  • де та ким він був виданий;
  • дата і місце народження позичальника;
  • ПІБ позичальника, його місце прописки.

  Не важливо, де ви візьмете ці відомості. Головне, щоб вони були вірними. У вас не може бути паспорти на руках, але він все одно повинен бути чинним. Ви можете взяти дані документа з яких-небудь договорів, наприклад, кредитних. Краще, якщо у вас буде ксерокопія паспорта. Це актуально, якщо ви потерли документ, але він все одно є і діє.

  до змісту ↑

  Які мікрокредити можна отримати без паспорта?

  Не всі кредитні продукти мікрофінансових організацій реально отримати, не ім’я на руках оригіналу документа. Взагалі, МФО крім паспорта практично нічого не вимагають, тому для оформлення мікрокредиту вам знадобляться тільки його дані.

  Вам потрібно вибирати позики, які видаються громадянам віддалено без відвідування офісу. Якщо програма передбачає зустріч з менеджером, це означає, що оригінал паспорта повинен бути на руках і позичальника. Тому вибирайте продукти, для видачі коштів по яких не потрібно зустрічатися з кредитором.

  Програм, за якими можна отримати швидку позику онлайн без паспорта, дуже багато. Вибирати їх слід за методом передачі коштів після онлайн-схвалення. Для отримання грошей на руки, вам знадобляться одні з таких реквізитів:

 • Банківської картки, оформленої на ваше ім’я. Це може бути дебетова або кредитна картка будь-якого банку, але обов’язково діюча. Усі необхідні реквізити для зарахування коштів знайдете на самій картці.
 • Електронного гаманця. Стандартно використовуються гаманці Ківі і Яндекс, рідше Вебмані. Після схвалення гроші моментально опиняються на вказаному вами гаманці. Можете переказувати кошти або в інтернеті.
 • Вашого банківського рахунку. Для цього вам знадобляться повні реквізити розрахункового рахунку. Враховуйте, що якщо ви підете брати реквізити в банк, у вас попросять паспорт. Без паспорта можете взяти реквізити в інтернет-банку. Цей метод передачі коштів самий довгий, гроші доходять протягом трьох днів.
 • Деякі МФО пропонують також віддалену передачу коштів через систему грошових переказів, але для видачі готівки потрібно надання паспорта. Тому цей метод вам не підходить. Краще вибирайте позику на Ківі без паспорта або на карту, гроші зараховуються миттєво в будь-який час доби.

  до змісту ↑

  Особливості оформлення без паспорта

  Вам потрібно вибирати мікрофінансову організацію, яка не вимагає подання навіть копії вашого паспорта. Звичайно, якщо у вас є ксерокопія документа, то ви можете її відсканувати і без проблем прикріпити до анкети. Але якщо копії немає, вибирайте алгоритм оформлення, де копію прикріплювати не потрібно.

  Саме таким методом працює більшість мікрофінансових організацій. Вони просять просто заповнити анкету, а далі починають її розглядати. Розгляд займає не більше години. Якщо по заявці приймається позитивне рішення, гроші відразу направляються на реквізити позичальника. І ні один етап оформлення не потребує наявності оригіналу паспорта або його копію. Але вказані паспортні дані повинні бути реальними, це буде перевірятися.

  до змісту ↑

  Хто може отримати позику без паспорта?

  Особливих складних вимог до позичальників немає. Отримати позику на карту без паспорта можуть всі повнолітні громадяни РФ, які мають джерело доходу. При цьому працевлаштування може бути і неофіційними, всі відомості про місце роботи і доході записуються зі слів клієнта.

  Отримання термінового віддаленого позики доступно навіть при негативно кредитної історії. Наявність негативного досьє враховується при розгляді, але не є вирішальним фактором. Саме тому багато говорять, що мікрофінансові організації видають позики всім без відмови.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за позиками без паспорта

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  28 січня 08:47
  Практикується банками списання боргів? Позбавлення від проблемного кредиту назавжди
  За останні декілька років банківська система Росії сильно похитнулася з-за величезної кількості прострочених боргів. На жаль, ця тенденція також набирає обертів, громадяни перестають повертати кредити. Звичайно, банки застосовують стандартні методи стягнення заборгованості: ведуть діалог з боржником, працюють з колекторами, подають позовні заяви в суди. Але позичальники зараз не надто піддаються впливу і підготовлені до процесу стягнення, тому банкам на цьому терені складно….

  22 січня 12:48
  Антиколекторське агентство: реальна допомога або спроба заробити на зневірених боржниках?
  Ринок бізнесу і надання послуг населенню завжди адаптується під поточну ситуацію. Якщо з’являються необхідність і попит на певні послуги, то ця ніша…

  17 січня 13:53
  Як взяти мільйон в кредит? Особливості оформлення великої позики
  Якщо вам потрібен мільйон в кредит, то його отримання не виявиться складним процесом. На ринку кредитування є маса пропозицій подібного роду, за якими можна взяти в…
  15 січня 14:05
  10 найбільш цікавих і дивовижних фактів про кредити та банки. Що варто знати кожному?
  Чи знаєте ви, що перші гроші в світі з’явилися ще за кілька тисячоліть до нашої ери? Людство швидко оцінила всі переваги фінансів, як…
  8 січня 13:06
  Кредит бізнесу без застави: на що можуть розраховувати підприємці?
  Більшість банків ставлять пріоритет бізнес-кредитування, пропонуючи підприємцям різні форми фінансування. Значна частина кредитних пропозицій – це…
  5 січня 13:20
  Що робити, якщо вас дістали колектори? І чи можна взагалі вплинути на ситуацію
  Робота колекторських агентств просто кипить. Кількість прострочених договорів розрахунок в геометричній прогресії, все більше банків і МФО регулярно звертаються за…