Повії Москви

2-4-2020

not found
Чесноти навіть надавали їм фінансову допомогу при оформленні документів і супроводжували при виїзді з країни. Однак у Німеччині замість обіцяних високих заробітків дівчат чекало сексуальне рабство. Схема розкрилася, коли одного з підозрюваних затримали з завербованій дівчиною при спробі перетину кордону. Через деякий час другий фігурант сам з’явився до слідчого. Підозрюваним пред’явлено звинувачення в торгівлі людьми.
Також хочемо вам порекомендувати Выездные девушки для секса
Як повідомляє Telegram – канал виїжджають і часто не повертаються. Анкети дівчат, яким було всього по 18 років, розміщували на веб – сайті Ibiza Escort. Ще близько 100 шекелів водієві, решту ділили між собою. Менеджери також наймали піарників для сайту групи і професіоналів онлайн – реклами. За короткий проміжок часу вони заробили мільйони. Причому в салон карабінерів призвели доноси ревнивих дружин клієнтів. Вже встановлено, що дівчата прибули в Іспанію як туристки. Там їх зустрічав власник клубу і розміщував в апартаментах із суворим контролем: за всі штрафи, вихід на вулицю лише за дозволом. Багато російськомовні сайти, що пропонують ескорт – послуги, відкрито публікують вакансії для роботи інтимного характеру. Наприклад, на одному з ізраїльських ресурсів описані всі плюси і мінуси такої праці. Там уточнюється, що, навіть коли публічний будинок закривають і опечатують, дівчата не розходяться, а через кілька годин продовжують роботу в іншому місці.
Ситуація справді катастрофічна. Також у рабство потрапляють діти, яких злочинці використовують для жебрацтва. Як стало відомо, в Маріуполі 30 осіб перебували у трудовому рабстві, а з їх родичів за це брали гроші. Жертв утримували в будинку під назвою , здійснювали психологічний і фізичний вплив, примушували до важкої праці. Перебування потерпілого в фальшивому реабілітаційному центрі коштувало рідним 2 тис. Працівників набирали за допомогою оголошень в інтернеті, обіцяючи позбавити від наркотичної або алкогольної залежності, деяких вербували на вулиці. Морально зламаних потерпілих зловмисники вивозили під наглядом на будівельні об’єкти в різних містах Донецької та Дніпропетровської областей, де вони виконували важку роботу. За відмову працювати їх карали методами фізичного впливу.