Багато бізнесменів, включаючи й новообраного президента США Дональда Трампа, не приховують секретів свого успіху і охоче діляться ними з усіма зацікавленими.

Щоб досягти фінансового благополуччя, слід виконати велику роботу над собою.

Незайвими будуть і поради мільярдерів, які важливо взяти за щоденне правило.

Зміст:

 • Ставлення до грошей і майна
 • Правила інвестування: ризики в бізнесі
 • до змісту ↑

  Ставлення до грошей і майна

  Перше, що важливо засвоїти всім, хто хоче домогтися фінансового успіху, – обов’язково змушувати гроші працювати. Якщо ставитися до грошей як до працівників, які щодня повинні приносити користь, вони почнуть ефективно працювати на свого власника. Небажано зберігати фінансові кошти на банківському рахунку або будинку – так вони будуть тільки приносити збиток.

  Наступний важливий аспект – економія скрізь, де це розумно. Щоб зрозуміти сенс у щоденній економії, досить тільки підрахувати прибуток, яку можна отримати через рік, придбавши товар за знижкою або за більш низькими цінами.

  При цьому успішна людина не повинна ходити в поношеного одягу, так як його зовнішній вигляд багато про нього говорить, і розумні вкладення у власний гардероб тільки позитивно характеризують будь-якої людини.

  Міркування економії не дозволяють також витрачати на оренду житла левову частку заробітку: найбільш розумною, з точки зору успішних людей, може бути сплата за знімну квартиру четвертої частини регулярної зарплати.

  Особливе ставлення у багатих людей і до нерухомості. Так, беручи іпотеку, важливо боротися за свої права, намагаючись домогтися найбільш вигідних умов кредитування. Продавати ж власне житло в непривабливому вигляді, на думку успішних людей, означає добровільно позбавляти себе величезної частини можливого заробітку. Так, витративши на ремонт та фарбування огорожі копійки, в результаті можна підвищити заробіток від продажу будинку на кілька сотень.

  до змісту ↑

  Правила інвестування: ризики в бізнесі

  Поради мільярдерів завжди включають і правила торгівлі акціями. Одне з найбільш істотних – розбиратися в акціях для інвестування, в які вкладають гроші. Для зниження ризиків при інвестуванні бажано кожен рік міняти співвідношення готівки й облігацій, прислухаючись до порад фінансових аналітиків.

  Реалізація бізнес-ідей іноді виявляється більш реальною, ніж це здається самому її автору. Якщо людину відвідала навіть сама дивна, на його погляд задумка, її краще все ж спробувати реалізувати, інакше це встигне зробити хтось інший.

  Однією з найкращих інвестицій для кожної людини буде освіта його дітей. Відкрити спеціальний рахунок для цієї мети варто відразу після народження дитини, саме така умова допоможе дітям впевнено почати доросле життя.

  Поради мільярдерів включають також вміння планувати свій час і отримувати задоволення від роботи, не чекаючи весь тиждень п’ятниці і вихідних. Тільки повна віддача своїй справі дасть ефективні плоди.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  18 листопада 06:19
  Створення резервного фонду родини: формування фінансової подушки безпеки
  Оскільки людині важко постійно контролювати свою фінансову стабільність внаслідок дії безлічі об’єктивних чинників, для впевненості в майбутньому важливо забезпечити себе коштами на випадок можливої потреби. У цьому допоможе створення резервного фонду, з якого можна черпати гроші при гострій необхідності. Резервний фонд: для чого він потрібен і як його створити? Коли виникає термінова потреба у грошах, багато вдаються до позик у банках або у родичів, однак…

  13 листопада 20:12
  Як стати фінансово незалежним? Психологічні бар’єри, які заважають цьому
  Кожна людина, що прагне стати фінансово незалежним, шукає власні шляхи до добробуту. Але сподіватися на раптове диво не варто, так як навіть при збільшенні…

  6 листопада, 23:34
  7 головних секретів примноження фінансів. Як реально збільшити свої доходи?
  Чи знаєте ви, що понад 87% проблем більшості людей пов’язані саме з браком фінансів? І дійсно, гроші є одним з найбільш значущих ресурсів,…
  28 жовтня 09:17
  Як швидко дізнатися заборгованість по квартплаті: інструкція для платника комунальних рахунків
  Оплата комунальних платежів складає значну частку від доходу середньостатистичного росіянина. Щоб уникнути неприємностей із-за несвоєчасного погашення…
  26 жовтня 14:57
  Чому немає грошей? Розбираємося в своїх фінансових невдачі
  Кожен день багато людей задають собі питання: чому немає грошей, незважаючи на наявність постійної роботи. Відповідей на це питання може бути кілька, і в більшості…
  21 жовтня 12:15
  Чи варто чекати крах долара?
  У зв’язку зі сформованою нестабільною економічною ситуацією в країні та світі громадяни все частіше замислюються про крах долара. Думки експертів з даної теми…