Перешив шуби

12-13-2021
Company

“Masterskaya” перешиває шуби та інші хутряні вироби. Нам можна довірити перешити шубу з будь-якого хутра.

Перешив шуби: чим ми готові допомогти

До нас приносять вироби, придбані на речових ринках, у фірмових магазинах і в модних будинках — шуби бюджетні, дорогі і дуже дорогі. Великий досвід майстрів і професійне обладнання дозволяють нашому ательє гранично акуратно, делікатно і якісно працювати з будь-якими видами хутра. Ми змінюємо фасон, обсяг і довжину рукавів, декоруємо виріб іншим хутром, шкірою або тканиною. Можливі навіть самі кардинальні рішення. Також хочемо вам порекомендувати перешив шуб в https://masterskaya24.com.ua “Masterskaya”.

Ось лише деякі приклади того, що можна зробити:

– перешити шубу в укорочений жакет. Немодна велика шуба довго висіла в шафі, тепер стала улюбленою і, головне, дуже навіть стильною річчю— перешив шуби силуету «трапеція» в пальто. З пальто можливі варіанти: воно може бути або із завищеною талією, або з поперечним розкладом шкурок.

Хочемо зазначити, що наше підприємство не має в своєму розпорядженні запасу шкур, необхідні для заміни шкури купуються вами в профільних організаціях.

– переробка капюшонів в комір. Капюшон раптом став мішатися? давайте перетворимо його в симпатичний відкладний комір.

– виготовлення капюшона.

Вам потрібен капюшон? немає проблем! ми виготовимо його з вашого хутра, для цього можна трохи вкоротити шубу або пожертвувати шапкою з подібного хутра.- зменшення плечового пояса. Раніше шуби кроїлися з величезними плечима, в які встановлювалися великі плечові накладки. Ми приберемо старі плечові накладки і підкроїмо плече і рукав до потрібного розміру.