Економічна криза 2008 року, призвів до значного зниження прибутковості кредитних установ, змусив фінансистів звернутися до прогресивних видів залучення клієнтської бази. Позбувшись від занадто численного і малоефективного кількості службовців, банкіри стали залучати до співпраці незалежних позаштатних працівників, робота яких оплачується лише при досягненні кінцевого результату — залучення нового клієнта.

Останні кілька років партнерські програми банків зазвичай є прерогативою великих фінансових структур, дрібні кредитні установи задовольняються традиційними методами роботи.

Зміст:

 • Агент банку — хто він?
 • Партнерські програми банків
 • Як просувати банківські продукти
 • до змісту ↑

  Агент банку — хто він?

  Якщо активний користувач інтернету або просто комунікабельна людина з великими соціальними зв’язками в суспільстві хоче стати учасником продажу банківських продуктів, то йому необхідно встановити контакт з адміністрацією потенційного банку-партнера.

  Це може бути зроблено наступними способами:

  • шляхом созвона з оператором call-центру;
  • заповнивши відповідну заявку на сайті банку;
  • шляхом нанесення особистого візиту у фінансову установу;

  Деякі банки, що володіють серйозними активами, ініціюють залучення агентської мережі через подачу заявки в банкоматі або айбоксе.

  Відповідно до вимог фінансистів, учасниками таких проектів, як партнерські програми банків, можуть бути лише повнолітні громадяни.

  Після подачі заявки оформляється договір про співпрацю, де прописується механізм перерахування грошової комісії за кожного із залучених клієнтів. Сума винагороди зазвичай перераховується на пластикову карту агента.

  Стати партнером банку або кредитної організації можна також за допомогою мереж партнерських програм з оплатою за результат. Тут все набагато простіше. Ви реєструєтесь, вибираєте партнерську програму, отримуєте партнерські матеріали (посилання, банери, віджети) і запрошуєте з допомогою них клієнтів на веб-сайти банків і кредитних організацій. Якщо запрошений Вами відвідувач оформить заявку на кредит або кредитну карту, зробить внесок у банк або інший оплачуваний дію, то Ви отримаєте певну винагороду.

  до змісту ↑

  Партнерські програми банків

  • Партнерська програма Альфа Банку — рекламуйте продукти (кредитні і дебетові карти, кредит готівкою, рефінансування кредиту, іпотеку) найбільшого банку та отримуйте винагороду за кожну продаж (до 6000 рублів). Виплати — 1 раз в місяць на WebMoney, Visa/Mastercard, Розрахункові рахунки ІП або ТОВ.
  • Партнерська програма Тінькофф Банку — рекламуйте продукти (кредитні та дебетові картки, мобільний зв’язок, страхування КАСКО, іпотеку, інвестиції, рахунок для бізнесу) відомого банку та отримуйте винагороду за кожну продаж (3-6 місяців безкоштовного обслуговування, 500-3000 рублів). Виплати — на карти Тінькофф Банку (необхідно замовити для участі у партнерці). Сссылки для запрошення друзів знаходяться в особистому кабінеті: «Бонуси» => «Друзям».
  • Віддалена робота в Тінькофф Банку — операторами з продажу банківських продуктів з безкоштовним навчанням. Дохід від 20000 рублів на місяць. Детальніше в цій статті.
  • Робота в Банку Східний Експрес — агентом банку (представником). Зареєструйтеся (знадобиться паспорт), дочекайтеся у особистому кабінеті статусу «Схвалений», встановіть програму і заробляйте, видаючи карти Східного. Дохід від 15000 рублів на місяць без прив’язки до офісу і часу.
  • Leads.su — мережу партнерських програм відомих банків та микрофинасовых організацій з оплатою за дії запрошених клієнтів. Можна рекламувати наступні продукти: кредити, микрозаймы, дебетові і кредитні картки, кредитну історію, банківські рахунки та ін Оплачуються підтверджені заявки, видача кредитних продуктів, відкриття рахунку та ін — до 8000 рублів за одну дію! Виплати — від 700 рублів на банківські картки, WebMoney, Яндекс.Гроші, Білайн, Мегафон, МТС, Теле2.

  до змісту ↑

  Як просувати банківські продукти

  Так як залучення клієнтів у банк вітається в будь-якій якості, будь то кредит або пенсійна карта, залежно від місця роботи і професії агента поширення інформації про послуги можуть бути здійснено двома способами:

 • Розміщення анонсів банківських послуг з описом умов та переваг програм на власних блогах, сайтах та в соціальних мережах роблять аудиторію необмеженою. Реферальні посилання, партнерські банери, віджети всі ці способи застосовуються позаштатними агентами банку для залучення відвідувачів фінансових порталів.
 • Місце роботи та суспільні зв’язки визначають специфіку для агентів, які здатні реалізовувати банківський продукт в межах робочого часу. Це стосується ріелторів, працівників пенсійного фонду, менеджерів автосалону або продавців дорогої побутової техніки. Всі ці фахівці мають можливість успішно залучити нову клієнтуру для фінансової організації, органічно нарощуючи при цьому продажі в області власної професійної діяльності.
 • Успішні агенти, які здійснюють таку діяльність, як партнерські програми банків, можуть заробити від 5000 до 10000 доларів в місяць. Сума комісійних безпосередньо залежить від того, який банківський продукт реалізовується позаштатним учасником проекту. Це може бути незначне матеріальне винагороди у разі оформлення кредитної картки новим боржником або отримання великого куша, якщо агент успішно допоміг реалізувати об’єкт нерухомості через торги.

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  14 жовтня 18:14
  Види додаткових робіт на дому та за межами будинку
  Багато громадян мають у своєму розпорядженні вільним часом, який із задоволенням би присвятили додаткового заробітку. Які види додаткових робіт доступні кожному? Підробіток за межами будинку Перерахуємо вакансії, попит на які актуальний завжди. Вони підійдуть для тих, хто не звик працювати вдома, хто молодий і повний сил: Охоронник, сторож на ніч. Ідеальний варіант підробітку в нічний час доби для представників сильної статі. Чоловіків охоче беруть на…

  7 жовтня 06:45
  Де шукати роботу в умовах кризи?
  Специфіки пошуку роботи в мегаполісі і невеликому населеному пункті в глибинці значно відрізняються. Кількість вакансій, спеціалізація регіону, ділова репутація…

  28 вересня 21:17
  7 відмінних ідей додаткового заробітку. Найбільш перспективні способи підробітку
  Навряд чи знайдеться багато таких людей, які відмовилися б від можливості отримання свіжих ідей додаткового заробітку. І дійсно, нові джерела доходу ще…
  30 серпня 13:27
  Навчання роботі в інтернеті – де і як краще навчитися фрілансу?
  Навчання роботі в інтернеті та сама перспектива віддалених заробітків для багатьох людей виглядають дуже заманливо. Варто визнати, що фріланс (робота через інтернет)…
  27 червня, 12:26
  Найоригінальніші способи заробітку
  Для багатьох людей часто стає досить актуальною проблема з пошуком роботи. Одні незадоволені своєю поточною діяльністю, інші просто намагаються знайти вакантне місце…
  17 червня 16:13
  Як заробити гроші вдома? Розглянемо три варіанти
  З різних причин трапляється так, що людина не має можливості ходити на роботу. Маленький дитина, хворий родич, обмежені можливості, причиною може…