На ринку присутні тисячі кредитних організацій, що працюють з фізичними особами. Підлаштовуючись під вимоги потенційних клієнтів, кредитори розробляють різні програми, в тому числі дозволяють отримати гроші в борг сьогодні і навіть прямо зараз. При необхідності можна знайти варіант моментального цілодобового кредитування.

Зміст:

 • Що можуть запропонувати банки
 • Моментальне кредитування від МФО
 • Які позики від МФО можна отримати моментально
 • Гроші в борг сьогодні на мапу
 • Банк або МФО: що вибрати?
 • Підбір кращих пропозицій за кредитами, мікропозик і кредитними картками
 • до змісту ↑

  Що можуть запропонувати банки

  Банки пропонують громадянам оформити експрес-кредит. Це спрощена програма видачі грошей у борг, за якою реально отримати готівку в день звернення.

  Особливості експрес-кредитування:

  • сума видачі рідко перевищує 50000 руб.;
  • період кредитування — не більше 2-3 років;
  • при негативному досьє позичальника гроші не видаються;
  • ставки вище, ніж за іншими програмами банків.

  Експрес-позики видаються без довідок, буде потрібно паспорт і будь-який другорядний документ, наприклад, ІПН або закордонний паспорт.

  Якщо потрібні гроші в борг сьогодні, то в банк за строковим кредитом необхідно звертатися в ранковий або денний час. Оформлення кредиту займає близько двох годин (з моменту звернення в офіс і до моменту видачі готівки), тому потрібно підлаштовуватися під графік роботи банку. Багато організації приймають заявки від клієнтів онлайн, можете скористатися цим сервісом.

  до змісту ↑

  Моментальне кредитування від МФО

  Багатьом громадянам буде простіше звернутися до однієї з МФО. Ці компанії спеціалізуються на наданні швидких і простих позик, за деякими програмами кошти реально одержати навіть вночі.

  Особливості кредитування МФО:

  • сума видачі не перевищить 30000 рублів;
  • за строковими програмами кошти видаються максимум на місяць;
  • допускається негативна кредитна історія;
  • є програми цілодобової видачі грошей.

  Позика від МФО оформляється дистанційно, тобто для його отримання заявнику взагалі не треба нікуди ходити. З документації знадобиться тільки паспорт, його дані клієнт вказує в онлайн-заявки. Оригінал документа можна не мати на руках, він ніде не пред’являється.

  до змісту ↑

  Які позики від МФО можна отримати моментально

  Якщо потрібні гроші в борг сьогодні терміново, слід зупиняти вибір на програмах моментального кредитування:

 • Перекладом на банківські картки. Дистанційний позику, після схвалення онлайн-заявки баланс зазначеної клієнтом карти моментально поповнюється. Можна використовувати тільки своє іменне платіжний засіб.
 • Електронними грошима. Також моментальний мікрокредит дистанційного типу. Для його отримання можна використовувати гаманці, відкриті в системах Ківі або Яндекс.
 • Грошовим переказом. Моментальний, але не повністю дистанційний позику. При позитивній відповіді МФО направляє на ім’я клієнта грошовий переказ за системою Контакт, Юністрім або будь-який інший. Гроші можна забирати відразу в найближчому пункті видачі. Відповідно, треба до нього дійти і підлаштуватися під його графік роботи.
 • Найчастіше громадяни використовують банківські картки, це більш зручний інструмент отримання схваленого мікрокредиту. На карту або гаманець позики видаються моментально, за гроші можна звернутися хоч вночі.

  до змісту ↑

  Гроші в борг сьогодні на мапу

  Це найбільш затребуваний метод, тому його і розглянемо. В анкеті потрібно вказати номер картки, реквізити рахунка не потрібні. Важливо, щоб платіжний засіб обслуговували системи Віза, Мастекард або СВІТ.

  Порядок оформлення гранично простий, весь процес займе не більше години. Заявки від громадян приймаються цілодобово і завжди швидко обробляються. Але все ж, вибираючи МФО, краще дивіться на терміни аналізу онлайн-анкети, вони повинні вас влаштовувати.

 • Заповнення форми заявки. Замість неї кредитор може пропонувати реєстрацію особистого кабінету. І в тому, і в іншому випадку ви вказуєте дані про себе, пишіть реквізити своєї картки і відправляєте заявку на розгляд.
 • Оголошення рішення. Розгляд займає не більше 15-30 хвилин. При відмові можете відразу звертатися до іншої МФО. При схваленні кредитор ознайомить вас з текстом кредитної оферти.
 • Угода з офертою. Зазвичай це відбувається так: на телефон клієнта надходить повідомлення з паролем, який той повинен ввести під офертою, погоджуючись з нею. Після цього гроші надходять на вашу картку.
 • до змісту ↑

  Банк або МФО: що вибрати?

  Вибираючи, хто дасть у борг гроші сьогодні, орієнтуйтеся не тільки на свої потреби, але і на можливості. Звернення до МФО буде актуально при наступних обставинах:

  • ваша кредитна історія зіпсована;
  • терміново потрібні гроші, банки вже не працюють;
  • ви бажаєте отримати гроші терміново, не виходячи з будинку;
  • вам потрібна сума не більше 20000-30000 рублів;
  • потрібен позику до зарплати.

  За банківським експрес-кредитом слід звертатися, якщо вам потрібно отримати в борг більше 30000 рублів, і ви бажаєте погашати заборгованість поступово. Ставки в банках нижче, ніж в МФО.

  Ви можете спочатку звернутися в банк, і якщо він відмовить, направити заявку в МФО. Мікрофінансові організації без проблем працюють з банківськими відмовниками. Їх умови кредитування максимально лояльні, ймовірність схвалення завжди висока. Складно отримати позику в МФО тільки при наявності діючих прострочень.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій за кредитами, мікропозик і кредитними картками

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  31 липня 14:22
  Що буде, якщо не платити кредит? Ситуація, коли позичальник «забуває» про борг і банку
  Деякі громадяни з тих чи інших причин приймають рішення не платити кредит. Можливо, позика спочатку оформлялася з такою метою, а може виною цьому стала складна фінансова ситуація. У будь-якому випадку людині, що приймає таке рішення, слід знати, як банк буде стягувати борг, що від нього можна очікувати. А може, є обставини, які дозволять вам взагалі позбутися кредитного боргу? Перші кроки банку Прострочення настає з того дня, як у призначену дату списання…

  21 липня 20:23
  Реально оформити кредит на чужий паспорт? Про те, як працює банківська система
  Багато громадян періодично залишають дані свого паспорта в різних організаціях: банках, магазинах, поштових відділеннях, в офісах обслуговування різних компаній. І…

  17 липня 12:02
  Як відмовитися від кредиту: як бути, якщо він вам більше не потрібен?
  Щодня тисячі громадян подають запити на отримання кредитних коштів. На момент подачі заявки чоловік упевнений в необхідності позики, але вже після схвалення він може…
  13 липня 18:35
  Боржники МФО: які методи стягнення до них застосовуються?
  Мікрофінансові структури активно кредитують громадян, серйозно конкуруючи з банками. Принципи роботи МФО істотно лояльніше, ніж у банках, тому в сфері…
  6 липня 18:22
  Як правильно просити у банку відстрочку по кредиту? Вирішуємо проблему без штрафів і псування кредитної історії
  Багато громадян, які мають проблеми з виплатою кредиту, приймає невірне рішення – вони цураються представників банку. Але в цій ситуації слід діяти…
  30 червня, 12:01
  Як проходить продаж боргів за кредитом чому не варто її боятися?
  Всі банки, які надають населенню послуги кредитування, займаються і реалізацією боргів. Завжди є і будуть позичальники, які перестають виконувати зобов’язання. До…