Оренда юридичної адреси

5-14-2021

Підібрати якісний варіант ви можете в нашому магазині юридичних адрес: база, включає загальний перелік адрес і основні характеристики. Вартість аренда юр адреса рекомендуємо уточнювати у наших фахівців.

Переваги придбання юридичної адреси в компанії “Монолит”:

Надаємо тільки юридичні адреси з підтвердженням місця знаходження організації (у разі банківських і податкових перевірок власник приміщення підтверджує знаходження вашого підприємства). Гарантія.

Широкий вибір адрес під будь-які цілі організації: бюджетні варіанти з орендою на 6 місяців або надання юрадресу на 11 місяців з комплексом додаткових послуг:

1) робоче місце,

2) можливість прийому виїзних перевірок,

3) поштово-секретарське обслуговування,

4) можливість продовження оренди юридичної адреси.

Зміна / перереєстрація адреси: можливість підібрати нову юридичну адресу для підприємства.

Юридична чистота реалізованих адрес і грамотне оформлення документів: договір оренди / договір оренди робочого місця, копія свідоцтва на право власності приміщення (нотаріально завірена) та ін.

Розглянемо різні форми договорів на надання юридичної адреси. Договір оренди – або суборенди) – найбільш простий і поширений варіант оформлення відносин сторін: предмет такого договору спрямований безпосередньо на знімання приміщення і має на увазі використання адреси як юридичної. Договір оренди робочого місця-використовується рідше договору оренди, його предметом є надання у тимчасове користування не приміщення, а робочого місця в приміщенні.

У зв’язку з тим, що список юридичних адрес постійно оновлюється і іноді власники приміщень частково змінюють умови за своїми адресами, прохання уточнювати ціни та іншу інформацію про цікавить вас адресу за телефонами (098) 677-86-96 або по ел.поштою E-mail: [email protected]